Skocz do zawartości

Apex Legends - Nowy Battle Royale od EA

Polecane posty

Pani Kasia

Pobrałem, zobaczymy :P tutorial póki co standardowy, mocny feeling Titanfalla z Overwatchem :P

@Damian zagrałem i powiem Ci, że bardzo tempem przypomina CoDa: BO4, na pewno pogram więcej

eDiuktb.gif

@Lord Makin
Teraz tak oglądam live na Twitchu i właśnie wspominają, że gra posiada wiele mechanizmów z CoDa. Jutro sobie ją ogarnę i sam ocenie 😎

Pani Kasia

Oglądam stream u izaka i gra naprawdę robi na mnie duże wrażenie. Mechanika faktycznie przypomina tą z CoDa czy nawet delikatnie Overwatcha, co dla mnie osobiście jest czymś mega pozytywnym. Trochę szkoda, że do gry potrzeba 3 osób. Ktoś taki jak ja, kto nie ma kolegów, musi grać z randomami. :4_joy: Mimo wszystko – na dniach pobieram i testuję!

1 minutę temu, Rayzer. napisał:

Oglądam stream u izaka i gra naprawdę robi na mnie duże wrażenie. Mechanika faktycznie przypomina tą z CoDa czy nawet delikatnie Overwatcha, co dla mnie osobiście jest czymś mega pozytywnym. Trochę szkoda, że do gry potrzeba 3 osób. Ktoś taki jak ja, kto nie ma kolegów, musi grać z randomami. :4_joy: Mimo wszystko – na dniach pobieram i testuję!

Tempo gry, zarządzanie ekwipunkiem i strzelanie - CoD: BO4, umiejętności to troszkę OW

eDiuktb.gif

Pani Kasia

Zagrałem dzisiaj kilka meczy i całkiem fajnie mi się grało. Możliwe, że zostanę na dłużej

Po niespełna dniu grania muszę przyznać, że naprawdę dobrze to wygląda. Wszystko co najlepsze wyciągnięte z gier br plus dynamika coda - świetnie się to ze sobą łączy i stanowi przeciwieństwo rozlazłego, powolnego pubg. Jedyna bolączka to forsowanie grania w 3-os zespołach choć wydaje mi się, że to z powodu przymusu zbilansowania postaci. Także póki co duży plus.

Pani Kasia

No właśnie, jak chcę dynamicznie postrzelać, to tu można zagrać szybkie gierki, a jak bardziej taktycznie i z chowaniem się, czasami leniwie to PUBG i mogę tak sobie zmieniać :D

eDiuktb.gif

Nie wiem czy dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie gry solo oraz duo. Gra w trójkach to jakiś taki wyznacznik tej gry, czasami fajne zespoły się uda wylosować, jak nie ma z kim grać ze znajomych. Ja już drugi dzień "męczę" tę produkcję i mi się nie nudzi :D

Mainuje Lifeline :9_innocent:

3 minuty temu, Damian napisał:

Nie wiem czy dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie gry solo oraz duo. Gra w trójkach to jakiś taki wyznacznik tej gry, czasami fajne zespoły się uda wylosować, jak nie ma z kim grać ze znajomych. Ja już drugi dzień "męczę" tę produkcję i mi się nie nudzi :D

Mainuje Lifeline :9_innocent:

Pewnie kwestia czasu aż dodadzą takie wariacje, ale 3 są bardzo satysfakcjonujące ze znajomymi ;)

eDiuktb.gif

• W grę zagrało już 2,5 miliona graczy
  • W szczytowym momencie bawiło się w jednym momencie ponad 600 tysięcy graczy
  • EA szykuje mobilną wersję Apex Legends

Apex%20Legends%201%20rok%20wsparcia.jpg

Jeżeli ktoś ma ochotę zagrać i jest +15 z miłą chęcią zapraszam najlepiej jak by miał mikro bo to raczej podstawa zawszę raźniej w teamie :) Nick origin ; boniek7071 co do skilla nie dawno zacząłem grać wygrana na koncie jest i coś strzelać potrafię chodź prosem to nie jestem :) Pozdrawiam 

51535112_1908508502591682_294775949260488704_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=9b3d33b3989c639b1fd3f0e32d845927&oe=5CE5B958

W 72 godziny od premiery w Apex Legends zagrało już ponad 10 milionów graczy.

1*tPfCHGs_ZR4hvKjorldG3Q.png

12. lutego zostanie rozegrany pierwszy turniej w Apex Legends!
Transmisje z rozgrywek obejrzycie tutaj: https://www.twitch.tv/twitchrivals

@Nyle. Z pewnością sporo namiesza, tego braku cukierkowości brakowało sporej liczbie graczy.

8 godzin temu, Damian napisał:

1*tPfCHGs_ZR4hvKjorldG3Q.png

12. lutego zostanie rozegrany pierwszy turniej w Apex Legends!
Transmisje z rozgrywek obejrzycie tutaj: https://www.twitch.tv/twitchrivals

@Nyle. Z pewnością sporo namiesza, tego braku cukierkowości brakowało sporej liczbie graczy.

No oby tylko nie zepsuli nic updatami to będzie mód malina. Bo takie giereczki fajne zasłania taki fortnajt który ma hype a jest juz do bani.

obraz.png

Chyba bedzie trzeba pomyslec o nowym dziale :D

Apex bardzo szybko sie rozwinal, wystarczy spojrzec na wyniki na twitchu.

Edytowano przez Nakir.

dobra gierka jedyne czego mi tutaj brakuje to tych trybów solo/duo a tak po za tym  same sympatyczne wrażenia z wieczornych gierek :D 

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

Dnia 13.02.2019 o 20:48, MC30000 napisał:

dobra gierka jedyne czego mi tutaj brakuje to tych trybów solo/duo a tak po za tym  same sympatyczne wrażenia z wieczornych gierek :D 

Ponoć się dogrzebali w plikach gry, że takie tryby są w kodzie już, także pewnie kiedyś wejdą do gry :P

Na dziś starczy:

gKqsv3E.jpg

Czas spać :P

eDiuktb.gif

Zainstalowałem, zagrałem i się zakochałem. 

PS: Wszyscy wiemy że ten osobnik nade mną wstawił fejk jpg z google grafika.

(')(.)(;)

Gra spoko, tylko czy Was też średnio raz na 3 gierki wyrzuca bez żadnego błędu?

Ex Lider Counter-Strike

CPU: i5 4460 GPU: Gigabyte r9 390 gaming g1

Ram: 8gb crucial ballistix 1600mhz cl9 Mobo: MSI H81M-P33 HDD: Seagate 1tb 7200rpm PSU: XFX 550W Case: Zalman Z3 SSD: Silicon Power S55 120GB

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...