Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bug]Otworzenie Magazynu Gdziekolwiek Jesteś.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro bedzie jakis przyspieszony restart serwerow mam nadzieje,ze nie zblokuja tej komendy na dozorce bo sie mocno wnerwie :angry: xD

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm... takie tematy powinny być podklejane i dostępne TYLKO dla zarejestrowanych użytkowników którzy mają 30-50 postów.

Wtedy dużo mniej było by przecieku informacji od neosów do boardu.

Takie jest moje zdanie oczywiście...nie każdy musi się z tym zgadzać ale myślę że to dobry pomysł.

Mam 250+ postów i 0% ostrzeżeń...jeszcze na żadnym forum tego nie osiągnąłem ^.^

Macie szczęście że chcę aby tak zostało bo ujrzelibyście "MAJONES'a" v2.0 :]

Pasjonat
Opublikowano

http://board.metin2.pl/index.php?page=Thread&threadID=1010893

 

 

Ktoś już powiedział Team`owi Metin2

722906f2077a4a05b4239b2d01a0764e.0.gif

 

Pomogłem Daj

+

Opublikowano

Np przecież pisałem co i jak w poprzednim poście.

Jak zawsze ku*wa...jakieś /V3() napisze coś na boardzie, i jak sie tu nie zdenerwować.

proszę moderatorów żeby w końcu wzięli sie za dział "Hacki,boty,bugi" żeby był dostępny tylko dla zarejestrowanych oraz w niektórych tematach zrobił dostępność do tematów od "xxx" postów.

To by znacznie rozwiązało problemy z neo-kidami, a bugami mogli byśmy się dłużej cieszyć, gdyż nie było by tylu "neo-kapusiów"

Mam 250+ postów i 0% ostrzeżeń...jeszcze na żadnym forum tego nie osiągnąłem ^.^

Macie szczęście że chcę aby tak zostało bo ujrzelibyście "MAJONES'a" v2.0 :]

Opublikowano

Działało i działa nadal :D

Zapałka jesteś boski...bug się z pewnością nie raz przyda.

Mam 250+ postów i 0% ostrzeżeń...jeszcze na żadnym forum tego nie osiągnąłem ^.^

Macie szczęście że chcę aby tak zostało bo ujrzelibyście "MAJONES'a" v2.0 :]

Opublikowano

teraz na pewno się przyda bo wprowadzają na PLu patcha ze się nie da wejść na wojnę z v2 i z groty, więc to będzie najlepszy sposób na zaoszczędzenie na przepustkach.

P.S. Działa wszystko i to pięknie

Opublikowano

teraz ten patch wprowadzaja zeby na is zarobic -_- gorzej jak zlukaja ten temat te k**** z GF i zablokuja te komendy :/

old-metin.jpg
Opublikowano

Stare i wyświechtane, a sposób na 'jesteś daleko od dozorcy' jest inny również ...

6d31d561531a6999.jpg

 

....Któregoś dnia rzucę to wszystko

I wyjdę rano niby po chleb

Wtedy na pewno poczuję się lepiej

Zostawię za sobą ten zafajdany świat

Napełnie olejem pustą głowę

I wrócę tam na aleje pełną róż....

Opublikowano

Mi to nie działa Oo Pisze że jestem za daleko , jak wpisuje /mall_password **** ...

 

@Edit

 

Smiga :D Łap +

DraVe_14401_3.png
Opublikowano

ToTheEnd - czytasz w myślach? Przepowiesz przyszłość? buahauahuah!

6d31d561531a6999.jpg

 

....Któregoś dnia rzucę to wszystko

I wyjdę rano niby po chleb

Wtedy na pewno poczuję się lepiej

Zostawię za sobą ten zafajdany świat

Napełnie olejem pustą głowę

I wrócę tam na aleje pełną róż....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...