Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S6E3][x15] Proud Of Mu DARK


xroma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 3.04.2020 o 16:59, Highfour napisał:

Jest możliwość żeby stadium było lekko poprzestawiane? Quaeen i napiny powinny być poza klatkami w miejscu gdzie teraz są schrikery,tak żeby nie przeszkadzaly w grze 😉

Wszystkie Queen i Napisny są wyprowadzane z klatek :) dlatego przeszkadzają. Normalny ich resp to 1 pole. 

Coś zamienię. 

 

Bossik - taki jesteś specjalista. Nie chcesz grać ? Nie graj. Bardzo to jest proste. Jeśli by Ci zależało chociaż w najmniejszym stopniu, skorzystałbyś z PW i napisał o jakich błędach mówisz. Każdy chciałby mieć coś pod siebie, ale od siebie nie daje nic. ( z kilkoma wyjątkami na serwerze ) 

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jesteś już silny? Masz za sobą kilka resów? 

Zapraszam na przemodelowane Kanturu Relics

 

Kanturu.jpg

 

 

Zwiększony Exp (regular i master) oraz drop na mapie. 

 

Opublikowano

RF tam da rade na  5rr 😄 taki balans zrobiony 😉

 

PS:

Ciężko grać na serwerze na którym nie istnieje balans postaci, gdy RF 5rr z buffem elfa 5rr bije Shirki po 65k... 🙂

Gdybyś chciał to byś chociaż wszedł do gry i  popytał ludzi co im nie pasuje. Wchodzisz raz na tydzień byle się pokazać... 
 

Opublikowano
49 minut temu, Bosssik napisał:

RF tam da rade na  5rr 😄 taki balans zrobiony 😉

 

PS:

Ciężko grać na serwerze na którym nie istnieje balans postaci, gdy RF 5rr z buffem elfa 5rr bije Shirki po 65k... 🙂

Gdybyś chciał to byś chociaż wszedł do gry i  popytał ludzi co im nie pasuje. Wchodzisz raz na tydzień byle się pokazać... 
 

RF został zbalansowany. Inne postacie również zostały poprawione. 

Raz na tydzień? Dobre

 

 

Opublikowano

Potwierdzam 🙂 RF jest zbalansowany , dmg podobny do innych klas w tej chwili . W pvp nie odczułem po balansie mocnej dominacji RF . Tak nawiasem mówiąc każda klasa w dobrych rękach będzie OP. 

pozdro

Zapraszamy gra się fajnie , jakby nas było więcej rynek by ożył 🙂
 Jak coś pomożemy na start .

Opublikowano

Co admin na to żeby na czas świąt wyłączyć res/24h ? Teraz 3 dni wolnego to mogło by to namieszać w rankingu oraz na CS w niedzielę no i nowi gracze mogli by szybko przez weekend nadrobić stratę? Zapraszam wszystkich pisac tylko na ogólnym to zaraz się pt znajdzie  🙂

Opublikowano
5 godzin temu, Highfour napisał:

Co admin na to żeby na czas świąt wyłączyć res/24h ? Teraz 3 dni wolnego to mogło by to namieszać w rankingu oraz na CS w niedzielę no i nowi gracze mogli by szybko przez weekend nadrobić stratę? Zapraszam wszystkich pisac tylko na ogólnym to zaraz się pt znajdzie  🙂

Przykro mi. Ustawienia resu zostają. 

Niestety nowych graczy nie przybywa, a takie ustawienia dadzą możliwość jeszcze mocniejszego odskoczenia dla wybranych. A nie o to chodziło od samego początku. 

W ogóle widzę równię pochyłą...

Opublikowano

KOMUNIKAT

 

Z uwagi na spadającą liczbę online postanowiłem wygasić serwer. 

Moja propozycja do was jest taka: 

- Serwer od teraz należy traktować jako testowy. 

Sporo osób zna go już bardzo dobrze. Nowe osoby zachęcam do założenia konta i poexpienia. A następnie proszę o wypisanie wszystkich uwag. 

Spróbujmy wspólnie stworzyć coś, co będzie mogło stać naprawdę długo. 

Rozważę każdą uwagę, a pokrywające się pomysły wejdą do nowej, ostatniej edycji. 

Zacznę od pierwszego, podstawowego pytania. Sezon ? Zostawić czy zmienić?

 

Reszta w waszych rękach. 

Zróbmy serwer "Gracze dla graczy" 

 

Zapraszam do testowania.

 

 

Wesołych Świąt dla wszystkich. Oby to szaleństwo w okół nas skończyło się szybko. 

 

Opublikowano

Sezon bym zostawił,spoty,exp oraz rr/24h ale, napewno zmniejszył bym drop kamieni drastycznie,piorek,itemow pod questy,exe itemy tylko z goldow i bossow,podkrecil bym dark elfa oraz bossy z aida,tarkan,icarusa tak żeby założenie itemow czy wingow było wyzwaniem,no i jakies kamienie/itemy pod rr żeby byla waluta na serwerze. Problem też był z balansem rf i ciągłymi dc 😉

Opublikowano

Witam moim zdaniem sezon jest w porządku pierwsza rzecz jaka wypada zmienić to zablokować ranking bo dla niektórych ludzi liczy się żeby być na szczycie, jednak to ostatni będą zawsze pierwszymi. Po 2 usunąć ribbon box niech eventy maja wieększe znaczenie. Zwiększyć moc goldów i z box k5 powinny lecieć same szlachetne itemy. Limit można by usunąć ale po całej kryzysowej sytuacji z 'korona wirus' pewnie większość wie dlaczego. Postacie najważniejszy temat każda z nich powinna być na równym poziomie odrożniać ich powinny ich bufy doświadczenia graczy oraz oczywiście set o które powinno być ciężko. Na końcu wypowiedzi Życze każdemu zdrowych wesołych świąt :)

Opublikowano
1 godzinę temu, Znajduch napisał:

Edycja za edycją to samo, ostatnia skończyła się równy miesiąc temu? Czy mi się wydaje? 

A jaki jest sens trzymać dla kilku osób? Nie lepiej znaleźć w końcu idealny setup na którym będzie się bawić długo więcej osób? 

Poprzednia edycja trwała 3 miesiące. Zawsze powtarzam, że serwer będzie stał tak długo jak będą na nim ludzie. (nie 5 osób)

Wystarczy napisać tutaj że mam tego nie robić i dam sobie spokój. Nic na siłe. 

Opublikowano

Właśnie o to chodzi że,jestes dobrym adminem i serwer zawsze miał potencjal tylko bylo za łatwo,pare szczegółów i będzie 200 online, wierze w Cb i w serwer 🙂 wesołych i spokojnych Świąt 

Znajduch skoro tu zagladasz to tez się przejechales na innych serwerach  😉 no ale,lepiej jak typowy polak narzekac zamiast podrzucic pomysly  na dluzszy serwer 😉

Znajduch skoro tu zagladasz to tez sie przejachales na dzikich serwerach  🙂 krytykowac łatwo gorzej coś stworzyć,wiec podsun pomysly a za chwilę może być konkretny serwer 

Opublikowano
2 godziny temu, Highfour napisał:

Właśnie o to chodzi że,jestes dobrym adminem i serwer zawsze miał potencjal tylko bylo za łatwo,pare szczegółów i będzie 200 online, wierze w Cb i w serwer 🙂 wesołych i spokojnych Świąt 

Znajduch skoro tu zagladasz to tez się przejechales na innych serwerach  😉 no ale,lepiej jak typowy polak narzekac zamiast podrzucic pomysly  na dluzszy serwer 😉

Znajduch skoro tu zagladasz to tez sie przejachales na dzikich serwerach  🙂 krytykowac łatwo gorzej coś stworzyć,wiec podsun pomysly a za chwilę może być konkretny serwer 

Ma podpowiadać konkurencji ? 🙂

Opublikowano

Nie będę podpowiadał konkurencji co ma robić i jak 🙂 ale zacząłbym się zastanawiać czy jest sens? Wiesz dobrze, że to jest dużo ustawień i trzeba dużo poświęcić czasu aby ustawić stabilny serwer, jak widać tutaj nie ma rezultatu, edycja za edycją to samo. 

Opublikowano
32 minuty temu, Henks napisał:

Kiedy planowany start ??

 

Prace trwają. 

Nie będzie to zapewne w ciągu najbliższych kilku dni. Ciężko to określić. 

Z pewnością zaproszę również na testy lub odpalę 7-mio dniową BETĘ.

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Powoli trace nadzieje ......ale pamiec  o tym serwie zostanie mi w pamieci bo dla mnie byl wysmienity i za kazdym razem coraz lepszy no coz lecz ludzie potrafia wszystko zniszczyc nawet marzenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...