Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bug]Otworzenie Magazynu Gdziekolwiek Jesteś.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahhaha dobre max! + poleciał, bardzo się przyda.

_________________________________________________________

S.5 Warrior 67 Mental OFF

s19 Warrior 61+ Body zabanowany OFF

s19 Sura 70lv+ ON

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie działa daje-

 

W 100 procentach działa możliwe, że coś źle robisz.

Wszystkim działa, a ty jeden masz z tym problem :]

Opublikowano

Ostatnio w internecie pojawiły się opisy sposobu umożliwiającego skorzystanie z magazynu na dowolnej mapie. GF zostało poinformowane o tej metodzie i zakwalifikowało ją jako bug. W chwili obecnej dozwolone jest otwieranie IS w dowolnej lokalizacji, natomiast otwieranie magazynu będąc poza zasięgiem dozorcy jest niedozwolone. 
Zespół Metin2PL nie będzie się bezpośrednio zajmował wyciąganiem konsekwencji wobec graczy wykorzystujących ten błąd gry. Jednak należy być świadomym tego, że nawet jednorazowe wykorzystanie tego błędu poza mapą na której znajduje się dozorca może spowodować nałożenie blokady ze strony GF (teraz, lub bezpośrednio po usunięciu błędu przez programistów).
Jednocześnie chcialibyśmy przypomnieć, że rozpowszechnianie bugów na oficjalnym forum gry, również może skończyć się blokadą konta w grze.

 

Cytat z forum Metin2PL.

 

Link:

http://board.metin2.pl/index.php?page=Thread&threadID=1033905

Opublikowano

Zobacz na date tego co pisali :) ja używam tej komendy nadal i jest gites! :) Nie bać się używać tej komendy :)

Co roku w chinach zostaje zabijane miliony zwierząt. Jeśli chcesz, aby zwierzęta nie cierpiały w strasznych mękach (zdzieranie skóry, gotowanie ich podczas, gdy one jeszcze żyją...) podpisz petycję. Każdy podpis się liczy.

 

https://www.ptroa.co.il/petition/index.php

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

DZIĘKI!!!! Zacząłem kontynuować grę moją postacią, przeczytałem , ze blokuja przerzuty, odrazu stracilem chęć do gry.. :-) a tu taka mila wiadomość :-)

DAWAC MINUSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Opublikowano

Banuja... zbanowali mi woja 38lvl na serwerze Kirian...

 

@EDITxDOWN ta na 100% za to bo pisalo w meilu ze za wykorzystywanie bugow w grze... innych bugow nie uzywalem oprocz tego...

1390144171-U592769.png

Opublikowano

Banuja... zbanowali mi woja 38lvl na serwerze Kirian...

 

Napewno dostałes bana za dozroce? czy za hacki?... nie cche mi sie wierzyc ze za to ;) pozdr.

Zdejmijcie mi to 20% ;-)

Opublikowano

o Boshe czy to takie nie zrozumiale ! ;p zarcik :)

Musicie wpisac:

/click_mall

otworzy sie IS

I jak macie otworzony is to wtedy wpisujecie

/safebox_password HASLOdoMagazynu

a zeby wejs z magazynem do v2 - bo jak mowicie ze zablokowali -gowno prawda

to otwieracie magazyn na pustyni i idziecie tak do v2 ;)

Opublikowano

Widziałem to na innym forum -.- Napisałeś sam bo troche inna treść , Ale było na innym forum ehh a mówią ze MPC chce byc normalnym forum ...

1318193140-U391680.png

 

Zbieram minusiki:)

Opublikowano

dzięki napewno przyda mi się ten bug w v2 bo mam tylko 1 przepustkę .

 

Co mi może GF zrobić ? konto usunąć ? wyboce sobie nowe ..

 

 

@offtop

 

autor dałem Ci 8 +'ów liczę na rew

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

dziala

 

 

 

 

 

Niewalcz z idiota bo sciągnie Cię na swój poziom i zniszczy doświadczeniem!!!
Jak pomoglem daj plusika

Derides;PL Polecam nowy fajny inny serv.metina

Opublikowano

nie dziala...

 

@Edit... Kurcze.. Znalazlem kilka komend.. Ale do niczego nie sluża; /

Nie wyskakuje na chacie "Nie ma takiej komendy"

Ale tez nic nie wyskakuje ani nie pisze..

Aktualnie jestem w pliczku locale

Może coś znajdę :)

Apsik

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To ze niedziala kazdy chyba juz wie  ale co zrobic zeby dzialalo?!!!! :P

Niewalcz z idiota bo sciągnie Cię na swój poziom i zniszczy doświadczeniem!!!
Jak pomoglem daj plusika

Derides;PL Polecam nowy fajny inny serv.metina

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...