Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Malze, Fmsy, K.K Za Free


Andrzej13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja mam prawdziwy raj fb zaraz dam ss tylko jakies dobre vjecie dam

 

serv deimons prawy gorny rog tylko troche na dol

 

fafxz.png

 

CH 4

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

znalazłem składowisko botów prawie za mapą :D

Co ja zrobiłem? Czemu zraniłem Cię? Tak wielki ból zadałem sercu, które kochało mnie.

Tak wstydzę się kochanie, i teraz płaczę tak.

Wiem, że nie spojrzysz na mnie. Nie chcesz mnie już nawet znać...

 

Myśle chyba, że tak jest skoro już nie dzwonisz do mnie

Zdaje sobie sprawe, że między nami to jest koniec

Wszystko co łączyło nas już przepadło...

 

To takie trudne jest i ciezkie dla mnie, ale przeciez nie myślałem o ty zdradzajac Cie...

To była tylko chwila, kiedy skusiłem się. Bez rozwagi wziąłem inną... Wybrałem ja...

Teraz o tym wiem, czas dla mnie zdrajca jest.

Zabrał wszystko mi co słodkie...

Bez Ciebie teraz wiem nie moge złapać tchu, już nie podniose z kolan się...

NIGDY!....

 

Wypchany ze ścieżki miłości, Nowa ścieżka: Picie,picie,jaranie,picie,jaranie,picie,picie,jaranie i tak w kółko

http://www.youtube.com/watch?v=SkEFnTyhE5U

Opublikowano

Ja sprawdzę jutro o 11 na monku ^^ jak coś to napisze tu :)

może ktoś powiedziec gdzie najcześciej są na s1?

\

Opublikowano

tu tylko łowia zeby ich gm nie przylapal ;d bo nie moze wh uzywac chyba ... zreszta jak juz to wywala albo na tym mostku ch2 / ch3 albo tam dalej kolo 660 261

Opublikowano

@up było ale niech sam szuka easy metin2 jest podpiety niech popartrzy 5 tematów wyzej ... samodzielności troche .. 

Opublikowano

Ja kiedys na s13 na ch2 to boty sklepiki z malzami po 300 k robily i botek sie pomylil i zamiast dac 300 k za malz to dal 300 k za 18 kawalkow klejnota i odrazu kupilem xD farcik ;p

Opublikowano
Ale po co posty nabijasz mogłeś napisac w 1 temacie link podac i gitara a tak + nie będzie
  

 

 

 

 

Ojoj swiety sie znalazl ... a ty niby czemu mi 5 postów na + lub na - nie robi różnicy ... 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...