Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprawny Paker Do PlikóW Eix I Epk + Paker Do Mob_Proto I Item_Proto


Merkon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

EPK & EXI

http://www.speedyshare.com/files/23811793/Paker.rar

MOB-PROTO

http://www.speedyshare.com/files/23812611/Paker_Mob_Proto.rar

ITEM-PROTO

http://www.speedyshare.com/files/23813621/Paker_do_Item_Proto.rar

 

;)

 

 

 

@Wszystkie Linijki potrzebujesz ?

Opublikowano

zrobi mi ktoś rooty ? ip 5.67.120.14 serwer Herotic z góry dziękuje bo mi się nic nie pojawia w folderze source mam win 7

33870.gif
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mi to w ogóle nie reaguje... Może ktoś pokazać dokładnie w którym miejscu mam zmienić ścieżkę do pliku item_proto i mob_proto??? Bo to co jest na 1 screenie pokazane to tego nie ma w "Rozpakuj" item_proto i mob_proto.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czemu mi nie działa Mob_Proto ani Item_Proto jak przenosze to te okienko cmd odrazu znika nic sie nie pokazuje.A jak wpiszuje Uruchom-->cmd-->m2 Rozpakowywanie.xml to pisze cos takiego Nazwa 'm2' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnetrzne lub zewnetrzne program wykonywalny lub wsadowy.

Zbieram +siki :)

Nick na privach Ohmna :)

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dam Limit za pomoc

jeśli ktoś da

Plik Root z moim IP :)

 

Hamachi

5.124.109.120

 

EasyVPN

5.0.186.239

 

oczywiście aby mógł ja się zalogować bo

gdy chce wypakować root mam pusty folder ;/

Opublikowano

dam Limit za pomoc

jeśli ktoś da

Plik Root z moim IP :)

 

Hamachi

5.124.109.120

 

EasyVPN

5.0.186.239

 

oczywiście aby mógł ja się zalogować bo

gdy chce wypakować root mam pusty folder ;/

Zobacz, jest taki temacik ładny :)

http://www.mpcforum.pl/topic/347801-szukam-kogos-kto-mi-rozpakujezapakujeedytuje-pliki/

 

I w nim piszesz co tam chcesz, a i powiedz mi co to EasyVPN - pierwsze słysze i powiedz jaki root, 2008 czy 2010?

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

ej to jest na 2010 metka???jak nie to ma ktoś pakery do metina 2010 ?? jak tak proszę o download Daje + :D

Nie ma to żadnej różnicy czy pliki są 2008 czy 2010.

Ważne by były nie zabezpieczone i eix/epk :P

 

Jak ten Ci nie odpowiada looknij na tego :

http://www.mpcforum.pl/topic/302156-downloadmetin2-file-archiver-v2

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi nawet nie tworzy się folder source. A wszystko robię zgodnie z instrukcjami. Chodzi mi o pliki .eix i .epk.

 

Pomocy!

 

Sprawdź czy nie tworzy Ci się on w :

c;/windows

 

 

Lub użyj tego packera:

http://www.mpcforum.pl/topic/302156-downloadmetin2-file-archiver-v2/page__p__2103803#entry2103803

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...