Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Apex Legends - Nowy Battle Royale od EA


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, Tremo napisał:

Gra spoko, tylko czy Was też średnio raz na 3 gierki wyrzuca bez żadnego błędu?

 

Tak było na początku, teraz od dobrego tygodnia się mi nie zdarzyło

EXPmIpC.gif

Opublikowano
6 minut temu, Tremo napisał:

Gra spoko, tylko czy Was też średnio raz na 3 gierki wyrzuca bez żadnego błędu?

 

Może kiedyś kilka razy się zdarzyło ale wydaje mi się że już to naprawili. Byłbym raczej zaskoczony gdyby gierka od EA nie wywaliła ani razu.

(')(.)(;)

Opublikowano
4 minuty temu, MrSanten napisał:

 

Może kiedyś kilka razy się zdarzyło ale wydaje mi się że już to naprawili. Byłbym raczej zaskoczony gdyby gierka od EA nie wywaliła ani razu.

 

Jedyne na co mogę narzekać, to że drop z pakietów mizerny :(

EXPmIpC.gif

Opublikowano
1 godzinę temu, Lord Makin napisał:

 

Jedyne na co mogę narzekać, to że drop z pakietów mizerny :(

 

Tu się zgadzam w stu procentach. Łączymy się w bólu.

(')(.)(;)

Opublikowano
12 godzin temu, Lord Makin napisał:

 

Jedyne na co mogę narzekać, to że drop z pakietów mizerny :(

 Ja to mam chyba szczęście bo większość z legendarek, które chciałem mi wyleciało :D

Na zegarku już 103h w grze, a dalej cieszę się jak dziecko.

  • Makin przypiął/eła ten temat
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mnie gra doprowadza do nerwicy, jeżeli nie macie ogarniętego teamu, to trudno cokolwiek zagrać. Wywala mnie co pare rozgrywek + kumpla tak samo. Ogólnie gra spoko, ale szkoda, że  tylko jedna mapa. 




Opublikowano
1 godzinę temu, Micek16 napisał:

Mnie gra doprowadza do nerwicy, jeżeli nie macie ogarniętego teamu, to trudno cokolwiek zagrać. Wywala mnie co pare rozgrywek + kumpla tak samo. Ogólnie gra spoko, ale szkoda, że  tylko jedna mapa. 

Ja nie gram z randodami, mam takie stałe 4-5 osób i idzie znakomicie :). Miła, przyjemna gra. Co do crashów miałem z 2-3 od początku gry wiec mozna powiedziec ze nie dotyka mnie ten problem.

Wygrac te 5-8 gierek dziennie jest fajnie :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dodali w ostatnim czasie coś znaczącego do gry? Z tego co słyszałem, od czasu premiery coś słabo u nich z aktualizacjami i sporo osób przez to odeszło.

  

  • Aive odpiął/ęła ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...