Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lsro- Moj Prv Server.


NoHacker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam NoHacker....

 

 

 

mam duze doświadczenie w silku napisalem ci PW z moim gg napisz domnie albo podaj tam sie dowiesz wszystkiego:))

xxx

Opublikowano

Dla dobra servera, zobaczy czy to działa.

 

[TuT] Jak Zostać GM'em

1. Ściągnij WPE PRO 9a

2. Włącz Clienta, zaloguj się na konto, i daj Create

3. Włącz WPE PRO, wybierz SRO_Client.exe

4. Wejdź w Viev>Options i ustaw z Winsock1 na Winsock2.

5. Naciśnij Capture [Czerwona Strzałka]

6. Stwórz normalnie postać, a w nicku wpisując 1234Nick [ Najlepiej dawać 1234 przed nickiem, bo później zamienisz na [GM], chodzi o liczbę i znaków itepe.]

7. Masz już stworzoną postać? Jak tak to wejdź na WPE PRO i daj Stop Capture [Czarny kwadrat]

8. Odszukaj pakietu, w którym widać twój nick.

9. Daj PPM>Send

10. Zamiast 1234 nadpisz na [GM], po czym wyślij pakiet.

11. Wyloguj się, zaloguj i masz GM'a !

12. Komendy które możesz wpisać w konsoli**/Chacie:

\kick Nick
\ban Nick
\spawn IDPowtora
\allnotice Tresć
\silk ilość silków
\spbonus SP 

---

* Pakiet wysyłamy naciskając Czarną strzałkę.

** Konsole wywołujemy Shift+I+~

 

Credits to ch77ter , ePvP, [sEA]

350x19_1261406460_35806.gif

 

podtastmpc.png

Opublikowano

Witam mam problem ustawiam loader tak jak na zdjęciu klikam na launch i loader się zamyka i na tym koniec proszę o szybką pomoc

 

Dziękuję

72f79e82c7f545ec9e76917290d7acf2.0.gif
Opublikowano

'błąd ta sieć jest już pełna'

przy wszystkich 4 id sieci

tym serwerem jest takie zainteresowanie??

czy to dlatego ze serwer jest offline ?

co ma hamachi do serwera sro ?

Opublikowano

co do WPE PRO

I tak konsole masz zablokowana :)

A po2.

officialni GM to

[GM]NoHacker

[GM]Pomocnik

 

Prosze nie dodawac ani nie uzywac 10D skili bo crashuje!

Opublikowano

nie polecam serva ! Kazal tyle sciagac a 10 i 11dg nie ma !!! po co tyle tego sciagalem ? stracilem 3-4 h... Pzdr a dalej nie ma nic 90 lvl i nudy...

Opublikowano

Zal Server... Jednak Tyle kazal sciagac a tu dupa...

co chwile crashe wiec lvl nie idzie zaczyna sie ciagle od 5 lvl....

lagi straszne czasem...

nie oplaca sie grac strata czasu...

Server- ZSZC[fire]

Nick :Soner/ SoNe

Bulid Bow full str/Nuker s/s

lvl; 92/96

Opublikowano

Fakt faktem że gdyby trochę się zainteresować wystarczyło ściągnąć plik który waży 704mb, który ściągnął mi się w ciągu 20 minut ale ściągnąłem ten plik z 10 i 11 D nie po to żeby pograć na tym privie tylko żeby na własnym sobie zrobić 10 i 11 D. Skoro macie już silkroad v1.150 to ściągnijcie sobie do tego SeaShadow Emulator który waży 8.74mb i sobie sami postawcie server w którym robicie co chcecie i wtedy nie będzie płaczu że wszystko na marne... A co do serva już mnie wkurza 4 razy musiałem tworzyć postać i znowu bić lvl bo za każdym zalogowaniem się starej postaci niema i te lagi i dc. Server taki to powinien na start dawać 90lvl bo niema sensu tak się bawić skoro co chwile jakieś gówna wychodzą.

 

 

A żeby mieć 10 i 11D wystarczy ściągnąć

http://www.megaupload.com/?d=2XAAK3L6 Wpakować to i zamienić w folderze silka. 10/11D BEZ SKANA za duża waga 704mb (jest to tylko Data i Particles)

http://uploaded.to/file/76mxq4 Database to wrzucacie do folderu od Seashadow z DataBase i zamieniacie SKAN

http://uploaded.to/file/dc3w80 media wrzucacie do folderu z silkiem i zamieniacie (100mb za długo żeby wrzucać na skan )

(Osoby który mają Win 7 musza w loaderze zaznaczyć Tryb Zgodności z Win xp) Link do Loadera nie daje bo na virus pokazuje 16/42 szukajcie na własną rękę.

 

I to tyle jak ktoś chce mieć 10 i11D na własnym serverze.

 

Emulator jak by ktoś szukał http://www.multiupload.com/1NUADRY6C9 SKAN

 

.... Bez komentarza linki sa z EPVP....

Opublikowano

Fakt faktem że gdyby trochę się zainteresować wystarczyło ściągnąć plik który waży 704mb, który ściągnął mi się w ciągu 20 minut ale ściągnąłem ten plik z 10 i 11 D nie po to żeby pograć na tym privie tylko żeby na własnym sobie zrobić 10 i 11 D. Skoro macie już silkroad v1.150 to ściągnijcie sobie do tego SeaShadow Emulator który waży 8.74mb i sobie sami postawcie server w którym robicie co chcecie i wtedy nie będzie płaczu że wszystko na marne... A co do serva już mnie wkurza 4 razy musiałem tworzyć postać i znowu bić lvl bo za każdym zalogowaniem się starej postaci niema i te lagi i dc. Server taki to powinien na start dawać 90lvl bo niema sensu tak się bawić skoro co chwile jakieś gówna wychodzą.

 

 

A żeby mieć 10 i 11D wystarczy ściągnąć

http://www.megaupload.com/?d=2XAAK3L6 Wpakować to i zamienić w folderze silka. 10/11D

http://uploaded.to/file/76mxq4 Database to wrzucacie do folderu od Seashadow z DataBase i zamieniacie

http://uploaded.to/file/dc3w80 media wrzucacie do folderu z silkiem i zamieniacie

(Osoby który mają Win 7 musza w loaderze zaznaczyć Tryb Zgodności z Win xp)

 

I to tyle jak ktoś chce mieć 10 i11D na własnym serverze.

 

Emulator jak by ktoś szukał http://www.multiupload.com/1NUADRY6C9

Gdzie są skany? Ostrzeżenie potem warn.

Opublikowano

Nie wiem co on odpie** , ale już tyle ściągałem że nie mam zamiaru więcej . Ogólnie serwer ciągle crashuje i non stop wbijać level ten sam , a teraz w dodatku wyłączył serwer , totalna porażka .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...