Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Chcielibyście Dostać/Dostaniecie Pod Choinkę? :P


Gość WhiteSTAR1906

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja liczę na lapka do 2tys. tak z 1.800 ;) , mp4 , jakieś gierki na Playa 2 ( trzy co najmniej xD ) , na kompa gierki i new ciuchy :P Jeżeli nie dostanę wszystkiego to nawet życzeniami nie pogardzę ;) Kaski trochę pewnie dostanę :D Tak około 300 - 400 zł.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Wy tak piszecie co byscie chcieli dostac a jestem ciekaw co sami komu podarujecie ^^

 

 

Ja osobiscie juz zeby nie bylo spamu moglbym dostac jakies fajne buty i inne ciuchy... Komp ? Kasa ? to do szczescia mi nie potrzebne... wole byc z rodzina w jednym kawalku smiejac sie z zartow co sie dzialo gdy bylo sie mlodszyym np. 5-6 lat temu.

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Wędkę podlodowa ;) i kaske :D

"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts ... their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?"

lolzor.gif

Opublikowano

Ja osobiście chciałbym dostać słuchawki SteelSeries Siberia V2 7.1 USB i myszkę Intelli Mouse IE 3.0 :).

222pac.gif

 

 

 

 

 

'Nawet w ciemną noc, każdy dzień jest odpowiedni. Żeby nawet gdyby niewiadomo jak jest ciężko, trzymaj głowę w gorze...'

 

Tupac Amaru Shakur [*]

Opublikowano

a ja już sobie u starszej z anglii zamówiłem xboxa 360 :) co jakis czas mi tylko gry do niego dokupuje i nie mowi jakie. To ma być "niespodzianka" xD

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano

Po co ci to wiedzieć? mikołaj jesteś? xD

 

a co do tematu to skuter :)

 

Ale najbardziej mi zależny na spędzeniu świat z rodzina :) co się raczej nie żądzy bo mieszkam w Danii :( ale kto wie? ; D

;)

Opublikowano

Ja ze swojej strony chciałbym dostać już swoją Gitarke Elektryczną

Moje 2 marzenie to iść do Studia Nagrań i coś nagrać lecz nie mam pieniędzy :(

 

to samo tylko nie elektryka

9:41 21 listopada 2010 - 333 odwiedzin w moim profilu jeśli chcesz mi pomóc wejdź

 

LUBIE ---

Opublikowano

iPhone 4 :D Spełni się ale dopiero gdy sam na niego uzbieram xD

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Opublikowano

ja bym chciał dostać kasę i morze jakieś ciuchy

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

@Mroku

Chciał byś dostać Morze Północne czy może jednak Bałtyckie??

 

@Topic

Cheytac M200 Gas / Spring Gun - BLACK albo IPhone 4 nic innego nie przychodzi mi do głowy...

Opublikowano

Gwiazdka to magiczny czas , prezentów też, ale najlepiej spędza się święta z rodziną. Wszyscy chcą czegoś ,ja tam nic nie chce :)

Opublikowano

Jakieś elementy by komputer ulepszyć np. kartę graficzną, kostkę ramu i procesor :)

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

Nic nie muszę dostawać, nie przywiązuję do tego wagi ale jeśli już to jakiegoś kompa bo ten to już staruszek 4 letni.

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...