Skocz do zawartości

/move kosz

Badi1990

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas myślę o zmniejszeniu max stat do 32 k  , o balans pvp oraz pvm się nie martw cały czas go testuje , staram się go ustawić żeby każda klasa była zrównoważona  . A to że spotów nie ma , to zapewne się nie podoba bo nie będzie można tylko bic resa po resie i 90% czasu afk . Serwer jest tworzony dla aktywnych graczy .

Edytowane przez Badi1990

Gdyby staty zostaly zmniejszone do 32767 na pewno serwer poszedlby w lepszym kierunku. Co do afk moja propozycja, lepiej jest zrobic spoty a ustawic odpowiednie lvl na mapy, aby wyeliminowac afk. Np. Elbland/Devias2-3 30lvl potem lt1 60lvl lt7 np 100lvl aida/tarkan 140lvl itd az do np 250 lvl gdzie zaczna sie spoty na ktorych mozna postawic afk na te 150lvl czyli ok 10min. Do tego jesli bedzie to serwer pvp to nie bedzie az tak duzego problemu z afk, poniewaz gdy osoba na spocie nie bedzie odpowiadac na prosbe o pt, zawsze pozostaje mozliwosc pk. Poza tym robienie hot spotow na serwerze, na ktorym nie ma spotow jest totalnie bez sensu. Pozdrawiam

Edytowane przez Looper0x
4 godziny temu, Looper0x napisał:

Gdyby staty zostaly zmniejszone do 32767 na pewno serwer poszedlby w lepszym kierunku. Co do afk moja propozycja, lepiej jest zrobic spoty a ustawic odpowiednie lvl na mapy, aby wyeliminowac afk. Np. Elbland/Devias2-3 30lvl potem lt1 60lvl lt7 np 100lvl aida/tarkan 140lvl itd az do np 250 lvl gdzie zaczna sie spoty na ktorych mozna postawic afk na te 150lvl czyli ok 10min. Do tego jesli bedzie to serwer pvp to nie bedzie az tak duzego problemu z afk, poniewaz gdy osoba na spocie nie bedzie odpowiadac na prosbe o pt, zawsze pozostaje mozliwosc pk. Poza tym robienie hot spotow na serwerze, na ktorym nie ma spotow jest totalnie bez sensu. Pozdrawiam

Na tą chwilę  zostaje przy braku spotów , co do hotspotów to są to spamy które występuje na serwerze globalnym , a po za tym istnieją tysiące serwerów z pełna  baza spotów 

1 godzinę temu, neriel napisał:

a odnosnie zakazu afk moze by tak zrobic limit w helperze? nie wiem czy sie da ale np tak aby po 10-15 min się wyłączał i trzeba by go ponownie uruchomic.

nie wiem czy jest taka mozliwosc. tylko rzucam propozycje :)

Nie ma zakazu afk , tyko bez spotów to stojąc afk na mapie za dużo nie zdziałasz 

Edytowane przez Badi1990

serwer wydaje być sie w porządku ale bez spotów to tak średnio zważywszy że serwer jest na max. 1 miesiąc

Najlepiej było bez max statów np. do rozdania max 80-90 tyś pkt. a jak nie to 32767

zrobić by można było 1h online = 2 credity do webshopa. bez donate tylko serwer vip

Edytowane przez gifer123
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum /move kosz   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...