Skocz do zawartości
Issia

Serwer s36 - zamierzacie grać?

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Hej, zamierza ktoś z Was grać na nowym serwerze, czy już raczej nie zaczynacie grać na nowo dodanych światach?

Pani Kasia

Jakby była jakaś ekipa to bym poklikał tak dla sportu ale grać solo nie ma sensu czyli raczej nie zamierzam grać.

Ambasadorem serwera jest Gimper ^^

Ale no tak jak już wyżej było że bez grzybków nie ma zabawy. A poza tym nie lubię zbytnio tej gierki.

Ma ktoś jeszcze problem z potwierdzeniem maila? Próbowałem o2, interia, nawet onet, na którym wcześniej działało i nie przychodzi. Przepatrzyłem co się da i nie ma tego nigdzie. W piątek rejestrowałem się na w22 i wszystko normalnie poszło :|.

13 minut temu, Jakub napisał:

Ma ktoś jeszcze problem z potwierdzeniem maila? Próbowałem o2, interia, nawet onet, na którym wcześniej działało i nie przychodzi. Przepatrzyłem co się da i nie ma tego nigdzie. W piątek rejestrowałem się na w22 i wszystko normalnie poszło :|.

Na głównym koncie w 2 min dostałem maila, ale na mulciaku do innych celów niż granie to już nie :31_neutral_face:

Zarejestrowałem się przez FB i dostałem od razu te dodatkowe 10 grzybów, więc zawsze to jakieś wyjście, z tymi mailami to wieczny problem jest.

8 godzin temu, Jakub napisał:

Zarejestrowałem się przez FB i dostałem od razu te dodatkowe 10 grzybów, więc zawsze to jakieś wyjście, z tymi mailami to wieczny problem jest.

Też właśnie do tej pory nie otrzymałem potwierdzenia email. Jest to spowodowane pewnie tym że sporo osób wbiło na serwer i chce potwierdzić email przez co serwer jest obciążony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...