Skocz do zawartości

Wywiad #1 - Lord Makin

Polecane posty

50 minut temu, Karoolajn napisał:

Ja to jestem redaktorką na jedym z forum sieciówki cs'a go. Zastanawiałam się właśnie czy lepiej wstawiać nagrania, czy może nagrywać i redagować. 

Hej, myśleliśmy także nad taką formą i z pewnością rozważymy ten pomysł. 

52 minuty temu, Karoolajn napisał:

Bardzo Ciekawy wywiad i jestem tu nowa, ale chciałabym się zaklimatyzować. W jaki sposób mogę poznać tutaj innych bywalców oraz ,, zadomowić się "?

W razie gdybyś miała jakieś pytania zawsze możesz się skontaktować z kimś na PW bądź napisać status, na pewno odpowiemy.

Nie podoba mi się, brak płynności, drętwy prowadzący, żadnej ekspresji w głosie, można było podstawić syntezator IVONA i wyszłoby podobnie - lub i lepiej. Dobierajcie osoby do rozmowy z gośćmi tak by mogły nawiązać krótką wymianę poglądu. Pytania bez sensu, nie pokazujące niczego co by nas - użytkowników zaciekawiło.

Szczerze:
- Dawid mógłby czytać z kartki pytania i sam odpowiadać, nie traciłoby to na ocenie całości wywiadu.
- Pytania zadane były ogólnikowe - jak gość odpowiada to czasem warto dopytać:
  *a co najbardziej podoba Ci się w związku z tą działalnością?
  *czy przedstawiłbyś nam swój taki typowy dzień (tu otwiera się furtka na kolejne ciekawe pytania)

*czy kiedykolwiek w trakcie działalności zrobiłeś/łaś coś co chciałbyś odwrócić? Zrobić lepiej? Szybciej?  
+fajnie byłoby zapytać o największy "przypał" w grze (takie przedostatnie pytanie)
-Osoba prowadząca powinna być bardziej (opisuje to ładne słowo po angielsku flexibleotwarta na różne możliwości odpowiedzi

Mam nadzieję, że będzie lepiej. Jeśli nie, to tak naprawdę te wywiady będą jeszcze gorsze niż kiedyś.

@el capo - ważne by się nie poddawać i próbować dalej! Powodzenia. :90_wave:

Edytowano przez Eladrin
Mały błąd - telefon

sygna.png.7f53327fa1ac545c98f2042007446d

Burgerek pozdrawia.

9 godzin temu, Eladrin napisał:

Nie podoba mi się, brak płynności, drętwy prowadzący, żadnej ekspresji w głosie, można było podstawić syntezator IVONA i wyszłoby podobnie - lub i lepiej. Dobierajcie osoby do rozmowy z gośćmi tak by mogły nawiązać krótką wymianę poglądu. Pytania bez sensu, nie pokazujące niczego co by nas - użytkowników zaciekawiło.

Szczerze:
- Dawid mógłby czytać z kartki pytania i sam odpowiadać, nie traciłoby to na ocenie całości wywiadu.
- Pytania zadane były ogólnikowe - jak gość odpowiada to czasem warto dopytać:
  *a co najbardziej podoba Ci się w związku z tą działalnością?
  *czy przedstawiłbyś nam swój taki typowy dzień (tu otwiera się furtka na kolejne ciekawe pytania)

*czy kiedykolwiek w trakcie działalności zrobiłeś/łaś coś co chciałbyś odwrócić? Zrobić lepiej? Szybciej?  
+fajnie byłoby zapytać o największy "przypał" w grze (takie przedostatnie pytanie)
-Osoba prowadząca powinna być bardziej (opisuje to ładne słowo po angielsku flexibleotwarta na różne możliwości odpowiedzi

Mam nadzieję, że będzie lepiej. Jeśli nie, to tak naprawdę te wywiady będą jeszcze gorsze niż kiedyś.

@el capo - ważne by się nie poddawać i próbować dalej! Powodzenia. :90_wave:

Dziękujemy za uwagi, następny wywiad na pewno będzie bardziej dopracowany i oparty na innej formule.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...