Skocz do zawartości

[Zapowiedź][Medium/Hard] Belugia.pl

Polecane posty

Pani Kasia

2 minuty temu, SiureK™ napisał:

1. Przeczytaj Opis Serwera na samej górze.

2. To jest tylko hosting, nie będę zamawiał 2 hostingu z oddzielnym linkiem, tylko po to żebyś ty nie miał się do czego przyczepić.

Pani Kasia

Tradycyjnie nie polecam i odradzam, ponieważ Paradajs.

,,MPCforum zdechło, ponieważ przeprowadzili wywiad z Rawerykiem'' ~ Harper

rwrksignlegit.gif

6 minut temu, Revayerq napisał:

Tradycyjnie nie polecam i odradzam, ponieważ Paradajs.

Mówi to gość który ukrywa się pod jakimś nickiem na forum. Moje serwery wszystkie stoją do dziś, a twój komentarz zniknie razem z końcem tego forum.(Nie, nie jest to groźba dla forum, tylko wszystko kiedyś się kończy, a dzieciom naszym chyba nie przepiszemy naszej pracy)

o fajniutko kolejna tamidia pod nazwą belugia ;))

czekanko na belugie s2, s3, s3 rework i belugie SE, pozdrawiam cieplutko z rodzinką i odradzam kazdemu 

41 minut temu, ParadiseMC napisał:

Moje serwery wszystkie stoją do dziś

gdyby nie fuzje nikt by tam już nie grał, nie sztuką jest opłacanie serwera, a utrzymanie na nim graczy. 

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)
2 minuty temu, ReIz napisał:

o fajniutko kolejna tamidia pod nazwą belugia ;))

czekanko na belugie s2, s3, s3 rework i belugie SE, pozdrawiam cieplutko z rodzinką i odradzam kazdemu 

gdyby nie fuzje nikt by tam już nie grał, nie sztuką jest opłacanie serwera, a utrzymanie na nim graczy. 

Cieplutki to chyba ty jesteś, dla ciebie zrobię nawet s6, polaczku co ma ból dupki, polecam maść jakąś dobrą na pieczenie.

Fuzje to też pewnego rodzaju utrzymanie graczy, więc GZ za hipokryzję samego siebie.

Edytowano przez ParadiseMC

Moje serwery wszystkie stoją do dziś, a twój komentarz zniknie razem z końcem tego forum.
(Nie, nie jest to groźba dla forum, tylko wszystko kiedyś się kończy, a dzieciom naszym chyba nie przepiszemy naszej pracy) 

Wrócił z kolejnym serwerem, który za moment będzie mieć kilkanaście edycji.

Widać poziom właściciela, skoro nie potrafi się normalnie wypowiedzieć tylko zaczyna od ,,ból dupy'', ,,dzieciaczków'' itp. Radzę każdemu nowemu sprawdzić poprzednie prezentacje i jeżeli zastanawiasz się nad zagraniem, to zdecydowanie odradzam.

3 minuty temu, Vosly napisał:
Moje serwery wszystkie stoją do dziś, a twój komentarz zniknie razem z końcem tego forum.
(Nie, nie jest to groźba dla forum, tylko wszystko kiedyś się kończy, a dzieciom naszym chyba nie przepiszemy naszej pracy) 

Wrócił z kolejnym serwerem, który za moment będzie mieć kilkanaście edycji.

Widać poziom właściciela, skoro nie potrafi się normalnie wypowiedzieć tylko zaczyna od ,,ból dupy'', ,,dzieciaczków'' itp. Radzę każdemu nowemu sprawdzić poprzednie prezentacje i jeżeli zastanawiasz się nad zagraniem, to zdecydowanie odradzam.

Woaah, Metin2 PL wypuścił 56 Serwerów przez okres 11 Lat, więc gdy ja wypuszczam 4 serwer w przeciągu 3 lat to już "Wrócił z kolejnym serwerem" - kolejny ból dupy i tyle w temacie, aby chociaż mieć średnią wypuszczania serwerów taką jak GF bym musiał teraz min. swój 13 serwer wypuszczać. Nie potrafisz współżyć z ludźmi, zamiast życzyć powodzenia etc, to tylko hejt z pyska, tacy typowi hejterzy to tylko wyobrażać sobie jak smutne życie mają.

Przed chwilą, ParadiseMC napisał:

Woaah, Metin2 PL wypuścił 56 Serwerów przez okres 11 Lat, więc gdy ja wypuszczam 4 serwer w przeciągu 3 lat to już "Wrócił z kolejnym serwerem" - kolejny ból dupy i tyle w temacie, nie potrafisz współżyć z ludźmi, zamiast życzyć powodzenia etc, to tylko hejt z pyska, tacy typowi hejterzy to tylko wyobrażać sobie jak smutne życie mają.

To jest temat twojego serwera, a nie jakiegoś metin2.pln

Nie mam żadnego bólu dupy tylko ostrzegam inne osoby, chociaż większość która używa mózgu raczej widzi co robisz. Po czym oceniasz, że nie potrafię współżyć z ludźmi?

Chyba nie chcesz powiedzieć, że po braku życzenia powodzenia... Mógłbym życzyć powodzenia, gdyby projekt/serwer miał jakiś sens i wyróżniał się czymś ciekawym, a nie kolejne ,,coś'' od ciebie, ale przecież ty wiesz lepiej kto ma jakie życie i jak powinien postępować.

Pani Kasia

25 minut temu, ParadiseMC napisał:

Nie potrafisz współżyć z ludźmi, zamiast życzyć powodzenia etc, to tylko hejt z pyska

cieszmy się wszyscy i życzmy powodzenia bo Paradise wypuszcza 6 serwer na tych samych plikach ;)) 

27 minut temu, ParadiseMC napisał:

więc gdy ja wypuszczam 4 serwer w przeciągu 3 lat

ja tam się naliczyłem 4, a belugia 5 w ciągu 1 roku i bodajże 2 miesięcy jeśli dobrze liczę, ah tyle już tego było ajajajjaa

bye 

2 godziny temu, ParadiseMC napisał:

Mówi to gość który ukrywa się pod jakimś nickiem na forum.

Co ty pierdolisz, wszędzie mam ten sam nick (tutaj mi nie zaktualizowali jeszcze, a o tym dlaczego zmieniałem to były już informacje), a moje imię oraz nazwisko są publicznie dostępne. Starczy wpisać w FB. Nigdzie się nie ukrywam, po prostu nie jestem na tyle zjebany, żeby jako nick ustawić sobie imięnazwisko albo półiemianipółnazwiskajakaścyfra. Ba, nawet praktycznie wszędzie mam nawet ten sam avatar. I też jak go zmieniam to robię to po kolei na różnych stronach.

Poza tym nie ważne kto to napisał, ważne co napisał i to, jak na to zareagowałeś. Sorki, Par, ale jesteś osobą bardziej toxyczną i bardziej zjebaną ode mnie, a wszystkie twoje serwery z naciskiem na Tamidie to Terenzo z kilkoma zmianami. Zero inwencji twórczej, ,,asety'' z PL-a, ino poustawiane różnorako. I czemu taka ciulowa nazwa, co? Czemu nie ,,Tamidia S2.0'', ta nazwa już się nie klika? ?

Ale dobra, żeby nie było, że nie popatrzyłem w prezentację, okej... Co my tu mamy?

Zmienione raty? O kurwa, to pierwsza rzecz, jakiej się uczysz po postawieniu serwera (1 rzecz, którą edytujesz).

Zmienione itemy na start, nieźle. Mój kot by to zrobił.

Panel boczny rodem z 2013 roku, widać że były poradniki oglądane na YouTubie.

Dwuręka ,,Słoneczna'' przerabiana jest z Złodzieja, a nie z Party, ja pierdole to chyba 8 lat przerabiałeś, pół SRC do przepisania było.

Szarfy identyczne jak na PL, Biżu to samo.

Szkata blasku jako ,,szkata serwerowa'', zerowy wysiłek, może dropu też nie zmieniłeś, hm? Pewnie ciężko było znaleźć ikonkę i wymyśleć nazwę (albo nie myślec i napisać ,,Szkata TamidiaS2.0'').

Tak na oko to prawie 25% (zapewne jest to więcej niż 20%) prezentacji stanowi pokaz petów, wierzchów, fryzur i kostium (wszystko z IS).

Nic tylko napierdalać pejsofkardami w serwer i kupować itemszopik, bo to cały IS to 50% rzeczy które jest na tym serwerze (nie licząc ,,podstawki, z której go robiłeś).

PS: No chyba, że podstawką była oryginalna Tamidia, wtedy IS to jakieś 80%, a pozostałe 20% to zmieniona nazwa i grafiki/gui/ekrany logowania&ładowania, a no i buttony nowe (albo i nie).

PS2: Poza tym, serwer to tylko jedno, drugie to ty - co piszesz do ludzi i jak piszesz, jak ich traktujesz i jak się zachowujesz. KEKW

Edytowano przez Revayerq

,,MPCforum zdechło, ponieważ przeprowadzili wywiad z Rawerykiem'' ~ Harper

rwrksignlegit.gif

3 godziny temu, ParadiseMC napisał:

1. Przeczytaj Opis Serwera na samej górze.

2. To jest tylko hosting, nie będę zamawiał 2 hostingu z oddzielnym linkiem, tylko po to żebyś ty nie miał się do czego przyczepić.

Jakby ktoś chciał się do czegoś przyczepić to nie wiedziałby nawet od czego zacząć. A co do samego "serwera" to już chyba lekko pod chodzi pod nekrofilie, ruchanie zwłok po raz enty. Dzwonić na pały już teraz czy zostawisz nieboszczyków w spokoju? :f

żenada1 — kopia.png

Dziecko jest a kasy trzeba :D to już chyba 5 serwer ;p oczywiście NIE POLECAM bo postoi znowu 2 miesiące i kolejna odsłona

19 godzin temu, ParadiseMC napisał:

Cieplutki to chyba ty jesteś, dla ciebie zrobię nawet s6, polaczku co ma ból dupki, polecam maść jakąś dobrą na pieczenie.

Fuzje to też pewnego rodzaju utrzymanie graczy, więc GZ za hipokryzję samego siebie.

za to że nadużywasz słowa "polaczki" które jest uważane za obraźliwe serdecznie odradzam gry na serwerze tegoż człowieka, btw  era na takie serwery mineła 

Cytat

5. Zapowiedź obowiązkowo musi zawierać screen weryfikacyjny, na którym widnieje data, nazwa serwera oraz napis „Nazwa serwera dla MPCforum.pl”.

Piąta publikacja/zapowiedź od Ciebie w tym roku, a dalej zapomina się o wymaganych elementach. ? Czas na dodanie do 22.

2 godziny temu, Aive napisał:

Piąta publikacja/zapowiedź od Ciebie w tym roku, a dalej zapomina się o wymaganych elementach. ? Czas na dodanie do 22.

"Zdjęcia weryfikacyjne" dodaje się do "Prezentacji Serwerów" Jakoś w żadnej zapowiedzi nikt nigdy odemnie czegoś nie wymagał.

MIMO TO Proszę bardzo już jest dodane.

I widzę że pani "Global Moderator" chyba w zmowie z hejterami jest i również czegoś mi zazdrości 5 publikacja/zapowiedź w tym roku? GRUBO! Jak już na prawdę nawet pani Global Moderator chce być w zmowie z 12 latkami, co nic innego nie potrafią jak pluć jadem to najlepiej zacznijcie banować takich jak ja, bo widzę że już i tak MAŁO KTO na forum publikuje swoje serwery, a kiedyś? tutaj się roiło od serwerów i każdy szukał dla siebie tu czegoś. Teraz jedyne co tu można szukać to rodzice mogą swoich dzieci żeby na obiad do domu przyszły. Coś musi naprawdę w tym być że już mało który serwer dodaje tutaj swą prezentacje. I skoro pani mówi że 5 serwer w tym roku to ZACZYNAMY.

1 Serwer: Tamidia.pl(S1) 2017r. 1 Sierpnia.

2 Serwer: Tamidia.pl(S2) 2018r. 15 Kwietnia

3 Serwer: Tamidia.pl(RE) 2018r. 1 Sierpnia

4 Serwer: Tamidia.pl(SE) - Ostatnia Edycja, 2019r. 1 Sierpnia

5 Serwer: Belugia.pl. 2019r. - 15 Października

Ja tutaj nie widzę 5 serwerów w przeciągu 1 roku, a 5 serwerów w przeciągu 2,5 - 3 lat, a to ogromna różnica, w porównaniu z GF który przez 11 lat posiadał serwerów od Metina ponad 50.

Być może i te serwery wymienione wyżej miały fuzję i poprawiałem prezentację tych serwerów, ale poprawianie prezentacji to nie jest ZAPOWIADANIE CZEGOŚ tak jak mi pani zarzuca że w 1 roku 5 zapowiedź, to jest śmieszne i to jest coś na poziomie tego co "Wojtek Gola" ostatnio odwalił podczas konferencji, czyli obraził swojego zawodnika. Tak samo ja się teraz czuję TUTAJ Jak "Administracja" poniża swoich "użytkowników" CHAMSTWO.

Teraz odliczam kiedy mój post zostanie usunięty....

20 godzin temu, Molirol napisał:

XDDDDD

Kiedy s2? Kiedy fuzja s1 i s2? ?

nie polecam, serwer powstał po to, aby był hajs na książki;)

Widać dlaczego już jesteś "ExModeratorem" - najwidoczniej zachowywać się nie potrafisz.

20 godzin temu, ReIz napisał:

cieszmy się wszyscy i życzmy powodzenia bo Paradise wypuszcza 6 serwer na tych samych plikach ;))  

ja tam się naliczyłem 4, a belugia 5 w ciągu 1 roku i bodajże 2 miesięcy jeśli dobrze liczę, ah tyle już tego było ajajajjaa

bye 

Wolę wypuszczać na jednych sprawdzonych jak co serwer zmieniać pliki tak jak MentosFresh który miał już parę dobrych serwerów a jak ostatnio wypuścił serwer to za bugowany jak 7 nieszczęść.

Kolejna rzecz - napisałem ci Daty startów moich WSZYSTKICH SERWERÓW więc utkaj tam papulca jak nie potrafisz liczyć to nie próbuj zgadywać na siłę bo ci to nie wychodzi.

20 godzin temu, Revayerq napisał:

Co ty pierdolisz, wszędzie mam ten sam nick (tutaj mi nie zaktualizowali jeszcze, a o tym dlaczego zmieniałem to były już informacje), a moje imię oraz nazwisko są publicznie dostępne. Starczy wpisać w FB. Nigdzie się nie ukrywam, po prostu nie jestem na tyle zjebany, żeby jako nick ustawić sobie imięnazwisko albo półiemianipółnazwiskajakaścyfra. Ba, nawet praktycznie wszędzie mam nawet ten sam avatar. I też jak go zmieniam to robię to po kolei na różnych stronach.

Poza tym nie ważne kto to napisał, ważne co napisał i to, jak na to zareagowałeś. Sorki, Par, ale jesteś osobą bardziej toxyczną i bardziej zjebaną ode mnie, a wszystkie twoje serwery z naciskiem na Tamidie to Terenzo z kilkoma zmianami. Zero inwencji twórczej, ,,asety'' z PL-a, ino poustawiane różnorako. I czemu taka ciulowa nazwa, co? Czemu nie ,,Tamidia S2.0'', ta nazwa już się nie klika? ?

Ale dobra, żeby nie było, że nie popatrzyłem w prezentację, okej... Co my tu mamy?

Zmienione raty? O kurwa, to pierwsza rzecz, jakiej się uczysz po postawieniu serwera (1 rzecz, którą edytujesz).

Zmienione itemy na start, nieźle. Mój kot by to zrobił.

Panel boczny rodem z 2013 roku, widać że były poradniki oglądane na YouTubie.

Dwuręka ,,Słoneczna'' przerabiana jest z Złodzieja, a nie z Party, ja pierdole to chyba 8 lat przerabiałeś, pół SRC do przepisania było.

Szarfy identyczne jak na PL, Biżu to samo.

Szkata blasku jako ,,szkata serwerowa'', zerowy wysiłek, może dropu też nie zmieniłeś, hm? Pewnie ciężko było znaleźć ikonkę i wymyśleć nazwę (albo nie myślec i napisać ,,Szkata TamidiaS2.0'').

Tak na oko to prawie 25% (zapewne jest to więcej niż 20%) prezentacji stanowi pokaz petów, wierzchów, fryzur i kostium (wszystko z IS).

Nic tylko napierdalać pejsofkardami w serwer i kupować itemszopik, bo to cały IS to 50% rzeczy które jest na tym serwerze (nie licząc ,,podstawki, z której go robiłeś).

PS: No chyba, że podstawką była oryginalna Tamidia, wtedy IS to jakieś 80%, a pozostałe 20% to zmieniona nazwa i grafiki/gui/ekrany logowania&ładowania, a no i buttony nowe (albo i nie).

PS2: Poza tym, serwer to tylko jedno, drugie to ty - co piszesz do ludzi i jak piszesz, jak ich traktujesz i jak się zachowujesz. KEKW 

Gdybyś był kimś to bym przeczytał to wszystko co tutaj napisałeś, a że jesteś tylko plemnikiem tego forum to przykro mi twoja odpowiedź nie uzyska głębszej odpowiedzi bo na nią nie zasługuje.

Słowami końcowymi To moja ostatnia wypowiedź w tym temacie. Bolą aż mnie resztki jedzenia w żołądku jak muszę patrzeć na to jacy ludzie siedzą na tym forum.

Ja nie rozumiem, dlaczego jak paradise wrzuci prezke na forum to zaraz dymy są. XD

Co do serwera, no spoko fajnie się zapowiada oby stał długo z przystępną liczbą graczy.

wbna1XY.png

23 minuty temu, ParadiseMC napisał:

"Zdjęcia weryfikacyjne" dodaje się do "Prezentacji Serwerów" Jakoś w żadnej zapowiedzi nikt nigdy odemnie czegoś nie wymagał.

MIMO TO Proszę bardzo już jest dodane.

I widzę że pani "Global Moderator" chyba w zmowie z hejterami jest i również czegoś mi zazdrości 5 publikacja/zapowiedź w tym roku? GRUBO! Jak już na prawdę nawet pani Global Moderator chce być w zmowie z 12 latkami, co nic innego nie potrafią jak pluć jadem to najlepiej zacznijcie banować takich jak ja, bo widzę że już i tak MAŁO KTO na forum publikuje swoje serwery, a kiedyś? tutaj się roiło od serwerów i każdy szukał dla siebie tu czegoś. Teraz jedyne co tu można szukać to rodzice mogą swoich dzieci żeby na obiad do domu przyszły. Coś musi naprawdę w tym być że już mało który serwer dodaje tutaj swą prezentacje. I skoro pani mówi że 5 serwer w tym roku to ZACZYNAMY.

1 Serwer: Tamidia.pl(S1) 2017r. 1 Sierpnia.

2 Serwer: Tamidia.pl(S2) 2018r. 15 Kwietnia

3 Serwer: Tamidia.pl(RE) 2018r. 1 Sierpnia

4 Serwer: Tamidia.pl(SE) - Ostatnia Edycja, 2019r. 1 Sierpnia

5 Serwer: Belugia.pl. 2019r. - 15 Października

Ja tutaj nie widzę 5 serwerów w przeciągu 1 roku, a 5 serwerów w przeciągu 2,5 - 3 lat, a to ogromna różnica, w porównaniu z GF który przez 11 lat posiadał serwerów od Metina ponad 50.

Być może i te serwery wymienione wyżej miały fuzję i poprawiałem prezentację tych serwerów, ale poprawianie prezentacji to nie jest ZAPOWIADANIE CZEGOŚ tak jak mi pani zarzuca że w 1 roku 5 zapowiedź, to jest śmieszne i to jest coś na poziomie tego co "Wojtek Gola" ostatnio odwalił podczas konferencji, czyli obraził swojego zawodnika. Tak samo ja się teraz czuję TUTAJ Jak "Administracja" poniża swoich "użytkowników" CHAMSTWO.

Teraz odliczam kiedy mój post zostanie usunięty....

Gdybyś przeczytał regulamin lokalny działu, wiedziałbyś, że tutaj również wymagany jest jeden odpowiedni screen weryfikacyjny i każdy ma obowiązek go wstawić, więc gdyby tutaj był od początku, to nie byłoby dyskusji. Przy okazji, ja tylko informuję o konieczności dodania screena, po czym Ty wyskakujesz ze "zmową z innymi" i "zazdrością" - z całym szacunkiem, ale nie znamy się, więc nie wiem skąd wyciągasz takie personalne wnioski, skoro egzekwuję jedynie zasady w tym dziale. Wyobraź sobie natomiast, że nawet jako członek zespołu forum mogę mieć swoją opinię na temat tego serwera. Zauważ jednak, że jej tutaj nie wyraziłam - zauważyłam jedynie, że to Twój piąty temat w wymienionych przeze mnie działach w tym roku, a pomimo tego, dalej nie dostosowujesz się do obowiązujących tu zasad. Nigdzie nie ma tu mojego prywatnego zdania.

image.png

Piąty wątek? A no piąty.

PS Skoro uważasz mój post za chamstwo, to uprzejmie przypomnę, że korzystanie z tego działu jest dobrowolne i jeśli nie odpowiada Ci moje podejście, to nie musisz umieszczać tu swoich publikacji. Dodatkowo, w związku z moim "chamstwem", nalegam, abyś spojrzał na swoje zachowanie w stosunku do innych, bo jesteś niesamowitym hipokrytą. :-) W zasadzie każda osoba, której nie podoba się Twój serwer, zostaje przez Ciebie w taki lub inny sposób obrażona lub wyśmiana. Nawet, jeśli nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu (a szkoda), to pamiętaj, że flamewar nie jest tu mile widziany i mam ten temat na oku - jak zawsze.

PS2 Nie widzę powodu, żeby usuwać Twoją wypowiedź, więc nie dopisuj sobie czegoś, co się nie dzieje. Tyle ode mnie.

Paradajs tak gwoli ścisłości. Powiedziałeś że każdy twój serwer stoi. 

To co z tym na przed Tamidia? No i przecież każdy wie że wyłączyłes Tamidie S1. A aktualna S1 to stare RE. XD po co te sciemy odpowiadaj 1..2..3.

Co do tej całej belugi to przecież jest 1:1 Tamidia s1 po wprowadzeniu 105. To nazwę tylko zmieniłeś. 

Nie polecam dlatego że każdy z poprzednich upadł po miesiącu, to niby dlaczego z tym ma być inaczej? 

Coś jeszcze 1..2..3?

2 godziny temu, ILui napisał:

Ja nie rozumiem, dlaczego jak paradise wrzuci prezke na forum to zaraz dymy są. XD

Co do serwera, no spoko fajnie się zapowiada oby stał długo z przystępną liczbą graczy.

Bo to idiota i nie potrafi nic osiągnąć.

Powiedz mi dzbanie,  co ma EXmoderator do tego? Każdy normalny wie że sam zrezygnowałem. 

Ps. Przypomnij sobie jak płakałeś i lizałeś dupe żeby wstawić prezke Tamidi:)

image.png

Chłop już ma tak zrytą psychike, że przeszkadza mu moderator działu który każe mu uzupełnić post bo nie zgadza sie z punktami w regulaminie XD
A co do samego serwera no to mamy rok 2019 i pomijając fakt, że dalej gra się w metinka no to stawianie serwera który imituje globala sprzed dobrych 8/9 lat no to nie jest szczyt kreatywności

Najbardziej i tak rozwaliło mnie przywoływanie PLa i fakt, że na przestrzeni 11 lat mieli 50 czy tam ile serwerów sobie wymyśliłeś (z tego co ja pamiętam to było ich 26, zredukowali je fuzjami do 6 i do tego teraz jest ich 7 nie licząc rubinum jak dobrze policzyłem) także weź przestudiuj jeszcze raz jak te serwery powstawały, bo to że na wiki znajdziesz wpis Negros(50) to nie oznacza, że jest to stworzony na polskim globalu 50 serwer XD

żenada1 — kopia.png

Kultura administracji jest widoczna w zapowiedzi.

Zawsze ma jakieś "ale".

Co chwile nowy serwer, teraz pod inną nazwa 1:1 ten sam kotlet.

Na forum nie można nawet nic skrytykować czy zapytać jak co się robi bo szanownie wyszczekany Paradzban odrazu banuje.

Kiedyś pamiętam napisałem komentarz pod prezką s2 "Czy to nie to samo co s1?" Dostałem za to bana na czat na forum, do tego zwykłe groźby bym wypierdalał.

No ciekawie ciekawie.

Na starcie tam max 50 osób będzie a to i tak pewnie Ci którzy pierwszy raz z tym DZIECKIEM się spotka.

Co do reszty administracji to nie jest lepiej, ogólnie nie polecam dlatego że @ParadiseMC to drewniak.

Serwer upadnie zanim wystartuje. 12 startuje medium od Pompy, parciu chyba nie ma żadnego podjazdu z tamtym projektem. Więc Belugia to raczej żywy trup. Medium? Bez żadnych nowości w tych czasach 

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...