Skocz do zawartości

MineHost

Members
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O MineHost

 • Ranga
  Pijawka II
 1. U nas może Pan postawić taki serwer tylko proszę napisać po zakupie serwera na LiveChat a zmienimy Panu linię do tego serwera.
 2. Witam. Proszę napisać do nas o serwer testowy i sobie Pan przetestuje wszystko. Zapraszamy do konsultacji na LiveChat.
 3. Problem ze stroną aktualnie został rozwiązany. Proszę skontaktować się z nami na LiveChat a udzielimy Panu pewnych informacji.
 4. Skąd takie informacje? Nie posiadamy przeciążonych serwerów. Działa Panu już wszystko poprawnie?
 5. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://www.minehost.pl/
 6. Witam. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą MineHost.pl Pozdrawiam, Zespół MineHost.pl
 7. Proszę zapoznać się z naszą ofertą na serwery Minecraft: https://www.minehost.pl/offer Możemy Panu podarować kod rabatowy -40% na pierwszy serwer lub przy zakupie drugiego serwera zniżkę -60%. Pozdrawiamy, zespół MineHost.pl
 8. Witam. U nas znajdziesz w zakładce "Instalator" wszystkie silniki na każdą wersje. Jednym kliknięciem instalujesz wybraną wersje.
 9. Polecamy zapoznać się z naszą ofertą. 1GB ram już od 6zł. https://www.minehost.pl/
 10. Witam. Proszę napisać do nas na PW a wyjaśnimy Panu co zrobić aby się pozbyć takich problemów.
 11. Proszę Pana najlepszym rozwiązaniem będzie jak się Pan zgłosi do nas o serwer na okres testów który obejmuje 10dni i wtedy sam Pan sprawdzi w naszym monitorze zasobów ile Ram pobiera serwer. Oczywiście będzie trzeba doliczyć pewna ilość ram z tego względu że z czasem rozgrywki gdy się mapa (oraz inne współczynniki) powiększa to także zapotrzebowanie na ilość ram też.
 12. To zależy ile z tych modyfikacji działa po stronie serwera oraz jak bardzo są rozbudowane. Myślę że odpowiednim pakietem pod taki serwer będzie wybranie oferty 5GB ram. Dorzucamy jeszcze kod rabatowy na serwery Minecraft - MineHost20 (-20%) Pozdrawiamy, zespół MineHost.pl
 13. Witam. Możemy Panu zapewnić taki serwer który na pewno spełni Pana wymagania. U nas w kwocie 27zl dostanie Pan gwarantowany pakiet 3gb ram. Możemy zainstalować serwer testowy na kilka dni aby Pan mógł przetestować wydajność naszych maszyn. Pozdrawiamy, Zespół Minehost.pl

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...