Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Działający Bot Do Zszc


BulaPL13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Bula jakby miał gg włączone to by nie mógł nacisnąć start w srproxy.:)

@LuTz Ty jesteś z zszc fire? xD Spróbuj od nowa wszystko zrobić. :) Ważne byś robił wszystko po kolei. Zobacz tutaj xxx

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chcialbym podziekowac Bili za to co dla nas rpbi :)

 

 

DZIEKUJE BULA!

 

Cieszę się że pomogłem :)

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Czy tą całą instrukcję wykonuje się na grze która została zpatchowana do 1,680 czy poprostu to wszystko robiły bez tego patcha do a tylko gry jest wypakowane part 1 i 2 . ?

Opublikowano

okey , byłoby fajnie ale ja mam takie proplemy :

przy tej intrukcji (bot johna) - nie widzi postaci

przy bocie 1,1 - nie widzi skilli itp ale już widzi postać

przy tym bocie z autoselect - nie widzi " nicku " o.O

nie działa mi równiez P2k.editor , w nim nie mogę zaznaczyc media bo wywala błąd....

 

w kazdym bocie jest cos nie tak , nic nie działa .

Dodam że zawsze gg off , net flamework zaintalowane

 

 

 

liczę na pomoc....

Opublikowano

okey , byłoby fajnie ale ja mam takie proplemy :

przy tej intrukcji (bot johna) - nie widzi postaci

przy bocie 1,1 - nie widzi skilli itp ale już widzi postać

przy tym bocie z autoselect - nie widzi " nicku " o.O

nie działa mi równiez P2k.editor , w nim nie mogę zaznaczyc media bo wywala błąd....

 

w kazdym bocie jest cos nie tak , nic nie działa .

Dodam że zawsze gg off , net flamework zaintalowane

 

 

 

liczę na pomoc....

 

Po wbiciu do gry z botem od johna próbowałeś się teleportować?

Bo czasem nie czyta i wystarczy się teleportować.

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Po wbiciu do gry z botem od johna próbowałeś się teleportować?

Bo czasem nie czyta i wystarczy się teleportować.

 

 

 

Tak próbowałem , ale to nic nie dało ... : <

 

 

EDIT ////

 

 

teraz wbilem jeszcze raz po przeinstalowaniu gry na tego bota johna , ale nie widzi skilli , ale teraz zaczol widziec postac wiec jest postep. ; d

Opublikowano

Tak próbowałem , ale to nic nie dało ... : <

 

 

EDIT ////

 

 

teraz wbilem jeszcze raz po przeinstalowaniu gry na tego bota johna , ale nie widzi skilli , ale teraz zaczol widziec postac wiec jest postep. ; d

 

Heh ^^,

masz może jakies 11d itemy na sobie lub peta?

Spróbuj je odłożyć do storage i się teleportować lub relog.

Btw. na jakim serwerze popylasz?

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Heh ^^,

masz może jakies 11d itemy na sobie lub peta?

Spróbuj je odłożyć do storage i się teleportować lub relog.

Btw. na jakim serwerze popylasz?

 

 

 

Nie mam na 11d itemów w ogóle , tylko 2 glavie ale w depo, a pozatym mam dopiero 98 lvl, na fire :D bardzo nie fajnie że nie działa , a czasem to tak jak trzeba odejść gdzieś od pc to sie bota puszcza , godzinkę póżniej powrót i bah - piękne itemki :DDDD

Opublikowano

Nie mam na 11d itemów w ogóle , tylko 2 glavie ale w depo, a pozatym mam dopiero 98 lvl, na fire :D bardzo nie fajnie że nie działa , a czasem to tak jak trzeba odejść gdzieś od pc to sie bota puszcza , godzinkę póżniej powrót i bah - piękne itemki :DDDD

 

Ehmm to nie mam pojęcia czemu tak jest.

Kur** a mi ciągle crashuje jak wbijam przez bota :D

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Nie widze bota na pasku zadan ;/ Co mam zrobic aby byl?

 

Jakoś jaśniej?

Bo z tego co napisałeś wynika że go nie włączyłeś xD, lub Ci się wyłączył po zalogowaniu.

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Gdy sie wbilem bot byl ale gdy juz sie gra zaladowala po prostu zniknol ale litery sie pokazaly z bota jak kiedys czyli ok a tu patrze nie ma. W procesach rownierz go nie ma. Dodam ze wbijam loaderem przez bota

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...