Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Hoolymt2


malinaaaaaaa

HoolyMT2  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które HoolyMT2 by?o lepsze

    • Stare
      56
    • Nowe
      41
  2. 2. Jak podoba Ci si? serwer ?

    • S?aby
      26
    • Tak sobie
      2
    • Mo?e by?
      3
    • Dobry
      13
    • ?wietny
      14
    • Idealny !
      38

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/121435-tutjak-zmodyfikowac-skile-wojownika/

 

Masz , tu jest wszystko ladnie opisane , ale dla woja :D

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Opublikowano

Kurcze jakie nudy :DD Serw OFF :/

 

Pzdr Trecer(THX za te podpowiedzi :D Jestes wielki ) Reiden,ZostacNinja & Mahdia ! od BeLikes / ZostacNinja5 ! :D

65994253024037513199.png
Opublikowano

Ja tam sie nie nudze , Clienta przerabiam , skille , wyglady ikon , interface ;) Jak skoncze moge podeslac screeny ;P .

 

Ma ktoś jakiś kontakt z GA ??

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Opublikowano

tez przerabiam skile pozniej dodam ss w tym poscie(jesli mi wyjda te skile)

dajcie jakis fajny program do nagrywania

0809160030.jpg

0809160045.jpg

troche slabo wyszly :)

860331433165800174608.png

Opublikowano

Może FRAPS ?? Jest dobry :P

 

 

http://chomikuj.pl/Mati644/*e2*98*bbProgramy/Fraps+2.9.4+Cracked

 

Full Wersja

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Opublikowano

podobno 19-tego bo GA wyjechal :D

 

@Edit . Skille spoko . zaraz zobacze czy uda mi się nagrać swoje ;D

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Opublikowano

Teraz jestem nad morzem i na laptopie sam metek laguje a jak chce jeszcze nagrac to masakra , ale screeny zaraz podeśle ;)

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Opublikowano

Reiden całkiem ładne skille ^^ Jakoś mi tylko do gustu nie przypadło to, że po włączeniu aury to świecące wokół miecza było takie długie (normalnie jest długości miecza, a tutaj aż poza ekran w niektórych momentach ^^)

 

Serwer off aż do 19? o.O :< Szkoda, ale cierpliwym też trzeba być :)

Opublikowano

To tak :

Aura :

 

metin2mod20100810151434.jpg

 

metin2mod20100810151439.jpg

 

 

Berek :

 

metin2mod20100810151459.jpg

 

 

Wir :

 

metin2mod20100810151510.jpg

 

metin2mod20100810151511.jpg

 

 

Szarża :

metin2mod20100810151519.jpg

 

metin2mod20100810151520.jpg

 

 

 

@Edit . I jak ??

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Opublikowano

Może se zrobie skille np. z napisem Malina :D

 

Reiden , ładujemy sie razem na jakiegoś 4fun ??

 

 

@Edit . Skille fajne ale nic unikalnego w nich nie ma ;P

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Opublikowano

prosze

http://www.speedyshare.com/files/21439074/Packer.rar

skan

http://www.virustotal.com/pl/analisis/44c34f8378c4c4457eb3044483ccd323a419dd5544eded3769536abf35e92f6b-1268652147

 

link do tuta

http://www.mpcforum.pl/topic/119977-tut-edycja-animacji-i-wygladu-skilli/

 

 

znacie jakis program do obrobki filmikow, latwy w obsludze i o niewielkiej wadze

860331433165800174608.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...