Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FeniksMT2.pl [Medium]


MrLG@

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 26.12.2019 o 02:57, Revayerq napisał:

I chyba nawet dokładnie pamiętam za co. Chcesz wrócić do zbanowanych? Mogę pomóc.

Weź człowieku przestań się już ośmieszać, naprawdę.

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
1 godzinę temu, xKrzysztof napisał:

Weź człowieku przestań się już ośmieszać, naprawdę.

To, że według ciebie to robie, niekoniecznie musi odzwierciedlać rzeczywistość. Dla takich psów jak ty nie powinno być tutaj miejsca. Zabieraj ten swój serwer na korbę dla 30 graczy i idź się reklamować na WoM-ie oraz na forum Paszki, tam lubią taki syf.

Opublikowano
2 godziny temu, Revayerq napisał:

To, że według ciebie to robie, niekoniecznie musi odzwierciedlać rzeczywistość. Dla takich psów jak ty nie powinno być tutaj miejsca. Zabieraj ten swój serwer na korbę dla 30 graczy i idź się reklamować na WoM-ie oraz na forum Paszki, tam lubią taki syf.

XDD Pamiętam jak ten typ reklamował się nawet na różnych FP związanych z metinem  co dla mnie było wręcz cringe xD 


Można prosić ss z m1? Chciałbym zobaczyć ile jest ludzi online

 

image.png

Opublikowano
5 godzin temu, Revayerq napisał:

To, że według ciebie to robie, niekoniecznie musi odzwierciedlać rzeczywistość. Dla takich psów jak ty nie powinno być tutaj miejsca. Zabieraj ten swój serwer na korbę dla 30 graczy i idź się reklamować na WoM-ie oraz na forum Paszki, tam lubią taki syf.

Powiedziała osoba, która według większości tworzy fora za 1000zł. Btw. Nadal czekam na bana. Pozdro 600.

 

Ty już nie masz gdzie się reklamować, a twoją posadę przejmują od jakiegoś czasu inne osoby.

 

Dodam jeszcze, że nadal pamiętam, jak wywalałeś bazę forum tanavisa, bo Cię Dekador zdenerwował, Ty człowieku bez psychiki xD

2 godziny temu, Molirol napisał:

XDD Pamiętam jak ten typ reklamował się nawet na różnych FP związanych z metinem  co dla mnie było wręcz cringe xD 


Można prosić ss z m1? Chciałbym zobaczyć ile jest ludzi online

No, bez kitu, jakby reklamowanie się było złe. Patrząc na twój tok myślenia, to w ogólę nie powinno się serwerów reklamować. A ch*j niech mają małą liczbę online, bo komuś się nie podobają reklamy na grupie. To chyba dobrze, że ktoś poświęca swój czas i chce dla graczy jak najlepiej. Prawda? Tym bardziej, iż nikt nikogo na kasę nie chce oszukiwać, a is jest stosunkowo tani. Ja nie wiem, Co Ci się nie podoba.. Ale wydaje mi się, że chociaż raz powinieneś wejść na serwer.

Opublikowano
3 minuty temu, xKrzysztof napisał:

Powiedziała osoba, która według większości tworzy fora za 1000zł. Btw. Nadal czekam na bana. Pozdro 600.

Albo ty pisać nie potrafisz, albo nie potrafię cię zrozumieć. Mój cennik masz w moim temacie, nie zmniejszę go, bo wolę nie mieć żadnych zleceń, aniżeli robić fora za 2 stówki. Za jakość i doświadczenie trzeba zapłacić.

5 minut temu, xKrzysztof napisał:

Ty już nie masz gdzie się reklamować, a twoją posadę przejmują od jakiegoś czasu inne osoby.

Ale ja się kurwa nigdzie nie reklamuję, a moja sygnatura nic nie ma do tego - nie ma w niej bezpośredniej reklamy.

7 minut temu, xKrzysztof napisał:

Dodam jeszcze, że nadal pamiętam, jak wywalałeś bazę forum tanavisa, bo Cię Dekador zdenerwował, Ty człowieku bez psychiki xD

No, to niezłą masz pamięć muszę ci przyznać. Napisz jeszcze, że to było w tym roku. No ale psycha is sitting no. xDDD

Opublikowano
26 minut temu, Revayerq napisał:

Albo ty pisać nie potrafisz, albo nie potrafię cię zrozumieć. Mój cennik masz w moim temacie, nie zmniejszę go, bo wolę nie mieć żadnych zleceń, aniżeli robić fora za 2 stówki. Za jakość i doświadczenie trzeba zapłacić.

Ale ja się kurwa nigdzie nie reklamuję, a moja sygnatura nic nie ma do tego - nie ma w niej bezpośredniej reklamy.

No, to niezłą masz pamięć muszę ci przyznać. Napisz jeszcze, że to było w tym roku. No ale psycha is sitting no. xDDD

Nigdzie nie pisałem, że to było w tym roku, lecz sam mi przyznajesz, iż taka sytuacja się zdarzyła. Tak czy siak - było, minęło. Proponuję w tym momencie po prostu zakończyć całą napiętą sytuację, dyskusję i przejść do swoich codziennych zadań. Mimo wszystko mam nadzieję, że wejdziesz kiedyś na tsa, aby tak o porozmawiać i się pośmiać. Życzę miłego wieczoru, drogi Olafie.

Opublikowano
6 godzin temu, TunioPvP napisał:

41911fbe322d00f1b8cd928840a1dd2d.png

 

jedyna reklama tego serwer to posty z prywatnego konta fb admina serwera na hispanskich grupach.

No ja mówiłem że to jest Cringe xDDDD 

Polska przeprasza xD

20 godzin temu, xKrzysztof napisał:

Powiedziała osoba, która według większości tworzy fora za 1000zł. Btw. Nadal czekam na bana. Pozdro 600.

 

Ty już nie masz gdzie się reklamować, a twoją posadę przejmują od jakiegoś czasu inne osoby.

 

Dodam jeszcze, że nadal pamiętam, jak wywalałeś bazę forum tanavisa, bo Cię Dekador zdenerwował, Ty człowieku bez psychiki xD

No, bez kitu, jakby reklamowanie się było złe. Patrząc na twój tok myślenia, to w ogólę nie powinno się serwerów reklamować. A ch*j niech mają małą liczbę online, bo komuś się nie podobają reklamy na grupie. To chyba dobrze, że ktoś poświęca swój czas i chce dla graczy jak najlepiej. Prawda? Tym bardziej, iż nikt nikogo na kasę nie chce oszukiwać, a is jest stosunkowo tani. Ja nie wiem, Co Ci się nie podoba.. Ale wydaje mi się, że chociaż raz powinieneś wejść na serwer.

Nikt nikogo nie chce oszukać? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3 start tego serwera o ile można to nazwać serwerem a administratorem pownien być sam Terenzo.

Nie wiem, ale weż rozbieg i jebnij w sciane może coś pomoże 

 

image.png

Opublikowano
Dnia 28.12.2019 o 15:40, TunioPvP napisał:

41911fbe322d00f1b8cd928840a1dd2d.png

 

jedyna reklama tego serwer to posty z prywatnego konta fb admina serwera na hispanskich grupach.

Normalnie, jak dany administrator da na jakąś grupę informację, to beka i jest źle. Tunio, weź Ty się przestań już ośmieszać, bo Ty nawet byś gotowego serwera nie potrafił wyreklamować, pojęcia o tym kompletnie nie masz, także za przeproszeniem, ale przestań pier****ć.

23 godziny temu, Molirol napisał:

No ja mówiłem że to jest Cringe xDDDD 

Polska przeprasza xD

Nikt nikogo nie chce oszukać? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3 start tego serwera o ile można to nazwać serwerem a administratorem pownien być sam Terenzo.

Nie wiem, ale weż rozbieg i jebnij w sciane może coś pomoże 

Ty chyba oszustwa w życiu przyjacielu nie widziałeś, bądź oszukiwali Cię tyle razy, że nie potrafisz już nic odróżnić.

Postaw chociaż pliki terenzo z chociażby z czystym src kraizy na vps, to pogadamy. Na chwilę obecną nie pokazujesz żadnej wiedzy, ani nic.

Nie wiem, ale Ty chyba wykonujesz tę czynność codziennie. Ja rozumiem, iż komentujesz, wypowiadasz się pod wieloma postami, ale w tym żadnej wiedzy, informacji nie masz, także prosiłbym Cię o przeniesienie się do innego tematu, gdzie chociaż dyskusja z Tobą będzie miała jakikolwiek sens. Miłego dnia.

 

Opublikowano
45 minut temu, xKrzysztof napisał:

Normalnie, jak dany administrator da na jakąś grupę informację, to beka i jest źle. Tunio, weź Ty się przestań już ośmieszać, bo Ty nawet byś gotowego serwera nie potrafił wyreklamować, pojęcia o tym kompletnie nie masz, także za przeproszeniem, ale przestań pier****ć.

Ty chyba oszustwa w życiu przyjacielu nie widziałeś, bądź oszukiwali Cię tyle razy, że nie potrafisz już nic odróżnić.

Postaw chociaż pliki terenzo z chociażby z czystym src kraizy na vps, to pogadamy. Na chwilę obecną nie pokazujesz żadnej wiedzy, ani nic.

Nie wiem, ale Ty chyba wykonujesz tę czynność codziennie. Ja rozumiem, iż komentujesz, wypowiadasz się pod wieloma postami, ale w tym żadnej wiedzy, informacji nie masz, także prosiłbym Cię o przeniesienie się do innego tematu, gdzie chociaż dyskusja z Tobą będzie miała jakikolwiek sens. Miłego dnia.

 

Jak już reklamujesz się na jakiejś hiszpańskiej grupce to wrzuć tam post po hiszpańsku lub jak musisz ten londyński to niech ktoś Ci to sprawdzi bo to aż oczy bolą jak sie patrzy na to.

żenada1 — kopia.png

 

Opublikowano
1 godzinę temu, SiureK™ napisał:

Jak już reklamujesz się na jakiejś hiszpańskiej grupce to wrzuć tam post po hiszpańsku lub jak musisz ten londyński to niech ktoś Ci to sprawdzi bo to aż oczy bolą jak sie patrzy na to.

Nie będziesz mi mówił co mam robić. Tym bardziej, że nie jesteś za wrzucaniem niczego na grupy, także przestań pier****ć*

Opublikowano
6 minut temu, xKrzysztof napisał:

Nie będziesz mi mówił co mam robić. Tym bardziej, że nie jesteś za wrzucaniem niczego na grupy, także przestań pier***ć.

1. Moge Ci powiedzieć co możesz robić bo ewidentnie samemu słabo Ci to wychodzi.

2. Kiedy powiedziałem, że nie jestem za wrzucaniem niczego na grupy? Uważam to za zbędne, nie jestem temu przeciwny także znowu wymyślasz jakieś fakty.

3. pier****ć, policz chociaż literki następnym razem.

 

Dalej nie odniosłeś się do poprawności ;/

żenada1 — kopia.png

 

Opublikowano
3 minuty temu, SiureK™ napisał:

1. Moge Ci powiedzieć co możesz robić bo ewidentnie samemu słabo Ci to wychodzi.

2. Kiedy powiedziałem, że nie jestem za wrzucaniem niczego na grupy? Uważam to za zbędne, nie jestem temu przeciwny także znowu wymyślasz jakieś fakty.

3. pier****ć, policz chociaż literki następnym razem.

 

Dalej nie odniosłeś się do poprawności ;/

Możesz, lecz nie musisz. 

Właśnie, uważasz, iż to jest zbędne.

Poprawka 😉

 

Opublikowano
16 minut temu, xKrzysztof napisał:

Możesz, lecz nie musisz. 

Właśnie, uważasz, iż to jest zbędne.

Poprawka 😉

 

Uważanie, że coś jest zbędne nie równa się że nie jest się za czymś. Dla mnie to zwyczajnie bezsensowne, gdybyś zrobił serwer który jest wart uwagi nie chwytałbyś się każdej deski ratunku jak ww. posty na hiszpańskiej(?) grupie. Wpierw nakłoń polaczkuf do gry a potem w ogóle wychodź za granicę kraju ;/

żenada1 — kopia.png

 

Opublikowano
2 minuty temu, SiureK™ napisał:

Uważanie, że coś jest zbędne nie równa się że nie jest się za czymś. Dla mnie to zwyczajnie bezsensowne, gdybyś zrobił serwer który jest wart uwagi nie chwytałbyś się każdej deski ratunku jak ww. posty na hiszpańskiej(?) grupie. Wpierw nakłoń polaczkuf do gry a potem w ogóle wychodź za granicę kraju ;/

Nie obchodzi mnie jakie to dla Ciebie jest. Jeżeli miałbyś serwer swój, to zobaczyłbyś, że ludzie idą za tłumem, a nie dobrą rozgrywką. Do niczego nie staram się nakłaniać, jedynie jak już - informować.

Opublikowano
4 minuty temu, xKrzysztof napisał:

Nie obchodzi mnie jakie to dla Ciebie jest. Jeżeli miałbyś serwer swój, to zobaczyłbyś, że ludzie idą za tłumem, a nie dobrą rozgrywką. Do niczego nie staram się nakłaniać, jedynie jak już - informować.

Dobra rozgrywka w metin nie istnieje. Macie zepsuty silnik, ale nikt nie wpadł na to, żeby pogrzebać o co chodzi i próbować cokolwiek zmienić. Także jedyne co zwierzętom pozostało to chodzenie za tłumem, nie potraficie (ja tym bardziej, ale to raczej logiczne) zrobić dobrego serwera z kilku powodów i jestem w szoku, że dalej ktokolwiek w ogóle chce się za to zabierać. Pomijam pomysł robienia harda czy mediuma ze 120lvlem bo to już naprawdę żenada. Pozwólcie tej grze zdechnąć i znajdźcie sobie inne zajęcie, w internecie teraz wiele rzeczy pozwala zarobić. Spróbuj jakieś challenge czy cuś ;/

żenada1 — kopia.png

 

Opublikowano
52 minuty temu, SiureK™ napisał:

Dobra rozgrywka w metin nie istnieje. Macie zepsuty silnik, ale nikt nie wpadł na to, żeby pogrzebać o co chodzi i próbować cokolwiek zmienić. Także jedyne co zwierzętom pozostało to chodzenie za tłumem, nie potraficie (ja tym bardziej, ale to raczej logiczne) zrobić dobrego serwera z kilku powodów i jestem w szoku, że dalej ktokolwiek w ogóle chce się za to zabierać. Pomijam pomysł robienia harda czy mediuma ze 120lvlem bo to już naprawdę żenada. Pozwólcie tej grze zdechnąć i znajdźcie sobie inne zajęcie, w internecie teraz wiele rzeczy pozwala zarobić. Spróbuj jakieś challenge czy cuś ;/

"Macie zepsuty silnik, ale nikt nie wpadł na to, żeby pogrzebać o co chodzi i próbować cokolwiek zmienić."

Nie, nie, nie, koniec rozmowy, już nigdy więcej z Tobą nie dyskutuję i nie chcę. Żegnam.

Opublikowano
24 minuty temu, xKrzysztof napisał:

"Macie zepsuty silnik, ale nikt nie wpadł na to, żeby pogrzebać o co chodzi i próbować cokolwiek zmienić."

Nie, nie, nie, koniec rozmowy, już nigdy więcej z Tobą nie dyskutuję i nie chcę. Żegnam.

Skoro przerasta Cie temat rozmowy, który raczej powinieneś znać i zwyczajnie od niego uciekasz to raczej nie ma już czego szukać ani tutaj ani nigdzie indziej. Jedyne co poczułem to zażenowanie i raczej niczego więcej od was nigdy nie uświadcze. Pozostało czekać aż gra zdechnie i weźmiecie się za jakieś kreatywniejsze rzeczy ;/

żenada1 — kopia.png

 

Opublikowano
57 minut temu, SiureK™ napisał:

Skoro przerasta Cie temat rozmowy, który raczej powinieneś znać i zwyczajnie od niego uciekasz to raczej nie ma już czego szukać ani tutaj ani nigdzie indziej. Jedyne co poczułem to zażenowanie i raczej niczego więcej od was nigdy nie uświadcze. Pozostało czekać aż gra zdechnie i weźmiecie się za jakieś kreatywniejsze rzeczy ;/

Temat rozmowy mnie nie przerasta, lecz żenuje mnie brak informacji na temat danej dyskusji od drugiej osoby - w tym przypadku Ciebie. Pokazałeś, że nie wiesz co piszesz i nie wiesz jak to wygląda, a piszesz straszne głupoty. Nie chce mi się dalej tłumaczyć dlaczego już nie chcę tego ciągnąć, ale po prostu nie widzę sensu. Jeżeli nabierzesz trochę informacji, doświadczenia, to się udzielaj. Sam wiesz, że źle napisałeś i mam nadzieję, że mi nie zaprzeczasz. Liczę na to, iż poprawisz swój błąd i do tej dyskusji wrócić, będziemy mogli. Pozdrawiam.

Opublikowano
1 godzinę temu, xKrzysztof napisał:

Temat rozmowy mnie nie przerasta, lecz żenuje mnie brak informacji na temat danej dyskusji od drugiej osoby - w tym przypadku Ciebie. Pokazałeś, że nie wiesz co piszesz i nie wiesz jak to wygląda, a piszesz straszne głupoty. Nie chce mi się dalej tłumaczyć dlaczego już nie chcę tego ciągnąć, ale po prostu nie widzę sensu. Jeżeli nabierzesz trochę informacji, doświadczenia, to się udzielaj. Sam wiesz, że źle napisałeś i mam nadzieję, że mi nie zaprzeczasz. Liczę na to, iż poprawisz swój błąd i do tej dyskusji wrócić, będziemy mogli. Pozdrawiam.

W którym momencie źle napisałem? W jaki sposób mam mniej doświadczenia? Bo Ty chyba troche się pogubiłeś. To że udajesz tworzenie serwerów które nie wytrzymują zbyt długo (Feniks s1, Prestoria aka Pandora) nie czyni Cie doświadczonym, bardziej czyni Cie nieumiejętnym. Odwróćmy troche to, jak myślisz, kto ma większe doświadczenie:
>gracz, który gra od 2007 i czynnie robił to do jesieni 2017, później spontanicznie wchodził i patrzył co ludzie tworzą a raczej próbują.

Czy

>technik wannabe, którego serwery ani nie przyciągają graczy ani nawet nie są przyzwoite.

Żeby nie było że to tylko moje zdanie to masz: https://prnt.sc/qh9m5l

Tylko nie mów proszę, że to wyproszone czy cokolwiek bo dobrze znasz sytuację i osobę także naprawdę polecam przemyśleć drugi raz czy w ogóle chcesz zacząć mi odpisywać bo ani nie masz na to pomysłu ani argumentów za sobą. Przypominać mam chociażby jak Perserdze wprowadzałeś "aktualizacje" i później serwer zdechł i Krystianek już go nie włączył spowrotem? Jesteście siebie warci, macie podobne umiejętności a raczej ich brak i nie powinniście nigdy się brać za robienie serwerów bo zwyczajnie się do tego nie nadajecie. Ani nie macie na nie pomysłów ani nie wiecie jak nimi zarządzać. Do tego dochodzą "gracze" bo ciężko ich tak nazwać, którzy skaczą z kwiatka na kwiatek i bum, mamy istny cyrk co miesiąc, bo coś wystartuje.

żenada1 — kopia.png

 

Opublikowano
19 minut temu, SiureK™ napisał:

W którym momencie źle napisałem? W jaki sposób mam mniej doświadczenia? Bo Ty chyba troche się pogubiłeś. To że udajesz tworzenie serwerów które nie wytrzymują zbyt długo (Feniks s1, Prestoria aka Pandora) nie czyni Cie doświadczonym, bardziej czyni Cie nieumiejętnym. Odwróćmy troche to, jak myślisz, kto ma większe doświadczenie:
>gracz, który gra od 2007 i czynnie robił to do jesieni 2017, później spontanicznie wchodził i patrzył co ludzie tworzą a raczej próbują.

Czy

>technik wannabe, którego serwery ani nie przyciągają graczy ani nawet nie są przyzwoite.

Żeby nie było że to tylko moje zdanie to masz: https://prnt.sc/qh9m5l

Tylko nie mów proszę, że to wyproszone czy cokolwiek bo dobrze znasz sytuację i osobę także naprawdę polecam przemyśleć drugi raz czy w ogóle chcesz zacząć mi odpisywać bo ani nie masz na to pomysłu ani argumentów za sobą. Przypominać mam chociażby jak Perserdze wprowadzałeś "aktualizacje" i później serwer zdechł i Krystianek już go nie włączył spowrotem? Jesteście siebie warci, macie podobne umiejętności a raczej ich brak i nie powinniście nigdy się brać za robienie serwerów bo zwyczajnie się do tego nie nadajecie. Ani nie macie na nie pomysłów ani nie wiecie jak nimi zarządzać. Do tego dochodzą "gracze" bo ciężko ich tak nazwać, którzy skaczą z kwiatka na kwiatek i bum, mamy istny cyrk co miesiąc, bo coś wystartuje.

"Macie zepsuty silnik, ale nikt nie wpadł na to, żeby pogrzebać o co chodzi i próbować cokolwiek zmienić."

Napisałeś o działaniu technicznym silnika gry, a nie o dropie, czy rozgrywce, a to trzy inne rzeczy.

 

w ogóle wiesz.. Ty mnie osądzasz o rozgrywkę, że np. u mnie jest zrobiona w dany sposób, a skąd możesz wiedzieć, czy ja tą rozgrywkę piszę, bądź nie mam od tego osoby, która gra w metina 13lat? Hmm?

Moja wina, że zdechł? ja robiłem clienta?

Opublikowano
8 minut temu, xKrzysztof napisał:

"Macie zepsuty silnik, ale nikt nie wpadł na to, żeby pogrzebać o co chodzi i próbować cokolwiek zmienić."

Napisałeś o działaniu technicznym silnika gry, a nie o dropie, czy rozgrywce, a to trzy inne rzeczy.

 

w ogóle wiesz.. Ty mnie osądzasz o rozgrywkę, że np. u mnie jest zrobiona w dany sposób, a skąd możesz wiedzieć, czy ja tą rozgrywkę piszę, bądź nie mam od tego osoby, która gra w metina 13lat? Hmm?

Moja wina, że zdechł? ja robiłem clienta?

Zdajesz sobie sprawe że stan silnika gry wpływa na rozgrywke? Chociażby na to jak twoja postać się zachowuje? A no tak, skąd mógłbyś wiedzieć. Ciężko będzie Ci znaleźć osobe która gra w to 13 lat, skoro metin jest w Polsce od 2007 no ale dobra, może dorwałeś jakiegoś orła który zaczynał w ogóle na koreańskich serwerach w 2004. Ogólnie to totalnie nie zrozumiałeś nic co napisałem także przeczytaj jeszcze raz lub dwa i jak Ci się uda w końcu zacząć czytać ze zrozumieniem to wróć, myśle że z 15 minut wystarczy przeciętnej osobie, nie zawiedź mnie.

żenada1 — kopia.png

 

Opublikowano
8 minut temu, SiureK™ napisał:

Zdajesz sobie sprawe że stan silnika gry wpływa na rozgrywke? Chociażby na to jak twoja postać się zachowuje? A no tak, skąd mógłbyś wiedzieć. Ciężko będzie Ci znaleźć osobe która gra w to 13 lat, skoro metin jest w Polsce od 2007 no ale dobra, może dorwałeś jakiegoś orła który zaczynał w ogóle na koreańskich serwerach w 2004. Ogólnie to totalnie nie zrozumiałeś nic co napisałem także przeczytaj jeszcze raz lub dwa i jak Ci się uda w końcu zacząć czytać ze zrozumieniem to wróć, myśle że z 15 minut wystarczy przeciętnej osobie, nie zawiedź mnie.

Jeżeli chodzi o osobę, to dałem Ci tylko przykład.

Ale co Ty się teraz wymigujesz mistrzu? Stan silnika na rozgrywkę? Nadal się plączesz, napisz to inaczej, nie dlatego, iż ja Cię nie rozumiem, tylko Ty po prostu nie wiesz za bardzo co napisać, ale starasz się na siłę ;D

 

Opublikowano
2 minuty temu, xKrzysztof napisał:

Jeżeli chodzi o osobę, to dałem Ci tylko przykład.

Ale co Ty się teraz wymigujesz mistrzu? Stan silnika na rozgrywkę? Nadal się plączesz, napisz to inaczej, nie dlatego, iż ja Cię nie rozumiem, tylko Ty po prostu nie wiesz za bardzo co napisać, ale starasz się na siłę ;D

 

Dlaczego mam pisać inaczej? Czego nie rozumiesz w prostym polskim? Nie pisze Ci żadnych zaawansowanych słów, których nie jest w stanie zrozumieć człowiek poniżej 15 roku życia także jeżeli nie potrafisz mnie zrozumieć to widocznie coś poszło nie tak. Rzucanie przykładem, który prawdopodobnie nie ma prawa istnieć także gratuluje, rzetelnie. Tak, ma wpływ na rozgrywkę i skoro tego nie rozumiesz to znaczy, że nie jesteś wart więcej mojego czasu. Masz dalej kilka minut z tych 15, kontynuuj lekturę.

żenada1 — kopia.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...