Skocz do zawartości
  • 0

Projekt gry - proszę o opinie i propozycje

coolwhip
 Udostępnij

Pytanie

Witam, w wolnych chwilach piszę swoją grę przeglądarkową. Chcę się podzielić z wami postępem prac i zapytać o opinie i propozycje.

Screenshot

Wszystkie obrazki włącznie z logiem to placeholdery :)

Więcej screenów na moim blogu kliknij tutaj.

Historia tego projektu jest taka że chciałem sobie zagrać w grę tego typu ale żadna z tych które znalazłem mi nie odpowiadała przez to zdecydowałem że napiszę ją sam :)

Na ten moment wszystko co sobie wymyśliłem w mniejszym lub większym stopniu mi wyszło, a to co nadal jest do zrobienia oczekuje aż znajdę wolny czas.

Jeśli ktoś z was chciałby w nią kiedyś zagrać i dołożyć swój wkład to piszcie propozycje to na pewno pomoże.

Dodam że do wyglądu jeszcze się nie przykładałem bo staram się wypracować aby funkcje które sobie wymyśliłem działały. Największą satysfakcję daje mi jak coś w końcu zaczyna działać i moja gra staje się grywalna. Frontend i tłumaczenie to chwila wiec zostawiam to sobie na później ;d

Edytowane przez coolwhip

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Poza wyglądem ciężko nam będzie cokolwiek ocenić, no bo funkcjonalności i ewentualnych błędów ze screenów nie zobaczymy. Fajnie gdybyś podesłał link do dema, wtedy będzie można coś więcej napisać. Sama gra jeżeli ją dopracujesz na pewno będzie miała potencjał, aczkolwiek konkurencja na rynku gier przeglądarkowych jest duża, więc łatwo nie będzie się z nią  przebić.

• 0

Na blogu dodaj https'kę. A tak to jak @carbonx napisał - bez testów nic nie można ocenić, bo nie wygląd a gameplay się liczy. Opis to piękne na papierze, ale wiele gier przez papier umarło, bo w teorii mega zabawa, a w praktyce dupa i niegrywalne.

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!