Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprawny Paker Do PlikóW Eix I Epk + Paker Do Mob_Proto I Item_Proto


Merkon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

The file "Source\ymir work\ui\936_guild.dds" doens't exist <-- takie cos mi wyskakuje jak proboje spakowac pliki PC i pc2

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To oznacza, że coś 'schrzaniliście' w tych edytowanych plikach lub źle pakujecie. Powinien wam się utworzyć paker i nim pakujecie, moim jednak nie możecie. :)

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

mam taki sam problem

@edit

Nie dawajcie minusow juz czaje ten plik ktory sie obok folderu source stworzyl to nim pakujemy pliki a tamten to jest jego przykladowy.

Masz +

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

Z wypakowaniem wszystko dziala ale jak probuje spakowac to wyskakuje to : Source\ymir work\ui\936_guild.dds" doens't exist. Nawet jak nic nie zmieniam tylko od razu po wypakowaniu probouje pakowac to sie to wlacza... ;/

donguraleskosygna.jpg

Opublikowano

Miałem ten sam problem miesiąc temu ;x

Przeczytaj to:

Wczoraj też się z tym męczyłem :)

 

Zrób inaczej.

 

Gdy rozpakowałeś pc w

C:\Documents and Settings\xxx

utworzył Ci się plik

RootPackGen

Wrzuć go do folderu z packerem i tym plikiem najedz na m2 :)

 

 

Wszystko ładnie się spakuje :)

Mi pomogło w każdym razie ;d

1280314365-U1.png

Opublikowano

mi sie wlacza ta konsola mozna czekac i czekac ale i tak plik source sie nie stworzy i nie wypakuje dam 5 i + lub - co wolicie za dobra odpowiedz

 

 

jak ktos wie to pisac gg : 5890734 lub tu

Opublikowano

Link do pakera mob_proto należy jak najszybciej usunąć, to nie jest przypadek, że trzem osobom zepsuł całe mob_proto

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

O ile udało się rozpakować, a następnie spakować to wynik jest taki, że gra wywala błąd ze plik pc jest niewłaściwy. Testowałem to również na niezmodyfikowanych plikach pc i niestety gra wykrywa nieprawidłowości w pliku i prosi o uaktualnienie. Jeżeli ma ktoś aktualny packer to ja właśnie o taki proszę.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

O ile udało się rozpakować, a następnie spakować to wynik jest taki, że gra wywala błąd ze plik pc jest niewłaściwy. Testowałem to również na niezmodyfikowanych plikach pc i niestety gra wykrywa nieprawidłowości w pliku i prosi o uaktualnienie. Jeżeli ma ktoś aktualny packer to ja właśnie o taki proszę.

Wszystko dziala tylko byc moze cos zwaliles przy edytowaniu


 

Opublikowano

Ehh... Psuje mi pliki :(

 

Nie psuje żadnych plików, działa poprawnie. Tylko czytanie ze zrozumieniem się kłania =)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

E:\Merkon\pack\PC.epk czy ta ścieżka jest zła bo wyskakuje mi że nie znajduje pliku.;? chociaż pc jest w tym folderze do którego dałem dojśćie.

65776504175913733440.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

00354592618056377658.jpg

Opublikowano

6. Teraz nasz root znajduje się w folderze 'Source'

 

 

nie mam zadnego pliku soruce

03787903160817287822.png

 

Drogi userze jeśli mogę ci pomóc, a na pewno się postaram pisz PW ;]

albo gg które jest w moim O Mnie ;>

 

Moja siostra nago 18+!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...