Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Malze, Fmsy, K.K Za Free


Andrzej13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi botek kolo 17 wyrzucal eq dropnelo z niego

-mnisia z kd spida +2

-upiorna maska regeneracja pz 20%

a i jeden typek konczyl gre na s6 to mi dal bodzia ;d moze kiedys zrobie sobie mojego fmsa na 9 ;d

ps. wiem ze slabe eq wzielem ale jak kolo nich stalem to zaczeli sie do mnie sapac ze im kradne dropa ;D

i straszyli banem ;D a typ co podnosil te itemy to sam mial pick up bota ;D

pomogłem? daj LAJKA

 

171_927997_229850387226167_3694117.jpg

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy ktos probował na monolicie tego przemycenia ? ; d

JEŚLI ZASŁUŻYŁEM DAJ + BĘDE BARDZO WDZIĘCZNY : D

 

 

 

 

 

 

MONOLIT:

Woj-Body = 66lvl Ban

Surak-BM = 37lvl + ON

Opublikowano

Może frytki do tego bana mozesz sobie wlepic za twarz

JEŚLI ZASŁUŻYŁEM DAJ + BĘDE BARDZO WDZIĘCZNY : D

 

 

 

 

 

 

MONOLIT:

Woj-Body = 66lvl Ban

Surak-BM = 37lvl + ON

Opublikowano

Logły chyba ;//

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

Witam, po obserwacji zauważyłem że sklepiki zmieniły miejsce odbioru małż, ale nadal w tym samym miejscu i u tego samego rybaka chinskie FB się nie zmieniło, dzisiaj postanowiłem gdzieś około godziny 8 rano zobaczyć czy lowią FB [oczywiście ich miejesce połowu to na tych górach :D], sprawdzam i moim oczom ukazały się sklepiki które stały obok FB a na ziemi wielki skarb :D [okolo 150 malzy, instrukcje osw. konia, marmury, szkaty i inne pierdy] :D:D:D:D

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

Jaka Lipa a czemu sami se nie sprawdzice czy sa na waszym serwie tylko takie mmm a i jak ktoś chce kordy to poszukajcie sobie bo było !!! Nie ma tak łatwo

Opublikowano

U mnie na serwie prawdopodobnie sklepiki, które odbierają małze zmieniły miejsce poczekamy do godziny 11 ;]

 

@UP ch1 i ch2, to 2 kanały na których możesz spotkać chińskie boty

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

Ma ktoś nowe miejsce? bo już 2 dni się meczę

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

Opublikowano

Na s2 też znikły boty , tam na górze zawsze stało z 7-15 fb a dziś nic puściutko :( ja czekam do 11 może wyjdą i będą przekazywały małże i dropa :)

Proszę daj + :). Odwdzięczę się .

 

anime4itahi909.png

Opublikowano

na grymku tez znikły.

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...