Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielki Event, Dla Każdego Znajdzie Się Miejsce!


Weest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

prubuje wejsc ale pisze cos tam battel clan . wiem ze to nie dlamnie ... ale jestem zapisany w tym ewencie i napisane jest

WCHODZIĆ!!! POKÓJ 21 SERWER EUROPE HASŁO dos !!!!

Każdy kto może!

64758696.png
Opublikowano

Wiem że o dużo proszę, ale czy mogą być te mecze rozgrywane w późniejszych porach? (17-20)

Szkoła :(

Nie oceniaj mnie + i -, tylko pomóż głodnym http://www.pajacyk.pl

Ale malutki + też możesz dać ;)

 

Ludzi często dają + i - gdy ktoś inny da to samo, Jesteś Samodzielny, masz własne zdanie :D (chyba o.O)

 

 

Najdłuższe słowo na świecie: http://wklej.org/hash/c84bc66ca1/

 

 

"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone" -Assassin's Creed

 

Opublikowano

Ej! Troszkę kulturki, to Publiczne forum

Nie oceniaj mnie + i -, tylko pomóż głodnym http://www.pajacyk.pl

Ale malutki + też możesz dać ;)

 

Ludzi często dają + i - gdy ktoś inny da to samo, Jesteś Samodzielny, masz własne zdanie :D (chyba o.O)

 

 

Najdłuższe słowo na świecie: http://wklej.org/hash/c84bc66ca1/

 

 

"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone" -Assassin's Creed

 

Opublikowano

Ej! Troszkę kulturki, to Publiczne forum

 

ocenzurowałem się więc, nie mam nic sobie do zarzucenia...

poza tym czy ty albo Siema Heniu byliście na dzisiejszej liście w którymś ze składów do meczu?

chyba nie z tego co widzę, więc po co się na razie udzielacie i robicie zamieszanie na forum?

 

nie grałem z całym swoim teamem, na dodatek grałem przeciwko gościom, których nie było na liście w przeciwnej drużynie...

 

pomyliliście coś czy jak?!

 

czy może to ja czegoś nie dopatrzyłem? o.O :angry:

Opublikowano

Grupa nr 1

 

# asus22pl - Keyshawn - Nie - 2 lvl
# adeek1994 - adeek1994 - Nie - 24 lvl
# najemnik35 - ravi35 - Nie - 9 lvl
# demonical3 - demonic - Nie - 6 lvl
# ciupcial - Lioo ;D - Nie - 35 lvl
# nxkids12 - karol2 - Nie - 12 lvl

 

 

Grupa nr 2

 

# honasolo91 - david971 - Nie - 16 lvl
# xstilliosx - zobaczesecos - Tak (14dni) - 45 lvl
# skubaniec5 - CoJaNigdy - Nie - 17 lvl
# DawcaRozkoszy - keasr223 - Nie - 20 lvl
# 95000k - wymiana - Nie -
# bimberrr - druid x D - nie - 22

 

 

Grupa nr 3

 

 

# marthes0 - SirMarthes - Nie - 11
# marcus2552 - marcin146 - Nie - 4 lvl
# mach4rius - 19Paulina93 - Nie - 5 lvl
# misiu1237 - Siema Heniu - Nie - 21lvl
# mateuszk59 - fax - Nie - 41 lvl
# xpaw3l3kx - arusa1231 - Tak - 17 lvl

 

 

 

Grupa nr 4

 

# Battle1996 - KamezOswp - Tak - 24 lvl
# pl4yspan - pilarix - Nie - 32 lvl
# oiuhgo - mslonina - Nie - 17 lvl
# zwierz1990 - MentoR ;o - Nie - 3 lvl
# ohloldupa1 - znakisadodupy - Nie - 7 lvl
# ml00tek - nieogarniasz - Nie - 6 lvl

 

Grupa nr 5

 

# n0owkypl - niceekus -Tak(13dni) - 7lvl
# tukan80 - kondi80 - Nie - 12 lvl
# piczak0x - qulpak14 - Nie - 19 lvl
# konradn020 - Twój Gm - Nie - 29 lvl
# jajowl0syki2340 - bobo222 - Nie - 2 lvl
# xlloollx - rastaziom1 - Tak (16/15 dni ) - 30 lvl

 

 

Grupa nr 6

 

# marcin1kox - kOkSiK11 - Nie - 25 lvl
# - wilku93 - Gold 150dni - 40 lvl
# forn4l - easy - Nie - 13 lvl
# astox733 - T1d1 - Nie - 8 lvl
# neba009 - neba009 - Nie - 38 lvl
# florciopl - florek987 - Nie - 6 lvl

 

 

 

Grupa nr 7

 

# tyr999 - Warrcker - Nie - 29 lvl
# snip4pl3 - reqs- Nie - 11 lvl
# entiequ - czajdos555 - Nie- 42 lvl
# bury213 - p4npi3chu - Nie - 4 lvl
# alphax1108 - AlphaX - Nie - 15 lvl
# plastikf0r - Diy - Nie -16 lvl 

 

 

Grupa nr 8

 

# hezbollah7 - Marv - Nie - 34 lvl
# snoep3k - frelpl - Tak - 10 lvl
# dawid229 - dawid1 - Nie - 27 lvl
# crazyn3s - RybeX  -  Nie - 14 lvl

 

 

 

Tak będą wyglądały następne mecze.

Tym razem gracie bez sędziów.

Każda grupa ma się zebrać (ustalić kto robi room itp.) i w niedziele o godzinie 20.00 mają się odbyć wszystkie mecze.

Jedna osoba niech na koniec zrobi zdjęcie z wynikami i prześle do mnie lub do Bambosa.

 

Jak to ma wyglądać?

  1. Między grupą ustalacie osobą (na pw lub jak chcecie) która założy room.
  2. O godzinie 20:00 w niedziele każdy wchodzi do rooma założonego przez jednego z Was.
  3. Startujecie o równej 20:00, jeżeli kogoś nie będzie piszecie mi o tym na PW a ja go wykreślam z listy.
  4. Gracie deathmatch na 30 kills na bluestorm. Jeżeli jest sytuacja, że w grupie nie ma osoby z premką, gracie cqc do 7 rund na Marien.
  5. Po zakończonym meczu wysyłacie mi zdjęcie z wynikami.

Gramy f2p!

Nie dopuszczalne są bronie od 11lvl (p90 itp.)

K1 oraz Tar jest dozwolony.

Jeżeli ktoś użyje broni p2p wyrzucacie go z teamu, jeżeli się nie uda, robicie zdjęcie i wysyłacie mi.

 

 

Powodzenia wszystkim życzę.

Być zajebistym...

Opublikowano

Server: EU_East

Hasło: mpc

Grupa 7

room 13

Nie oceniaj mnie + i -, tylko pomóż głodnym http://www.pajacyk.pl

Ale malutki + też możesz dać ;)

 

Ludzi często dają + i - gdy ktoś inny da to samo, Jesteś Samodzielny, masz własne zdanie :D (chyba o.O)

 

 

Najdłuższe słowo na świecie: http://wklej.org/hash/c84bc66ca1/

 

 

"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone" -Assassin's Creed

 

Opublikowano

Grupa 8:

Eu_East Room- 0

 

#edit

czekajcie z roomami do 20:15, jeżeli nikt się nie zjawi napiszcie swoją grupę z wykreślonymi nickami

a te osoby które będą niech zagrają między sobą mecz

Opublikowano

U mnie nikogo na razie nie ma ;/

Nie oceniaj mnie + i -, tylko pomóż głodnym http://www.pajacyk.pl

Ale malutki + też możesz dać ;)

 

Ludzi często dają + i - gdy ktoś inny da to samo, Jesteś Samodzielny, masz własne zdanie :D (chyba o.O)

 

 

Najdłuższe słowo na świecie: http://wklej.org/hash/c84bc66ca1/

 

 

"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone" -Assassin's Creed

 

Budowniczy
Opublikowano

Wyniki: Grupa nr 3

Scren:

http://img229.imageshack.us/i/screenshot035d.jpg/

 

wyniki przeanalizuje jutro

Opublikowano

9 minut, jak nikt nie przyjdzie to co?

Nie oceniaj mnie + i -, tylko pomóż głodnym http://www.pajacyk.pl

Ale malutki + też możesz dać ;)

 

Ludzi często dają + i - gdy ktoś inny da to samo, Jesteś Samodzielny, masz własne zdanie :D (chyba o.O)

 

 

Najdłuższe słowo na świecie: http://wklej.org/hash/c84bc66ca1/

 

 

"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone" -Assassin's Creed

 

Opublikowano

Jak będzie 20.30 wychodzę i uznaję siebie za zwycięzce

 

 

Chyba mam takie prawo, nie?

Nie oceniaj mnie + i -, tylko pomóż głodnym http://www.pajacyk.pl

Ale malutki + też możesz dać ;)

 

Ludzi często dają + i - gdy ktoś inny da to samo, Jesteś Samodzielny, masz własne zdanie :D (chyba o.O)

 

 

Najdłuższe słowo na świecie: http://wklej.org/hash/c84bc66ca1/

 

 

"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone" -Assassin's Creed

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...