Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Szybko Nabić 1075 G1 C


demonic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kurde wpisuje dane carty klikam countinue(czy cos wtym stylu) i przenosi mnie do glownej strony zamiast wybierac 10 filmow wiecie moze oco chodzi?

Opublikowano

ja mam takie pytania:

 

1. jak obsloguje sie program ten do zmiany IP co jest w poradniku?

2. czy trzeba ta reklame robic na tym kacie co jest zrobione konto do gry w WR czy jakies inne mozna dac??

Opublikowano

Jeżeli sprawa z poprawnością kart kredytowych jest prawdziwa,to po prostu zmyślanie postaci jest niepotrzebne, bo sposób opisany tutaj będzie nieskuteczny.

Opublikowano

Dzięki mistrzu to naprawdę działa!!!

GET MORE

Balance: 1,088

Tylko to ostatnie okno mi nie wyskoczyło ;/

.

Opublikowano

Co to jest za poradnik,jeśli nie podajesz proxy???

65339939328376711656.png

//nie umieszczamy gifow w sygnach

Opublikowano

@ UP

 

Ja mam tą reklame ale jak klikne na nia to mi coś tam pisze ( chyba jakiś błąd ) i mi się nic nie dizeje;/ ja to mam pecha do G1

Opublikowano

@up nie nie musi.

Jak wyskakuje wam jakiś bląd "Connection bla bla bla" to musicie poszukać innego proxy.

.

Opublikowano

Sorry, the offer you clicked on is no longer available. We apologize for the inconvenience. 

 

 

mam ten blad probowalem juz na kilku kontach inne ip i czyściłem przegladarke cclanerem o co chodzi?

@edit jzu wiem o co chodzi dostal ktos g1? prosze o podanie wiadomości ktora dostal na e-miala

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Sorry, the offer you clicked on is no longer available. We apologize for the inconvenience. 

 

 

mam ten blad probowalem juz na kilku kontach inne ip i czyściłem przegladarke cclanerem o co chodzi?

@edit jzu wiem o co chodzi dostal ktos g1? prosze o podanie wiadomości ktora dostal na e-miala

 

Mam ten sam błąd i nie wiem co zrobić, proszę o pomoc.

Opublikowano

Ta reklama jest już chyba nieaktywna...

65339939328376711656.png

//nie umieszczamy gifow w sygnach

Opublikowano

zrobilem wszystko jak w tutorialu, zarejestrowlem sie, wybralem 10 plyt przez rental i kredyty g1 nie doszly ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...