Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprawny Paker Do PlikóW Eix I Epk + Paker Do Mob_Proto I Item_Proto


Merkon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj, że jeśli ktos przeciaga xmla na m2.exe i okno cmd od razu sie zamyka nie pakujac to niech otworzy Uruchom>cmd>wpisze

m2 nazwaxmla.xml

Ja tak często miałem i teraqz robie wszystko przez cmd nie bawie się w przeciąganie.

classes06.png

Opublikowano

Już nie mam siłł, nie mogę spakować pliku item_proto, wyskakuje taki błąd:

Metin2 File Premastering Utility
Version 2.0 S530P122
Copyright (C) 2009-2010 tim66613.

Credits:
sunjunps --> gave me item_proto data structure specification

[iNFO] XML file processing starts
      Number of XML files: 1


Excetion occured!
An unhandled exception was thrown.
Exception Details follow:

NonPlayer::LoadXMLFile(filename): Unable to load XML file item_proto_dump.xml



Press any key to continue.

 

A plik item_proto na 100% dobry, próbowałem podst. od metina z 2008 roku :<

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

napisze ktoś krok po kroku jak spakować pliki ... ? Bo rozpakować to drobiazg ale ze spakowaniem męczę się i męczę i ciągle jakiś Bład :>

:D

Opublikowano

@UP

 

Gdy rozpakowałeś xxxx w

C:\Documents and Settings\xxx

utworzył Ci się plik

RootPackGen

Wrzuć go do folderu z packerem i tym plikiem najedz na m2 :)

 

 

Wszystko ładnie się spakuje :)

Opublikowano

3. Edytujemy plik 'Rozpakowywanie' notatnikiem i w miejsce gdzie jest moja ścieżka wpisujecie swoje położenie oraz plik, który chcecie wypakować.

 

 

 

Nie rozumiem do jakiego pliku mam rozpakować ; oo

Opublikowano

mam problem bo robie tak jak w instrukcji i nie chce mi wsykoczyc okienko z wypakowywaniem jak pzenosze to na m2.exe to jak to wlaczam to wyskakuje czarna abelka i nic nie pisze

 

z gory thx

Opublikowano

tak bardzo fajnie ale jak rozpakowywałem pc2 to mi usuneło połowe packa ... dobra mam instalke to zainstalowałem i pliki wkleiłem i potem po edytowaniu po 1 z 80mb + zrobiło się 50mb i jeszcze usuneło mi np start.exe ( z mc ) ^^

BestiariuszSignature.png
Moje aktualne zajęcia:

  • Spolszczanie Wikipedii RoM-a
  • Nadzorowanie addonów: pbInfo, ComeOnIn, GridCliqueIt, RuneCraft, SlashAFK, nkCooldown
Opublikowano

Wszystko pięknie działa bardzo polecam i masz + za wielką pomoc :) pozmieniałem sobie juz pare rzeczy w klijencie

//nie umieszczamy gifow w sygnach

Opublikowano

Wszystko super ale jak pakuje pliki .eix i .epk, wyskakuje mi blad jak u oOMasterOo:

The file "Source\ymir work\ui\936_guild.dds" doens't exist

Prosze o pomoc! Z gory dzieki

 

@Edit@

 

Juz wszystko ogarnalem, tylko ze teraz jak wszystko pozmieniam co juz chce to pakuje mi tylko guild.epk i guild.eix

aa98433926034301b187916074dbadce.0.gif

 

I widziałem ich wodza: przybiegł, mieczem skinął

 

I jak ptak jedno skrzydło wojska swego zwinął;

 

Wylewa się spod skrzydła ściśniona piechota

 

Długą czarną kolumną, jako lawa błota,

 

Nasypana iskrami bagnetów. Jak sępy

 

Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy.

 

Opublikowano

Ja przy pakowaniu item_proto mam taki blad. Excetion occured! An unhadled exception was thrown. Exception Details follow: Item::LoadXMLFile(filename): ParserError: Error reading Attributes. item_proto_dump.xml [line: 1415, col:81] The application will exit now. Zawsze mam taki problem, z kazdymi packerami. Prosze o pomoc. Robie wszystko według tutów.

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Mi się nie chce zapakować pomóż pls... leci +

Moje TuT'y

http://www.mpcforum.pl/topic/249997-downloadhot-1-skill-hit-killer-dmgx-7-by-glowa244/

http://www.mpcforum.pl/topic/269354-hotdownloadrun-hack-na-all-v10-by-glowa244/

Opublikowano

Niewiem czego ale nie chce mi sie spakowac item_proto tzn nie chce mi sie stworzyc item_proto_NEW :(

 

Czym to jest spowodowane?

 

 

mi to kiedyś pakowało teraz też nic tak samo mi działały packery normalnie a tera jak system na nowo postawiłem to lipa ^^

mam viste SP1 bo SP2 jeszcze nie zrobiłem i .NET Frameworka 3.5 wtedy miałem SP2 i Frameworka 3.5 może zrobie SP2 ale wątpie, że to coś da ^^

BestiariuszSignature.png
Moje aktualne zajęcia:

  • Spolszczanie Wikipedii RoM-a
  • Nadzorowanie addonów: pbInfo, ComeOnIn, GridCliqueIt, RuneCraft, SlashAFK, nkCooldown

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...