Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Malze, Fmsy, K.K Za Free


Andrzej13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale dalej czekam na link

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie cieszcie się zbyt długo bo ktoś obluka ten temat zmieni kordy wymiany dropu i możecie se na tym moście czekać :P

U mnie narazie nikogo nie ma a czekam ponad godzinę ;/

mjwpat.png

Opublikowano

Koles nie zakrylem swojego tylko kolegi ktory niechcial pokazac nicku :)

 

MAMY KANAL NA TEAM SPEAK 2

 

Server adres : ts2.dreamspeak.pl

Kanal : na samym koncu MpcForum Czekamy na Botki

PW : 12345

WBIJAC

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

Hmmmm jedyne co spotkałem to boty ale z mpc forum które czekają tak jak ja więc albo na s 24 to nie działa albo ja jakiś n00b jestem ... na moście ustawiam niedaleko pomnika woela jeżeli źle to oświeć mnie ktoś :P

Opublikowano

Ogolnie fajna atmosfera na kirian ch3

Poczekamy zobaczymy ale wyplusikowalem wszystko :)

Pzdr

 

 

PS.

Team speak 2

Server adres : ts2.dreamspeak.pl

Kanal : na samym koncu MpcForum Czekamy na Botki

PW : 12345

WBIJAC

Nie wstydzic sie jak nie chcecie mowic to badzcie chociaz :)

 

 

Wbijcie wgl ktos z was ma TS'a

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

Wie może ktoś gdzie te botki znajdują się na s24 jakie ch, jakie królestwo i jaka pora ;D???? bd za to ++

Sieć Serwerów ZbytowniA.pl

 

Nazwa serwera: ZbytowniA.pl [Call of Duty MEGA XP]

IP serwera: 188.165.224.136:27056

Typ serwera: Steam/NonSteam

Tryb Rozgrywki: COD

Ilość slotów: 32

Godzinny uptime: 24/7

Friendly Fire: Nie

Rekrutacja na adminów: TAK

Forum: www.ZbytowniA.pl

Monitor serwera:

b_350x20_CFFAD41-E98100-000000-591F11.png

 

ZAPRASZAMY !

Opublikowano

77 osob przeglada Temat

 

No to ziomki zapraszam na kirian ch3

^^

 

i na TS'a

Server adres : ts2.dreamspeak.pl

Kanal : na samym koncu MpcForum Czekamy na Botki

PW : 12345

WBIJAC

 

@Topic

To jest za piekne Ale moze i prawdziwe

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

No, no teraz na s13 botek wywalił 3x FMS: 29 śr 34 śr i -4 śr 7 um :D pozdro GZ

Co ja zrobiłem? Czemu zraniłem Cię? Tak wielki ból zadałem sercu, które kochało mnie.

Tak wstydzę się kochanie, i teraz płaczę tak.

Wiem, że nie spojrzysz na mnie. Nie chcesz mnie już nawet znać...

 

Myśle chyba, że tak jest skoro już nie dzwonisz do mnie

Zdaje sobie sprawe, że między nami to jest koniec

Wszystko co łączyło nas już przepadło...

 

To takie trudne jest i ciezkie dla mnie, ale przeciez nie myślałem o ty zdradzajac Cie...

To była tylko chwila, kiedy skusiłem się. Bez rozwagi wziąłem inną... Wybrałem ja...

Teraz o tym wiem, czas dla mnie zdrajca jest.

Zabrał wszystko mi co słodkie...

Bez Ciebie teraz wiem nie moge złapać tchu, już nie podniose z kolan się...

NIGDY!....

 

Wypchany ze ścieżki miłości, Nowa ścieżka: Picie,picie,jaranie,picie,jaranie,picie,picie,jaranie i tak w kółko

http://www.youtube.com/watch?v=SkEFnTyhE5U

Opublikowano

Przed chwilą widziałem 3 botki z Jinno 1 lvl. Ale nie siedzieli na moście tylko weszli na jakąś górę. Nie wiem czy coś wyrzucali.

Win, lose or tie, Arsenal till I die

Opublikowano

nom, ja już złapałem z 78 małzy, narazie 4 białe 2 niebieskie perły :D

Co ja zrobiłem? Czemu zraniłem Cię? Tak wielki ból zadałem sercu, które kochało mnie.

Tak wstydzę się kochanie, i teraz płaczę tak.

Wiem, że nie spojrzysz na mnie. Nie chcesz mnie już nawet znać...

 

Myśle chyba, że tak jest skoro już nie dzwonisz do mnie

Zdaje sobie sprawe, że między nami to jest koniec

Wszystko co łączyło nas już przepadło...

 

To takie trudne jest i ciezkie dla mnie, ale przeciez nie myślałem o ty zdradzajac Cie...

To była tylko chwila, kiedy skusiłem się. Bez rozwagi wziąłem inną... Wybrałem ja...

Teraz o tym wiem, czas dla mnie zdrajca jest.

Zabrał wszystko mi co słodkie...

Bez Ciebie teraz wiem nie moge złapać tchu, już nie podniose z kolan się...

NIGDY!....

 

Wypchany ze ścieżki miłości, Nowa ścieżka: Picie,picie,jaranie,picie,jaranie,picie,picie,jaranie i tak w kółko

http://www.youtube.com/watch?v=SkEFnTyhE5U

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...