Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Szybko Nabić 1075 G1 C


demonic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi wyskakuje:Sorry, the offer you clicked on is no longer available. We apologize for the inconvenience. Co zrobić ?

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Mi wyskakuje:Sorry, the offer you clicked on is no longer available. We apologize for the inconvenience. Co zrobić ?

 

zmien proxy ^^ np na to 109.169.41.167 3128

Opublikowano

Wczoraj jak wypełniłem reklamę po 10 min usunąłem ciasteczka (oczywiście jak otrzymałem G1) i już nie mam tej reklamy. Coś źle zrobiłem??

Jak pomogłem daj +

7273_3431.jpg

,,Myślałem, że uczę się, jak żyć, a uczyłem się jak umierać.""

Opublikowano
8. To co na screenie

-Wybieramy 10 filmów klikajać rent

-Potem gdy wyskoczy okienko klikamy na start....

 

Jak u mnie ten START wyskakuje przed wybraniem 10 filmów to co? Moge odświeżyć strone? Czy jak dam start to już koniec reklamy i moge wyłączyć strone?

icon_ban.gif
Opublikowano

Mi na mejla przychodzi, że moja karta płatnicza nie jest ważna, dlatego nie chcą przyjść pkty?

 

 

tak samo pisze u mnie ;/ proboje cos z tym zrobic jak dam rade to napisze ^^

Opublikowano

Dla tych którzy nie wiedzą jakim programem zmienić sobie ip na UK to polecam Auto Hide Ip + Crack, osobiście wykonałem na nim tą reklamę.

 

http://hotfile.com/dl/35891840/bb4b729/A_H_IP.html

 

Dla nie ufnych ten link znajduje się w temacie Wrrr

http://www.mpcforum.pl/topic/111624-playspan-poradnik/

a konkretnie w punkcie 4.

//Nieregulaminowa sygnatura.

Miyoshi

Opublikowano

Hmm nie rozumiem tego...

Zmieniłem na UK proxy niby wszystko cacy a tu reklamy nie ma ^.^

 

WTF!?

Moje [TuT]'ki



"Nie boję się człowieka, który zna 10 tysięcy kopnięć. Boję się człowieka który
zna jedno kopnięcie, ale potrafi je powtórzyć 10 tysięcy razy." -Bruce Lee

Opublikowano

Mam pytanie zrobiłem wszystko cacy ale reklama nie zniknęła czy tak ma być ??. Na e mailu dostalem wiadomość , że weryfikują moje dane czy cos .

 

A drugie pytanie jakiego e maila uzywaliscie w sensie na jakim serverze / portalu ??

 

 

 

Ok już wiem czemu mają problem z kartą kredytową co zrobić robić od nowa czy tylko zmienić numer karty ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...