Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie

Autor tematu Napisano

Cześć szukam CMS'a do stworzenia forum, zależy mi na stabilności, wysokich możliwościach edycji tj. dużym repozytorium pluginów, oraz miło by było jakby był open source albo nie kosztował xxxxx$ miesięcznie. Chciałbym poznać plusy i minusy różnych możliwości. Z góry dzięki.

6 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Za dużego wyboru nie masz, albo wybierzesz IPS, ale wtedy musisz liczyć się ze sporym jednorazowym wydatkiem + koszt ewentualnych pluginów, albo wybierzesz MyBB i część pluginów będzie darmowa, ale części w ogólnie nie znajdziesz i będziesz je musiał pisać sam/zlecić ich napisanie. Wszystkie inne systemy for, nawet jeśli są lepiej napisane i oferują więcej możliwości, mają małe społeczności i niewielką liczbę dodatków.

• 0
Autor tematu Napisano

Zastanawiam się właśnie nad mybb ale myślę czy phpbb nie będzie lepszy. I tak czytam ciągle o tym i im więcej przeczytam tym bardziej nie wiem co wybrać.

• 0

phpBB nie będzie lepszy, jest już mocno przestarzałe i pomimo aktualizacji nie spełnia obecnych standardów.

• 0

Na aktualne warunki masz dwa wyjścia IPS i płacisz miliony monet albo wybierasz MyBB i masz spoko społeczność plus bardzo dużo rzeczy darmowych - do tego koszt pluginów/szablonów zamkniesz w tym co byś miał zapłacić na IPS.

• 0

Tak jak poprzednicy - polecę IP.Board, albo preferowany przeze mnie Discourse.

• 0

Co do informacji jaki poprzednicy jeżeli chcesz stworzyć dobre forum które chcesz rozwijać to skorzystaj z IPB rzecz jasna jest płatny.

Jeżeli zaczynasz przygodę wybierz MyBB w późniejszym czasie zawsze możesz wykupić IPB i migrować z Mybb do IPB

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...