Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z jakiej wersji jesteście zadowoleni? - opinie użytkowników


Amove

Jaki system PVP ?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki system PVP ?

    • Klasyczny stary system PVP 1.8
      5
    • Nowy system PVP
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Choć sam nie wierzę, że znowu się w to wgłębię to postanowiłem zacząć robić projekt serwera, jedynie ciekawi mnie z jakiej wersji obecnie jesteście zadowoleni, albo jakiej oczekujecie.

Wiadomo, że 1.7 do 1.8 jest to nieopłacalne zatrzymywać się w rozwoju, a może.. kto wie

I jeszcze jedna sprawa jak wygląda sytuacja z wersją 1.13.2 czy już jest w miarę optymalną wersją? czy wchodzić w to ? czy może w starsze wersje 1.11/1.12 ?

Serwer będzie robiony pod RPG/PVP, a może i jeszcze inne tryby w jednym, kreatywność nie zawodzi, a może zaskoczyć.

 

Czekam na wasze opinie!

Pozdrawiam Pielucha 

Opublikowano

1.13 wspiera już znaczna większość pluginów, więc z tym nie powinno być większego problemu. Osobiście nie widzę sensu we wspieraniu starych wersji MC, ale część użytkowników wciąż na nich gra. Wersja straci znaczenie, jeżeli zaproponujesz swoim graczom ciekawą rozgrywkę :]

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Z jakiej wersji jesteście zadowoleni?
  • Marosking zmienił(a) tytuł na Z jakiej wersji jesteście zadowoleni? - opinie użytkowników
Opublikowano

Ja na twoim miejscu wszedłbym w wersję 1.12.2, póki co jest wspierana przez dużą ilość pluginów i dużo osób na niej gra, taka sama sytuacja jest z wersją 1.13, ale niestety jeszcze mało osób na niej gra.

Podobają Ci się moje wypowiedzi lub Ci pomogłem? Wystaw mi punkt reputacji!

Opublikowano

A wy dalej ta nawalanka z 1.8 m konkurs kto ma lepsze makro i kto szybciej kogo zabije.
Boże widzisz i nie grzmisz.

8aVvxa2.png

Opublikowano

Eh polskie community zatrzymało się na 1.8.8 i otwieranie serwera chociażby na 1.12.2 nie ma sensu bo edycja by trwała max 2 dni bo cebuliony wracają na 1.8.8 na serwery typu arivi, mc4u itp..

 

Ale fakt co raz więcej większych serwerów otwiera się na 1.12.2 np. serwer realhc lub serwer szymkatm (nie pamiętam ip ;P), może i by był sens otworzyć serwer na 1.12.2, ale pewnie byłby to nie wypał przez to, że każdy przyzwyczaił się do PVP z 1.8.8.

Opublikowano
7 godzin temu, Likierq129 napisał:

Eh polskie community zatrzymało się na 1.8.8 i otwieranie serwera chociażby na 1.12.2 nie ma sensu bo edycja by trwała max 2 dni bo cebuliony wracają na 1.8.8 na serwery typu arivi, mc4u itp..

 

Ale fakt co raz więcej większych serwerów otwiera się na 1.12.2 np. serwer realhc lub serwer szymkatm (nie pamiętam ip ;P), może i by był sens otworzyć serwer na 1.12.2, ale pewnie byłby to nie wypał przez to, że każdy przyzwyczaił się do PVP z 1.8.8.

Zawsze można stary system pvp przywrócić na 1.12

Opublikowano

https://minecraftservers.org/stats

 

Cytat

Eh polskie community zatrzymało się na 1.8.8 i otwieranie serwera chociażby na 1.12.2 nie ma sensu bo edycja by trwała max 2 dni bo cebuliony wracają na 1.8.8 na serwery typu arivi, mc4u itp..

nie polskie community , tylko właściciele serwerów ... od których wszystko zależy , najzwyczajniej w świecie szkoda im zasobów na aktualizacje serwera skoro i tak przynosi zyski, teraz sytuacja sie zapewne zmienia bo najnowsze wersje poza zmianami mechanik wprowadzają masę nowości , w które ciekawiej się gra , chociażby na vanilla samemu niż na zacofanym serwerze . druga sprawa to majac do wyboru 10 identycznych serwerów wybierzesz ten co ma najwięcej graczy.


 

Cytat

 

Wiadomo, że 1.7 do 1.8 jest to nieopłacalne zatrzymywać się w rozwoju, a może.. kto wie

I jeszcze jedna sprawa jak wygląda sytuacja z wersją 1.13.2 czy już jest w miarę optymalną wersją? czy wchodzić w to ? czy może w starsze wersje 1.11/1.12 ?

 

jak myślisz co dają aktualizacje serwera przez md_5 a gry przez mojang ? < poza nowymi bugami , optymalizacje oraz naprawę starych bugow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...