Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielki Event, Dla Każdego Znajdzie Się Miejsce!


Weest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

fajl.

prosić o uczciwą gre na forum cziterskim.

 

rozumiem pilarix, że na tym turnieju, ty pierwszy czita użyjesz? <_<

 

myślę, że na tym "cziterskim forum" są nie tylko dzieci neo, ale także gracze, którzy bardziej od jechania na hacku cenią sobie prawdziwą rywalizację i uczciwą grę...

 

mam nadzieję, że nie pojawi się żaden oszołom, który przed monitorem będzie cieszyć japę z takimi tesktami:

 

"ŁOOO!!! I'LL KILL YOU ALL MOTHER *UCKERS!!! THE PREM. IS MINE!!! ( {AIM BOT, GPS, NO SPREAD/RECOIL, BONE SHOT}=ON)" xD

Opublikowano

marcin1kox kOkSiK11 nie 25lvl

Dziękuję T H C za ... eeee.. za to, że zapominam

Dziękuję M O C za to, że to moja rodzina

Dziękuję moim starym za to, że po prostu jestem

Dziękuję życiu za to, że jest dla mnie wielkim questem

Opublikowano

Poproszę o zapisanie :)

 

alphax1108 - AlphaX - nie - 15lv

Nie oceniaj mnie + i -, tylko pomóż głodnym http://www.pajacyk.pl

Ale malutki + też możesz dać ;)

 

Ludzi często dają + i - gdy ktoś inny da to samo, Jesteś Samodzielny, masz własne zdanie :D (chyba o.O)

 

 

Najdłuższe słowo na świecie: http://wklej.org/hash/c84bc66ca1/

 

 

"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone" -Assassin's Creed

 

Opublikowano

Przy 72 osobach kończymy zapisywanie. Możliwe że zrobimy rezerwe

Mecze będą rozgrywane

4 vs 4

3 vs 3 i w 1 teamie sędzia w drugim też

pamposz, nie lepiej zrobic 8vs8 i po 2 z drużyny ? wtedy zrobilibyśmy główny mecz 8vs8 z wygranymi.

1285279961299.gif
Opublikowano

jak planujecie nas podzielić? poprzez losowanie, czy sami rozdzielacie?

 

a propos nagród - macie 4x prem gold 3dni więc jeżeli było by 8 członków w teamie, to automatycznie trzeba by było wybrać w wygranej drużynie najlepszych 4 graczy (czyli dochodzi do tego spis killi, zgonów i puktów...) czy jak to wykminiliście?

 

nie neguje oczywiście pomysłu z podziałem drużyn po 8 graczy, mi się on podoba, przydałyby się tylko jeszcze pokoje z hasłem na TS'ie dla każdej z drużyn...

Opublikowano

8v8? Moze pomyślałbyś, że niektózy mają slabego kompa i nie wyrobi im ? Mi się zacina na 4v4, to na 8v8 trafic nie bede nawet mogl -.-

 

10 more

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

no to już twój problem...

z powodu jednego gracza lub kilku nawet mają zmieniać wszystko?

 

masz słaby sprzęt, wiesz, że będziesz lagował - nie startuj... popsujesz zabawę innym swoim laggerstwem... i co? na dodatek może mamy przerywać mecz bo jednego gościa z drużyny wywaliło bo miał zwiechę, bo mu komp nie wyrobił?

 

jak dla mnie bezsens... <_<

 

przemyślcie jeszcze swoje uczestnictwo pod tym względem... (jbc. nie ma tu podtekstu: "wypier*alać gracze ze złomami w chacie")...

Opublikowano

Jeszcze nic nie jest ustalone co do rozgrywek....

Myślę że FFA było by najlepszy wyjściem, lecz pomyśleliśmy o ludziach ze słabszym sprzętem i wyszło 4vs4 cqc...

Wątpię że zmienimy na 8vs8 ....

Wszystkiego dowiecie się w czwartek (najpóźniej w piątek)

Być zajebistym...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...