Skocz do zawartości

Kubix03

Members
 • Zawartość

  145
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Kubix03

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny 11 Luty

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

648 wyświetleń profilu
 1. Moim zdaniem grywalnymi wersjami obecnie są 1.12 i nowsze... nie jakieś prehistoryczne 1.8 (rozumiem że ktoś ma Windowsa XP i mu lagują nowe wersje).
 2. Po co modyfikować silnik? Zainstaluj plugin ViaVersion i masz od 1.8 do 1.13.
 3. Kolego mamy rok 2019, aktualną wersją gry jest 1.13.2 a nie jakieś 1.8. Dla mniej ten serwer nie jest godny wejścia.
 4. Moim skromnym zdaniem NIE WYPALI. Moje argumenty. - obecna społeczność składa się z 11 latków, którzy szukają serwera, który jest tak łatwy, że trzeba zniszczyć 1 blok i ma się seta; - edycja teraz kończy się wtedy, kiedy się zdeda; - w obecnej społeczności robienie jakiegokolwiek mija się z celem.
 5. Spigotboard można zastąpić Skriptem i używać zmiennych ze skryptów. Paczka jest bardzo spoko.
 6. Miałem ten sam problem na endercheście, wyszedłem i serwer padał... kilka minut z 0 na liczniku graczy to samo.. Enderchest jakoś "hibernuje" te serwery, tak mi się przynajmniej wydaje. Zmieniłem hosting chociaż nie wiem czy był to dobry pomysł.
 7. Korzystałem i z enderchest i titanaxe ale stanowczo mogę powiedzieć że titanaxe jest o wiele lepszym hostem. + rozliczenie co tydzień (w EC jest co miesiąc); + tanie domeny .pl (jestem przeciwnikiem darmówek z na*wa.pl); + dobry support odpowiada w 5-10 minut (EC to około 5 dni); + niskie ceny (jak kto uważa); + strona www serwera w cenie, która jakoś wygląda; + jest to firma zarejestrowana w Kielcach; - brak serwerów TS w Europie - i tak został wyparty przez darmową alternatywę Discorda; - czasem występujące błędy z Bungeecordem, HexaCordem i innymi tego typu proxy. Ewentualnie zacząć korzystać z cywilizowanych wersji gry.
 8. To jest domyślny port dla baz MySQL - 3306. Najpewniej będzie on taki sam, jak jest na screenie.
 9. Seria nie jest zła, ale robisz to wszystko na starej wersji a potem każdy dzieciak robi serwer na 1.8 i się dziwi że nikt nie gra, bo myślą że to działa tylko na tej, na której to pokazujesz.
 10. Aktualnie wiadomości są paskudne, ale zobaczymy jak będzie w wersji 1.0. Myślę że powinien to być dobry skrypt, chociaż po autorze mogę się wszystkiego spodziewać.
 11. Taka podpowiedź; w internecie jest wiele poradników jak taki serwer postawić na komputerze. Jeśli coś Ci nie działa napisz to tutaj my Ci pomożemy.
 12. Moim zdaniem najlepiej nie używać tych całych autorskich corów z neta, mogą być w tym ukryte różne syfy przez które można crashować, dawać opy, *. Na 1.12.2 istnieje mało crasherów (obecnie).
 13. *serwerów - jesteśmy w Polsce a to słowo jest już dawno spolszczone. Jasne że byłoby nudne, to miało popyt w 2014 roku. Myślę że jakiś chestpvp na najnowszej wersji byłby ok.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...