Skocz do zawartości

Serwer s36 - zamierzacie grać?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 116 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

Ja gram Nick MatiXer 

baner.png

Ambasadorem serwera jest Gimper ^^

Ale no tak jak już wyżej było że bez grzybków nie ma zabawy. A poza tym nie lubię zbytnio tej gierki.

Powinniśmy uważać, aby nie uczynić boga z intelektu. Ma on oczywiście potężne mięśnie, ale brak mu osobowości.

8151925766.png

To to ja lubię <3

Pani Kasia

Ma ktoś jeszcze problem z potwierdzeniem maila? Próbowałem o2, interia, nawet onet, na którym wcześniej działało i nie przychodzi. Przepatrzyłem co się da i nie ma tego nigdzie. W piątek rejestrowałem się na w22 i wszystko normalnie poszło :|.

13 minut temu, Jakub napisał:

Ma ktoś jeszcze problem z potwierdzeniem maila? Próbowałem o2, interia, nawet onet, na którym wcześniej działało i nie przychodzi. Przepatrzyłem co się da i nie ma tego nigdzie. W piątek rejestrowałem się na w22 i wszystko normalnie poszło :|.

Na głównym koncie w 2 min dostałem maila, ale na mulciaku do innych celów niż granie to już nie :31_neutral_face:

banner.png

Zarejestrowałem się przez FB i dostałem od razu te dodatkowe 10 grzybów, więc zawsze to jakieś wyjście, z tymi mailami to wieczny problem jest.

8 godzin temu, Jakub napisał:

Zarejestrowałem się przez FB i dostałem od razu te dodatkowe 10 grzybów, więc zawsze to jakieś wyjście, z tymi mailami to wieczny problem jest.

Też właśnie do tej pory nie otrzymałem potwierdzenia email. Jest to spowodowane pewnie tym że sporo osób wbiło na serwer i chce potwierdzić email przez co serwer jest obciążony.

baner.png

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 116 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...