Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Hoolymt2


malinaaaaaaa

HoolyMT2  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które HoolyMT2 by?o lepsze

    • Stare
      56
    • Nowe
      41
  2. 2. Jak podoba Ci si? serwer ?

    • S?aby
      26
    • Tak sobie
      2
    • Mo?e by?
      3
    • Dobry
      13
    • ?wietny
      14
    • Idealny !
      38

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , jako iż serwer HoolyMT2 darzy sie dużą popularnością postanowiłem załorzyć ten temat bo w publikacjach się robi spam . Możecie tu pisać o wszystkim na temat serwera . Prosiłbym o zamknięcie tematu w Publikacjach Serwerów i przekierować ludzi do tego tematu . Dziękuje

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość krzywy231
Opublikowano

to moze mala ankieta

jakie hollymt2 wolaliscie

nowe czy stare

ja oczywiscie stare <3

bo nowe jest bezsensu

48 nowych broni i nie wiadomo ktora najlepsza .

20 + gm choc polowy nie ma.

pzdr. dla sysy i night3r - najlepsi GM na servie

VooFy juz nie czysci sieci

 

nie ma to jak kiedys....

przyszli zoltki kazdy lezal i byl 4 fun .

Opublikowano

 

ja oczywiscie stare <3

bo nowe jest bezsensu

48 nowych broni i nie wiadomo ktora najlepsza .

 

 

Każda broń jest taka sama , różnią się tylko wyglądem :)

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Gość krzywy231
Opublikowano

@up

 

nie wchodzilem na hollymt2 ze 2/3 miechy

to tam nie wiem -.-

Opublikowano

@Up , dodane .

 

Co byście zmienili w serwerze ? Jak dla mnie dodawanie i zmiana bonów powinna być w paczkach po 200 . :)

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Gość krzywy231
Opublikowano

@up

 

no bo w chuj czasu zeby miec dobre eq -.-

ja siedzialem 3h 47min. 37sek.

 

i 5 bon - Marmur Blogoslawienstwa

 

 

@offtop

 

350 post.

 

@edit

 

i 99 na start bo sa czasem lagi w pizdu

Opublikowano
dodawanie i zmiana bonów powinna być w paczkach po 200
dobry pomysl

sprzydal by sie tez wiekszy bug na kase bo przy dodawaniu 5 bonu i zmienie 6 i 7 kasa szybko sie konczy

zablokowanie przywolywan metkow i bossow, to jest wazne bo noobki ciagle laguja serwer

 

 

 

do 1 pytania ankiety dodaj taka odp: ,,nie mam zdania'' bo niewszyscy grali na starym hooly

860331433165800174608.png

Gość krzywy231
Opublikowano

Ja mysle ze powinno byc tak :

 

8 - Broni Nowych np. Zdobyc Ja w evencie lub podczas jakiegos questu .

Bony - Ciezko troche tam o kase wiec po 0 yangow :D.

Odbugowane Bronie Epickie czyli te standardowe .

Zwiekszenie Bonow - Tak jak na starym

 

i to chyba na tyle

Opublikowano

Według mnie do serwa przydały by się lepsze strzaly dla ninji , bo drewniane to troche malo ;/

46e1b10836114cdc8f1e838dfaa0746f.0.gif
Opublikowano

Aktualnie zaczynam tam grać surą ale grałem wojem :D nick : SlimShady .

 

 

Dobre eq ? Na all klasy . nie skonczone bo oMmi sie nie chcialo :D

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Opublikowano

Slim..eq ujdzie ;d (ale mogło by być lepsze)

 

@Reiden

 

zrób sobie HD i full ekran i ładnie widać :D

46e1b10836114cdc8f1e838dfaa0746f.0.gif
Opublikowano

Server jest wyczepisty . Ja nie grałem na starym hooly wiec nie wiem jak bylo ale wiem ze teraz jest swietnie (a ten bug na kase to na jaki itemek? :D) GM mili . Tylko wkurwia mnie GIldia REC bo mają tam 2x GM no i są pro bo GM przecież może staty po 999 na wojne dać a potem cofnąć tam samo bony ale ogólnie serverek wymiata

DAJ - JEŻELI MOJA WYPOWIEDZ JEST TEGO WARTA

1047530697.png

ANI TU! A JUŻ W SZCZEGÓLNOŚCI TU
Opublikowano

wygrywamy bo jestesmy dobrzy w gildi mamy elite najlepszych graczy

a ty jak chcesz tlumacz sobie jak chcesz

GM nie moze dawac statow 999

860331433165800174608.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...