Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] 2X Client (Bez Pack) Działający Em2 , Mh , Dmg


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dlaczego jak wrzuce PACK z metina torrentowanego wywala locale errora ? ...

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

nie ma zadnego bledu... wkleilem do pack dmg odpalam metka i normalnie skille wali :F

Opublikowano

upnij mi te 3 czy tam 2 pliczki LOCALE z folderu pack,dosłownie kilka KB ,z góry dzięki :]

 

albo kto inny niech upnie działające locale dam + i 5 ;>

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

Download Plików Locale z Pack Torentowanego od metin2 mh+dmg

 

Download: http://www.speedyshare.com/files/24466549/pack.rar
Skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=e31c5a383a833f0e4270dac6206838db9cb57e6cd971929912b2d096cf1596d4-1285770178

 

Jak ktoś ma problemy z plikami locale próbować to wkleić do pack

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

tera lata jak ta lala ;D/no prawie..

 

@down mój post....

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

trwa edycja tematu

 

za 15min zapraszam osoby z problemami / błędami Locale

 

Zapraszam do pobieranie Locale z głównego postu tego tematu :))

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

jednak nie działa,wgrałem locale i jak ładuje sie mapka metin się wyłącza.. pack torrentowanego metka +te locale do logowania dziala jak laduje mapke to kick do pulpitu ;f

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

Zainstaluj ponownie Patch 4.3 do tego metin2

 

Oraz usuń Hshield i wklej mojego hshield z po przednich tutoriali "_"

 

I daj znak czy działa

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

U Mnie to samo wylacza sie metin przy koncu paska logowania na postac. Client dla MH + DMG ( Client bez pack + Bez EQ ) Zrobione dokladnie tak jak opisales. Czekam na odpowiedz.

 

EDIT:

Dopiero za 16 min sproboje tego co napisales u gory :)

 

umarł

Opublikowano

działa, działa !! :D ale jak idiota ściągnąłem wersje bez eq -.- a z HF ciągnie mi max 30kb/s xD jak byś mógł to może upnij to na inne stronki bo tak ciężko jest to ściągnąć. Ale oczywiście warto poczekać i ściągać te 40 min xD leci + i 5 :)

 

Pozdro WojoxMT2

Opublikowano

patj, w poprzednich tematach Tulek podal link do pobrania patcha 4.3. Zainstaluj go. Mi dziala wlasnie po zainstalowaniu tego patcha ! Wielkie dzieki, leci plusik ;)

 

umarł

Opublikowano

dzięki wystalczył reinstall patcha 4.3 :]

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

i na cliencie z widocznym eq nie dziala...

 

Błąd:

 

||LOG||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||[X]||

 

 

system.py(line:273) RunMainScript

system.py(line:192) execfile

system.py(line:163) Run

prototype.py(line:3) ?

system.py(line:130) __pack import

system.py(line:110) _process_result

locale.py(line:187) ?

locale.py(line:135) LoadLocaleFile

system.py(line64) __init__

 

Run - exceptions.AttributeError:'NoneType' object has no attribute 'split'

 

[___OK___]

 

 

 

Proszę o pomoc :)

Będzie + i 5* :P

Opublikowano

kick co minute ale to szczegół ..

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

Tulek pomóź:

Korzystam z sposobu 1 pack z metka spatchowanego wrzucam do paki wrzucam takze DMG i Hs z paczki wczesniejszej co dodales i przy 50% ladowania wyskakuje :

 

blad aplikacji:

aplikacja nie zostala prawidlowo zainicjowana 0xc000012c

 

Za pomoc z problemem leci tygodniowy limit plusów :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

zapodaj linka do paczki z HS.

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

Bry ;D

 

Mam taki problem ... ;//

 

Nie działa mi metin Mh+Dmg .. ;/

 

robilem wszystko po 5 razy tak samo jak ty tam napisales ... to z locale też ... Włąncza się metin i kiedy się załaduje do konca to loga do windowsa ... ;//

Może wiesz o co B ? xD

 

Za rozwiązanie + i 5. ;]

Opublikowano

odinstaluj patcha 4.3 i wgraj od nowa i dziala.

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

robo12 czytaj uważnie!!

 

Pack Mh+DMG!

 

Nie z easy metin 2 ...

 

na sh i dmg nie ma patcha ... 4.3

 

 

Wczoraj działało wszystko ładnie ;]]

Opublikowano

robo12 czytaj uważnie!!

 

Pack Mh+DMG!

 

Nie z easy metin 2 ...

 

na sh i dmg nie ma patcha ... 4.3

 

 

Wczoraj działało wszystko ładnie ;]]

 

Wywala i nie pokazuje o bledzie?Tez tak mialem jak sposobem na MH dawalem

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Tulek pomóź:

Korzystam z sposobu 1 pack z metka spatchowanego wrzucam do paki wrzucam takze DMG i Hs z paczki wczesniejszej co dodales i przy 50% ladowania wyskakuje :

 

blad aplikacji:

aplikacja nie zostala prawidlowo zainicjowana 0xc000012c

 

Za pomoc z problemem leci tygodniowy limit plusów :)

 

UP

 

Edit:Zapomnialem tam dodac ze odpalam przez obejscie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...