Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielki Event, Dla Każdego Znajdzie Się Miejsce!


Weest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To, że słaby sprzęt, to nie znaczy, że laguje ? Pomyśł troche, zanim coś napiszesz. Lagi graficzne = slaby sprzęt, ale lagi, takie z wyskim pingiem to internet. Ja wchodze normalnie do green pingów, z tymże zacina mi się.

 

10 more

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

To, że słaby sprzęt, to nie znaczy, że laguje ? Pomyśł troche, zanim coś napiszesz. Lagi graficzne = slaby sprzęt, ale lagi, takie z wyskim pingiem to internet. Ja wchodze normalnie do green pingów, z tymże zacina mi się.

nie będziemy rezygnować z gry dla jednego gracza ze słabym komputerem

ale brutalny edit, nawet sie nie podpisal :<

1285279961299.gif
Opublikowano

Myśle, że takich graczy ze słabym komputerem jest bardzo dużo i na początku miałobyć 4v4

 

10 more

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

nie będziemy rezygnować z gry dla jednego gracza ze słabym komputerem

POPIERAM WYPOWIEDŹ PILARIX'a!

 

poza tym, skoro już zostało powiedziane, że będą mecze 4vs4 CqC (IMO dobrze, że nie FFA) to w takim razie nie ma już czego roztrząsać...

 

Sprawa załatwiona, gracze z "słabym" sprzętem mogą się cieszyć i przy okazji, skończyć "pluskać"... koniec tematu!

Opublikowano

Proszę skończyć ten spam...

Wszystko zostanie ustalone przez moderatorów.

Dostrix powiedział, że wszystkiego dowiecie się w piątek...

Teraz proszę pisać posty wyłącznie związane z zapisami, koniec spamu.

 

 

By Dostrix

Jeszcze jeden post związany z tym gdzie gramy lub cokolwiek to warn....

.

Opublikowano

Ładnie się event rozwija :O 54+ osób, z tego zapewne 90% cheaterzy, cóż. Mam takie pytanie, czy gracze w teamach będą dobierani losowo? Jeśli nie, to mam prośbę abym był w teamie z "bogus2" nick z forum, a nick z gry s3mfire :) Ah, i proszę o dodanie k1 do broni których można używać, czemu nie? Tara można (jest na 6 lvl dla assa) To czemu nie można k1 które jest na 6 lvl dla medyka, a jest świetne? Wiem, że to wy ustalacie ale proponuję zmienić zasady na bronie tylko f2p - każdy ma swoją ulubioną z całego arsenału f2p, nie można używać PXów etc. Ja np. gram tylko k1 i to by było po chamie jakby ktoś zabronił mi używać broni f2p którą lubię, a nie wymaga ona premium więc jest dostępna dla wszystkich graczy :/. Proszę o rozpatrzenie : <

Cheatujesz - jesteś zerem.

Opublikowano

@up

 

Lista broni których można używać

Na 2 slot: Colt 357. Magnum Glock Desert Eagle Beretta M93R MP5K

Enginer 3 slot: Uzi G36C MP5


Medic 3 slot: Uzi G36C MP5


Snajper 3 slot:  M24 SSG AUG


Assault 3 slot: K2 M4A1 TAR 21


Heavy Trooper 3 Slot: Panzerfaust , Stinger , RPG-7

 

jesteś pewien?

Cheatujesz - jesteś zerem.

Opublikowano

Bronie nie od 1 lvla eliminujemy ponieważ ktoś może mieć 4 lvl i nie może grać tą bronią : )

Thtsn

Wszystko będzie ustalone przez Dostrixa i przeze mnie , wszystko omawiamy.

Nie długo dowiecie się wszystkiego

­39566146920630933015.png

Opublikowano

Może czas zakończyć rekrutacje na event , szansę wygrania będą bardzo małe .

Pomogłem ? Daj +

 

Jeżeli moja wypowiedz Ci się nie podoba to napisz to ! Nie dawaj - .

Opublikowano

To z jakiej bani tam jest Tar 21 bodajże od 6 lvl a nie ma ak47 ?

Co do tematu cheaterów można zrobić tak, że każdy robi ss'a jak sędzia napisze "Teraz robimy ss'a!"

Kto nie zrobi automatycznie wylatuje. To samo z czitami.

 

@edit przypominamy iż każdy kto napisze coś pod tym postem nie związanego z zapisami lub bardzo ważną sprawą WARN!

By Dostrix

Jeszcze jeden post związany z tym gdzie gramy lub cokolwiek to warn....

.

Opublikowano

Nick forum: Marleyy nick gry: wypi3rdol lvl 7(wciąż rośnie, po dlvlu Przyczyna: Power exp żeby ktoś nie pomyślał, że cheater :-) .) Premka: Nie :-)

 

Jedno małe pytanko tak z boczku... Czy jak sie miało dlvl i miało się premium i zakupiło famasa mp7 expy i te adrealine m14 itp... To zaakceptowac mnie jako gracza premium ??

Opublikowano

Ja posiadam AK47, mogę?

Nie oceniaj mnie + i -, tylko pomóż głodnym http://www.pajacyk.pl

Ale malutki + też możesz dać ;)

 

Ludzi często dają + i - gdy ktoś inny da to samo, Jesteś Samodzielny, masz własne zdanie :D (chyba o.O)

 

 

Najdłuższe słowo na świecie: http://wklej.org/hash/c84bc66ca1/

 

 

"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone" -Assassin's Creed

 

Opublikowano

Dziś o godzinie 20:00 odbędzie się 1 mecz cqc a o 20:30 następny.

 

W meczu nr 1 o godzinie 20:00 będą grały osoby:

 

Niu

 

asus22pl - Keyshawn - Nie - 2

lvlgracjan481 - pawel15200 - Nie - 34 lvl

lvldemonical3 - demonic - Nie - 6 lvl

 

Derb

 

xordix666 - xordix - Nie - 23 lvl

ciupcial - Lioo ;D - Nie - 35

najemnik35 - ravi35 - Nie - 9 lvl

 

 

O godzinie 20:30 będą grały:

Niu

honasolo91 - david971 - Nie - 16 lvl

s3mfire - bogus2 - gold trzydziesci pare dni - 29 lvl

darkshotpl - zafiriusz - nie - 12lvl

 

 

Derb

- wilku93 - Gold 150dni - 40lvl

skubaniec5 - CoJaNigdy - Nie - 17 lvl

etamesko1 - etamesko- Nie - 17lvl

 

Pokój itp napiszę w tym poście o godzinie 19:50. Jak narazie zamykam.

 

@edit

Również podklejam aby uczestnicy szybko znaleźli ten temat.

 

tyle że ja przeszukałem 5stron i kosz bo nie mogłem znaleźć ;*

 

 

WCHODZIĆ!!! POKÓJ 21 SERWER EUROPE HASŁO dos !!!!

Każdy kto może!

Być zajebistym...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...