Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprawny Paker Do PlikóW Eix I Epk + Paker Do Mob_Proto I Item_Proto


Merkon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema eej lipa jest teraz bo jak zedytuje typowo plik root i jak podeminię to metin2 już nie chodzi na tym jak zrobić aby chodziło to?

65135238787935115850.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ta wszystko bardzo fajnie, tyle że robie wszystko wg instrukcji a item_proto_new mi się nie tworzy mimo iz kilka h wczesniej działał.

Wstrzymam się z oceną.

 

Ps. mam win 7,

Jak by ktoś mógł pomóc to był bym wdzięczny.

Opublikowano

Gdzie znajde plik Source ??

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

chcę ropakować pliki PC z serwera AZMAL.

Robię wszystko jak w tutku tylko że wrzucam folder z pakerem do

C:\Users\Xilin\Paker

 

również

 

C:\Paker

 

Odpalam pakera i wyskakuje okno a w nim komunikat taki jak tutaj:

 

http://img213.images.../8598/blont.png

 

 

ale nie tworzy folderu Source.

 

Mam win7 x64

przed formatem na tym samym systemie już raz mi chyba działało ale na innych plikach.

 

Pliki PC azmal:

 

Plik:

http://speedy.sh/rejSu/PC-Azmal.zip

 

Skan:

 

http://speedy.sh/43F...an-PC-AZMAL.png

 

http://www11.speedys...an-PC-AZMAL.png

Opublikowano

Działa masz odemnie + :)

???


Co opadła kopara?


Weź nie wnerwiaj mnie tylko daj like


Nie bądź noobs

Opublikowano

Siemka. Przerobi mi ktoś Plik Root , tak aby ( nie chodzi o plik root , tylko o moobki ) chyba Mob_proto. Tak , aby psy , wilki lub dziki miały takie samo id , co wszystkie zombe. Czyli chodzi o to , abym widział zombie w grze tak jak psy itp :)

 

Link do Root

 

http://www.multiupload.nl/9SCYCMVIJF

 

Będe bardzo wdzięczny. Na pewno wrzuce limit lajaczów i 5 w profilku <3

Modki to dźiffki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sorry, że odświeżam, ale mam problem :x

 

Do Rozpakowywanie.xml dopisuje tak jak w poradniku, chce wypakować pliki root i pisze tak "D:\Moj Serwer\Derin\pack\root" po czym zapisuje i przeciągam na mt2 i nie tworzy się żaden folder Source, pomocy..

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pomoze ktos ? wpisalem sciezke do root przeciagnalem to na m2 i wyskakuje mi cos takiego

 

Excetion occured!
An unhandled exception was thrown.
output path for extraction-action not defined
<hint: you need to define the outputpatch attribute in the action tag

 

wie ktos oco chodzi ? prosze o pomoc :/

 

 

dobra tamto naprawilem ale gdy proboje wypakowac wyskakuje mi cos takiego

Unable to open target file

Filename: Source\ymir work\monster2\naga_commander\??www.mgpf.xaa.pl?

czy da sie cos z tym zrobic?? prosze o pilna odpowiedz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...