Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Chcielibyście Dostać/Dostaniecie Pod Choinkę? :P


Gość WhiteSTAR1906

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym dostać tyle kasy ile zarabia Bill Gates w jeden dzień.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://allegro.pl/gigabyte-gf-9800gt-1gb-ddr3-pasywne-chlodzenie-i1315754201.html

+

http://allegro.pl/ocz-gold-4gb-dual-2x2gb-800mhz-cl5-fv-sklep-wwa-i1302945910.html

+

stasn.jpg<3 <3 <3

<3 <3 <3

Opublikowano

Ja chce nowy procesor i modern warfare 2 [ polska wersja :) ] tyle mi narazie potrzeba albo nie wiem jeszcze GTA 4 to mi kupcie i wyslijcie poczta do Jasła xD odbiore

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Nic.

 

Mi nikt nic nie kupuję i mnie to nie rusza ^^

 

Wolę miło spędzić czas z rodziną z dala od pracy ; )

 

Prezenty są zbędne ^^

 

Zrozumiecie w moim wieku ; ))

 sygnaa.jpg

Opublikowano

wilku93 U mnie w mieści jest z tym problem. Wejście na boisko przy szkole - 2zł od osoby. Na stadionie często po południu są treningi więc też często jest z trudno. Jednak z kolegami staramy się grać jak najwięcej. Na wakacje prawie codziennie jestem na stadionie. Szybko zbiera się ekipe i gramy. Więc nie całe pokolenie takie jest.

Mariuszw13.png
Opublikowano

Cały sklep urbancity :D

Dziwne uczucie być jednym z ostatnich pokoleń które spędzało swoje dzieciństwo na dworze, a nie przed kompem...

Opublikowano

Murzyna i hektar ziemi

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Ja nie jestem materialistą i chciałbym żeby było wszystko dobrze <_<

Wgl to głupi nawyk wprowadzony przez nas takie "dawanie" prezentów.

 

 

No ale żebym warna nie dostał to bym chciał troszkę kaski ...

Opublikowano

Tylko kase,zawsze od moich bliskich prezenty są zupełnie czym innym niż bym się spodziewał także tylko PLN'y :P

1287838054-U230664.jpg

Sygna by me

Opublikowano

Kur*a "kompa, lapka, kompa, kompa, kompa, laptopa, konsolę, kinecta" - na kogo te na całym świecie smarkacze wyrastają. Tylko o komputerach i tych zmechanizowanych gównach marzycie...

 

Chciałbym ze swojej strony znów porozmawiać z całą rodziną, pośmiać się, spróbować super potraw babci :D Nie zawsze zdarza się wszystkim porozmawiać. Ze swojej strony ucieszę się ze zwykłej ( którą i tak mógłbym sobie na co dzień kupić ) tabliczki czekolady od dziadków. Nie lubię jak wydają na mnie ostatnie pieniądze, wolę symboliczny podarunek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...