Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Działający Bot Do Zszc


BulaPL13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.wlasnie oto chodzi ze nie mam zadnych zapisow zrobionych... jk chcem zapisac to nic sie pokazuje - nie wiem co robic :(

 

2. czy po kazdym skonczeniu potow w inventory trzeba uruchamiac na nowo bota?? za kazdym razem jak dokupie potow ( cale inv ) wroce botem na spot to ten pokazuje inf. ze potow brak i uzywa returnscrola.......

 

 

moze zle mi sie bot sciagnal czy cos.... nie wiem

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mi wszystko smiga na starym bocie ; d

Ten bot czymś sie różni ?

Crashuje przy wbijaniu ?

Mi jak na razie nie crashuje przy wbijaniu ;).

No różni na pewno się od tych nowszych wersją ^^.

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

no wiec tak, znalazlem odpowiedz na moj problem :P zamieszczony jest tutaj stara wersja bota 0.8. znalazlem nowa wersje 1.1 gdzie naprawione sa (chyba wszystkie) bugi w bocie: http://sro-db.de/downloads/db_Bot_v1.1.rar

do tego potrzebny jest programik tzw. LISEK ^^ :

http://www.megaupload.com/?d=RUFFDT0F

oraz sroclient i luncher :

http://www.megaupload.com/?d=05CKTQ3D

oraz mediapack :

http://www.mediafire.com/?m0dkyminmkz

 

 

 

1. nalezy pobrac te pliczki, zamienic pediapacka i clienta, spatchowac do 1.678,

2. odpalic tzw. LISKA ^^ , potem server proxy, wpisac w nim adres ip ( water: 67.205.76.42 albo fire 72.55.143.209) nacisnac start w proxy, otworzyc bota wybrac w nim clienta i gra gitara :P

3. wpisac w otworzonym przez bota cliencie swoje pasy i po zalogowaniu dokonac konfiguracji dotyczacych potow, miejsca bicia bota itd.

 

P.S. nie potrzebny jest w nim SRO-DB Bot Crack. mi smiga bez niego ^^

 

jezeli cos pomoglem to prosze o ++++ ^^ zycze milego botowania

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

oczywiscie oto skan tylko dla pliczkow zuploadowanych przezemnie :P reszte zreszta jak widac dalem z tutejszego forum i z tej stronki: http://forum.sro-db.de/forum/showthread.php?tid=1669

 

tylko liska zuploadowalem ktory byl juz w tym temacie razem z botem :P

 

 

 

SKAN LISKA : http://www.virustotal.com/pl/analisis/9b0a13f2833ccb7699d0dda4c283229ffc30b0af7166e8c61ec272fd5b25c1b8-1278253043

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Testował ktoś?

 

 

 

ja go testowalem z kumplami 1na10 przypadkow nie chodzil.....

tzn mi bot po zalogowaniu na chara sie wylacza a im nie :P

jak chcesz to sciagaj a jak nie to nie :P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ja go testowalem z kumplami 1na10 przypadkow nie chodzil.....

tzn mi bot po zalogowaniu na chara sie wylacza a im nie :P

jak chcesz to sciagaj a jak nie to nie :P

To lipa ^^ <_<

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

By nie było crashy to trzeba na oryginalnych plikach zszc wejść i bez bota <_<

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

mam problem odpalam bota w chodzi w ekran logowania odpalam ZSZC prozess patcher odpalam auto connecta wpisuje pasy klikam start i bum po kilku sekundach crash mam zaznaczone no-dc

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...