Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] 2X Client (Bez Pack) Działający Em2 , Mh , Dmg


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Robie tak:

 

1.Wypakowywuje twojego klienta(EM2+DMG)

2.Instaluje nowego metka,

2a patchuje go ale nie torrentuje,

2b kopiuje pack z nowego metka do twojego klienta

3. Sciagam twojego EM2

4. Odpalam

5. Wszystko jest OK, ale jak dochodzi do wyboru serwa to sie metek wylacza

 

i tu jest problem ze metek sie wylacza

 

Poradzisz cos na to?

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

 

Jak wlaczam przez obejscie metin2.exe to dziala dobrze ale jak chce bota to juz sie wyalcza

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka. Robie tak:

 

1.Wypakowywuje twojego klienta(EM2+DMG)

2.Instaluje nowego metka,

2a patchuje go ale nie torrentuje,

2b kopiuje pack z nowego metka do twojego klienta

3. Sciagam twojego EM2

4. Odpalam

5. Wszystko jest OK, ale jak dochodzi do wyboru serwa to sie metek wylacza

 

i tu jest problem ze metek sie wylacza

 

Poradzisz cos na to?

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

 

Jak wlaczam przez obejscie metin2.exe to dziala dobrze ale jak chce bota to juz sie wyalcza

Echh mam to samo prosimy o pomoc !

" Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los."

 

— Paulo Coelho

Poproszę o pozytywne oceny

:)

 

mpcforumbysilvermoons3.jpg

 

Opublikowano

ZAINSTALUJCIE PATCHA 4.3 !!

Akurat to zadziałało u mnie !

link do tematu : http://www.mpcforum.pl/topic/208622-mhpatch-dziala/page__p__1408479__fromsearch__1#entry1408479

 

Sciagamy paczke i instalujemy tylko patch 4.3 to folderu z metinem. Powinno dzialac.

 

 

EDIT:

Wlasnie po konserwacji serwerow na dmg hacku i multihacku widac EQ ! Taka ciekawostka :D

 

umarł

Opublikowano

ZAINSTALUJCIE PATCHA 4.3 !!

Akurat to zadziałało u mnie !

link do tematu : http://www.mpcforum.pl/topic/208622-mhpatch-dziala/page__p__1408479__fromsearch__1#entry1408479

 

Sciagamy paczke i instalujemy tylko patch 4.3 to folderu z metinem. Powinno dzialac.

 

 

EDIT:

Wlasnie po konserwacji serwerow na dmg hacku i multihacku widac EQ ! Taka ciekawostka :D

Dzięki , zaraz sprawdze , masz +

" Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los."

 

— Paulo Coelho

Poproszę o pozytywne oceny

:)

 

mpcforumbysilvermoons3.jpg

 

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...