Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak stworzyć serwer na hostingu oparty o wersję 1.7.2 BETA?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po prostu zrób serwer na tym hostingu i później zmień wersję na tą jaką chcesz.

Podobają Ci się moje wypowiedzi lub Ci pomogłem? Wystaw mi punkt reputacji!

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Jak zrobić serwer na 1.7.2 beta?
Opublikowano

Widzę że jesteś zupełnie zielony w te klocki, sugeruję obejrzeć czy tam poczytać jakieś poradniki dotyczące zakładania serwerów. Wystarczy zakupić hosting, zalogować się programem FileZilla na serwer FTP i wgrać odpowiedni silnik.

Opublikowano
16 minut temu, Wefaj napisał:

Jak mogę zrobić server 1.7.2 beta np na pukawka pl albo na mineserv da się jakoś?

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi, czy chcesz testowy czy po prostu kupić i grać na 1.7.2

Jeżeli to pierwsze to na pukawce masz na 2h opcję testowania, a jeżeli grać no to po prostu kupujesz i tam masz menu z wersjami gry.

 

sygnatura.png

 

Opublikowano

@Vindow Ty panie zielony XD ale mi chodzi o silnik na 1.7.2 BETA bo na hostingach aż takich starych nie ma.

beta - 2011

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

To na twoim miejscu poszukałbym takiego hostingu gdzie jest dostępna taka wersja.

Podobają Ci się moje wypowiedzi lub Ci pomogłem? Wystaw mi punkt reputacji!

  • Marosking zmienił(a) tytuł na Jak stworzyć serwer na hostingu oparty o wersję 1.7.2 BETA?
Opublikowano

1. Kup serwer na jakimś hostingu (jaki chcesz)

2. Wgraj jakąś wersję, którą oferuje hosting

3. Wyłącz serwer 

4. Zaloguj się do FileZilla (bądź innego programu FTP) 

5. Usuń silnik, który wybrałeś na hostingu 

6. Ściągnij silnik z jakiejś strony i wgraj go zamiast tego co usunąłeś

7. Włącz serwer i ciesz się 

Prościej się nie da

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...