Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielki Event, Dla Każdego Znajdzie Się Miejsce!


Weest

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czas na zapisanie się mamy do 15.10.10r (piątek) godzina 18:00. Mecze będą rozgrywane w soboty lub w niedziele. Zapisać może się każdy, gramy broniami f2p (podstawowe, dla graczy bez premium). Dodatkowo zaliczamy tmp9 i spectre. Wszystkie flashe, m14, adrealiny itp. są zakazane. Wszystkie zapisane osoby dzielimy na 14 osobowe grupy, ile tych grup będzie - zależy tylko i wyłącznie od ilości osób zapisanych. Z każdej grupy będą wybrane 4 osoby które zakwalifikują się do następnego etapu. Przy 6 grupach wychodzi 24 osoby. Zorganizowanie myślę że będzie lepsze niż podczas ostatniego eventu. Tym razem sędziowie nie biorą udziału w rozgrywkach, a są tylko obserwatorami. Wszystko jest rozpisane za co punkty karne. Cały regulamin napiszę w sobotę (bądź piątek) dnia 16.10.10r.

 

 

Oto proste przedstawienie graficzne tego eventu:

 

http://img214.images...s/i/eventr.png/

 

 

 

Nagroda jest tylko dla 1 osoby, mianowicie są to 3 premki gold każda na 3 dni (niestety nagroda nie jest zbyt zachęcająca lecz event jest for fun, możliwe że jakieś nagrody dojdą przez te 5 dni)

Spodziewana jest również nagroda w postaci zdjęcia warna.

Zapraszamy również do klanu ProSnipersLol, w tej sprawie pisać do użytkownika Bambos.

 

 

Osoby zapisane:

  1. asus22pl - Keyshawn - Nie - 2 lvl
  2. xordix666 - xordix - Nie - 23 lvl
  3. - wilku93 - Gold 150dni - 40lvl
  4. demonical3 - demonic - Nie - 6 lvl
  5. ciupcial - Lioo ;D - Nie - 35 lvl
  6. gracjan481 - pawel15200 - Nie - 34 lvl
  7. honasolo91 - david971 - Nie - 16 lvl
  8. s3mfire - bogus2 - gold trzydziesci pare dni - 29 lvl
  9. darkshotpl - zafiriusz - nie - 12lvl
  10. skubaniec5 - CoJaNigdy - Nie - 17 lvl
  11. etamesko1 - etamesko- Nie - 17lvl
  12. nxkids12 - karol2 - Nie - 12 lvl
  13. 95000k - wymiana - Nie -
  14. CrunkAintDead. - Tak, 28dni - 48lvl
  15. bimberrr - druid x D - nie - 22
  16. marthes0 - SirMarthes - Nie - 11
  17. DawcaRozkoszy - keasr223 - Nie - 20 lvl
  18. griptip4 - wilku44 - Nie - 19 lvl
  19. marcus2552 - marcin146 - Nie - 4 lvl
  20. mach4rius - 19Paulina93 - Nie - 5 lvl
  21. misiu1237 - Siema Heniu - Nie - 21lvl
  22. mateuszk59 - fax - Nie - 41 lvl
  23. xpaw3l3kx - arusa1231 - Tak - 17 lvl
  24. ml00tek - nieogarniasz - Nie - 6 lvl
  25. Battle1996 - KamezOswp - Tak - 24 lvl
  26. pl4yspan - pilarix - Nie - 32 lvl
  27. oiuhgo - mslonina - Nie - 17 lvl
  28. ohloldupa1 - znakisadodupy - Nie - 7 lvl
  29. neba009 - neba009 - Nie - 38 lvl
  30. yuma35 - yuma30 - Nie - 13lvl
  31. n0owkypl - niceekus -Tak(13dni) - 7lvl
  32. tukan80 - kondi80 - Nie - 12 lvl
  33. piczak0x - qulpak14 - Nie - 19 lvl
  34. konradn020 - Twój Gm - Nie - 29 lvl
  35. jajowl0syki2340 - bobo222 - Nie - 2 lvl
  36. xlloollx - rastaziom1 - Tak (16/15 dni ) - 30 lvl
  37. marcin1kox - kOkSiK11 - Nie - 25 lvl
  38. najemnik35 - ravi35 - Nie - 9 lvl
  39. forn4l - easy - Nie - 13 lvl
  40. astox733 - T1d1 - Nie - 8 lvl
  41. zwierz1990 - MentoR ;o - Nie - 3 lvl
  42. florciopl - florek987 - Nie - 6 lvl
  43. tyr999 - Warrcker - Nie - 29 lvl
  44. hezbollah7 - Marv - Nie - 34 lvl
  45. entiequ - czajdos555 - Nie- 42 lvl
  46. xstilliosx - zobaczesecos - Tak (14dni) - 45 lvl
  47. alphax1108 - AlphaX - Nie - 15 lvl
  48. plastikf0r - Diy - Nie -16 lvl
  49. snip4pl3 - reqs- Nie - 11 lvl
  50. snoep3k - frelpl - Tak - 10 lvl
  51. dawid229 - dawid1 - Nie - 27 lvl
  52. ciejupb - stanolmi - Nie - 16 lvl
  53. adeek1994 - adeek1994 - Nie - 24 lvl
  54. bury213 - p4npi3chu - Nie - 4 lvl
  55. f1k0l3k - RootemP - Nie - 2 lvl
  56. pr0g4m7r - orzeszek7897 - Nie - 35 lvl
  57. Marleyy - wypi3rdol - Nie - 7 lvl
  58. noobiszon - migen - Nie - 34 lvl

Sędziowie:

 

weestpl

prusak1990

 

Każdy post ma wyglądać następująco:

 

Nick z gry - Nick z forum - Premium (Tak(na ile)/Nie) - level

 

Każdy inny post usuwam a autora nagradzam ostrzeżeniem. Wszystkie pytania proszę pisać na PW, jeżeli pytania będą się powtarzać to edytuje temat i napiszę odpowiedź na to pytanie. Jeżeli ktoś ma na zbyciu jakieś promo bądź cokolwiek a chciałby wspomóc ten event, to pisać na PW. Gra na cheatach podczas eventu = wyrzucenie z eventu oraz ban na mpc. Za próbę kicknięcia sędziego unieważniamy rundę danego teamu.

 

 

212.87.228.14:8767

Serwer TS'a 2 Specjalne podziękowania dla pilarixa ^.^

 

 

 

Lista broni których można używać

Na 2 slot: Colt 357. Magnum Glock Desert Eagle Beretta M93R MP5K

Enginer 3 slot: Uzi G36C MP5 K1


Medic 3 slot: Uzi G36C MP5 K1


Snajper 3 slot:  M24 SSG AUG


Assault 3 slot: K2 M4A1 TAR 21


Heavy Trooper 3 Slot: Panzerfaust , Stinger , RPG-7

 

 

 

Osoby które przeszły:

 

gracjan481
noobiszon
CrunkAintDead.
etamesko1
ciejupb
adeek1994
mateuszk59
misiu1237
95000k
bimberrrr
pilarix
alphax1108
hezbollah7
crazyn3s
astox733

Dorzucę od siebie premkę gold na 3 dni więc bd ich już łącznie 4 sztuki moze to mało ale zawsze coś ;p RMCF1902

Być zajebistym...

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

asus22pl - Keyshawn - Premium Nie ma - lv drugi :D

33ngryq.png

 

Tak, pewnie wydaje się to wam śmieszne, i zaczniecie mi tutaj protestować, że to nie moja realna fotka, lecz tu się z wami nie zgodzę, to jestem ja przed wyjazdem do Polski .

Opublikowano

Nick w grze: ciupcial - nick na forum: Lioo ;D - premki nie posiadam - 35 lv

 

i za co minusy? -.-

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

nxkids12 milem premke ale juz nie mam mam bronie za premke ale moge je zdjac i zalozyc bronie f2p vl 12 kd 1.55

 

nxkids12 milem premke ale juz nie mam mam bronie za premke ale moge je zdjac i zalozyc bronie f2p vl 12 kd 1.55

a nick z forum karol2

-N3viiD-.png
Opublikowano

Nick w grze wyjdzie w praniu, nie chcę tu podawać bo zacznie się płacz podważający moją uczciwość - CrunkAintDead. - Gold na 28 ; mhm, i lvl 48. ^^

proszę zapisać.

Mam małe pytanie od siebie, w tych grupach to na jakiej zasadzie będą rozgrywane mecze? team vs team, ffa czy 1v1?

Cheatujesz - jesteś zerem.

Opublikowano

Gra na cheatach podczas eventu = wyrzucenie z eventu oraz ban na mpc.

[/left]

Polecam wprowadzić punkt do regulaminu : mianowicie team viewer. Program do przeglądania czyjegoś komputera, sędzia/organizator mógłby przed eventem posprawdzać w menadżerze zadań u uczestnika czy nie ma nic włączonego, lub czy nie ma żadnych cheatów na kompie, następnie WŁASNORĘCZNIE odpalić mu warrocka i być przy logowaniu na konto, druga osoba sprawdzałaby czy uczestnik nie wychodzi z rooma na którym jest, bądź nie reloga :). Zajęłoby Wam to około 20 minut na sprawdzenie każdej osoby, ale czy nie poprawi to komfortu gry i nie zmniejszy znacznie prawdopodobienstwa gpsa na roomie? Rozpatrzcie mój pomysł. :P

Sory za double ale tamten post był o czym innym ;)

Cheatujesz - jesteś zerem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...