Skocz do zawartości

Kubix03

Members
 • Zawartość

  158
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Kubix03

 • Ranga
  Debiutant II
 • Urodziny 11 Luty

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

694 wyświetleń profilu
 1. Nie działa Ci dlatego że ASkyBlock nie wspiera wersji 1.13 :). Wow, ale ty jesteś zaawansowany, nawet masz problem ze znalezieniem pluginu w internecie.
 2. Pluginy nie zablokują takich ataków, zobacz czy na hostingu nie masz antyddosa i antybota.
 3. on death of player: if victim is not attacker: if attacker has permissions "gracz.sk": add 50 to attacker's balance stop if attacker has permissions "vip.sk": add 75 to attacker's balance stop if attacker has permissions "svip.sk": add 100 to attacker's balance stop
 4. Czy zastanawiałeś się kiedyś na stworzeniem serwera, na który będą mogli wchodzić gracze na różnych wersjach? Dobrze trafiłeś, w dzisiejszym poradniku przybliżę Ci serię plug-in'ów Via, a dokładnie ViaVersion oraz ViaBackwards. (Tabela wersji. "TAK" oznacza możliwość dołączenia na serwer z wybranej wersji, natomiast "ViaBackwards" oznacza że musimy zainstalować obydwa plug-iny.) Jeśli chcesz, aby serwer był dostępny dla graczy z wersji 1.8 - 1.13, najlepiej postawić go na wersji 1.8 (nie zalecam lepiej użyć 1.12 i ProtocolSupport), ale jest tego mała wada na serwerze zostanie przywrócony stary system walki. Gdy serwer będzie uruchomimy na wersji 1.13, a będziemy chcieli, aby gracze mogli dołączyć z wersji poniżej 1.8 nie będzie to możliwe i będzie trzeba zainstalować plug-in ProtocolSupport (wtedy serwer stoi na 1.12 i ma wsparcie do wersji aż 1.4.7). Oczywiście nie trzeba wspominać, że to rozwiązanie pobiera trochę pamięci RAM. Co ważne, nie możemy używać funkcji /reload (która i tak jest niezalecaną metodą przeładowywania serwera, lepszy będzie restart), gdyż buguje się ona. Istnieje również dodatek dodający wsparcie dla wersji 1.7 czyli ViaRewind działa on w porozumieniu z ViaBackwards. Instalacja plug-inów przebiega w standardowy sposób, należy wkleić pliki .jar wtyczek do folderu /plugins. Pobieranie: ViaVersion, ViaBackwards, ViaRewind, ProtocolSupport*. *jeśli ktoś chce dostępność poniżej 1.8.
 5. Moim zdaniem według Twoich dobrych chęci to nie wypali przy obecnym community. Obecna społeczność to nie oszukujmy się ale ludzie poniżej 13 roku życia a starsi nie grają już bo im się to znudziło (sam gram jakieś 3 godziny na tydzień w klocki mają 16 lat) a co za tym idzie są przyzwyczajeni do serwerów gdzie w mniej niż 5 minut ma się 5 koxów, seta i miecz (nie wspomnę o kit vipach z setami 10/10). Twój pomysł nie jest zły bo przenosiłby nas w czasie do tamtych czasów. Bardzo mi się podoba że są osoby, które chcą coś zmienić, ale niestety w obecnych czasach jest mało prawdopodobne, że ktoś by zagrał.
 6. Pierwszy raz tą "firmę widzę" więc nie jestem w stanie się wypowiedzieć. VPS to tylko OVH albo LVLUP. takie true story do tego co pisze kolega niżej, śmieszny ten hosting jest.
 7. https://www.spigotmc.org/resources/json-sk.8851/ ten dodatek służy do tworzenia klikanych wiadomości, obczaj dokumentację i do dzieła.
 8. Coś czuję że z obecnym community 11 letnich Mariuszków ten serwer zginie w mniej niż 24 godziny.
 9. Trochę zatrzymałeś się w czasie skro polecasz takie tryby.
 10. Moim zdaniem grywalnymi wersjami obecnie są 1.12 i nowsze... nie jakieś prehistoryczne 1.8 (rozumiem że ktoś ma Windowsa XP i mu lagują nowe wersje).
 11. Po co modyfikować silnik? Zainstaluj plugin ViaVersion i masz od 1.8 do 1.13.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...