Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Hoolymt2


malinaaaaaaa

HoolyMT2  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które HoolyMT2 by?o lepsze

    • Stare
      56
    • Nowe
      41
  2. 2. Jak podoba Ci si? serwer ?

    • S?aby
      26
    • Tak sobie
      2
    • Mo?e by?
      3
    • Dobry
      13
    • ?wietny
      14
    • Idealny !
      38

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja może jakiegoś super eq nie mam ale na skilla to mnie nikt nie weźmie ;) . Dzisiaj robiłem pvp z ninją co miała ~100k hp Oo bo pisała że ma mało bonów hp bo robi jak najwięcej w krytyka :D Zchodziła na skilla :D

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/152127-hoolymt2-pl-hamachi/

 

 

Proszę , to jest Hamachi :P Daj (+)

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Opublikowano

Link do prezentacji serwera gdzie jest wszystko:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/152127-hoolymt2-pl-hamachi/

 

Strona serwera:

 

http://hoolymt2.pl.tl/

 

 

@edit

Up był szybszy :D

Daj + To nic nie kosztuje !!

Moje TUTORIALE

 

Moje TUT:

http://www.mpcforum.pl/topic/169001-tutjak-bonowac-eq-dla-ninjid/

http://www.mpcforum.pl/topic/175327-tutogolny-poradnik-metin-2/

http://www.mpcforum.pl/topic/175856-tutjak-byc-najlepszym-gm/

http://www.mpcforum.pl/topic/287863-downloadtut-okolo-160-pytan-do-oxa/

 

Opublikowano

czy moglbys dorobic jeszcze z 10 sieci ? albo podac godziny o ktorych czyscisz sieci :)?

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Opublikowano

wiem, ale ja pisalem do GA :D

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Opublikowano

Chodziło mi raczej o program do tworzenia takich mobów a nie do wklejenia z innych stronek.

A co do tego padania na skila to abs mam wporzo poprostu wydaje mi się że sporo osób na tym serwie użwa dmghacków :P POZDRO

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Chodziło mi raczej o program do tworzenia takich mobów a nie do wklejenia z innych stronek.

A co do tego padania na skila to abs mam wporzo poprostu wydaje mi się że sporo osób na tym serwie użwa dmghacków :P POZDRO

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Chodziło mi raczej o program do tworzenia takich mobów a nie do wklejenia z innych stronek.

A co do tego padania na skila to abs mam wporzo poprostu wydaje mi się że sporo osób na tym serwie użwa dmghacków :P POZDRO

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Chodziło mi raczej o program do tworzenia takich mobów a nie do wklejenia z innych stronek.

A co do tego padania na skila to abs mam wporzo poprostu wydaje mi się że sporo osób na tym serwie użwa dmghacków :P POZDRO

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

O stary :D nawet nie double post ;D quintuple post :P .

 

Ale to widac czy DMG Hack jest . bo nie ma jednego silnego hita tylko kilka :D

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...