Skocz do zawartości

Teesik.pl - Publiczny serwer TS3

`.Łukasz.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Yaesthy napisał:

No jak Cię Łukasz chwaliłem, to tutaj muszę rzucić w twoją stronę obelgę oraz hejt, powinieneś wiedzieć czemu.

Kopiując fragment tekstu z mojej prezentacji to jest trochę przesada ;)

Brakuje już wam nazw na domenę dla serwera? (Te-es, TSowo, teraz Teesik)

Nie polecam do przesiadywania na serwerze.

Przepraszam bardzo, kopiować tekst? :D 

Prezentacja, która jest tutaj, jest częściowo skopiowana z mojego starszego projektu.

Teesik = Domena znajomego na której postanowiliśmy postawić projekt.

Mimo to, dziękuje za opinie. :) 

• 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.12.2018 o 20:23, вarтι napisał:

Nie polecam serwera. 

Może byś pierwsze jakieś argumenty dał? Bo na razie wystawiłeś pustą opinię ;)

Edytowane przez Gość

• 1 miesiąc temu...
Dnia 11.11.2018 o 21:55, Yaesthy napisał:

No jak Cię Łukasz chwaliłem, to tutaj muszę rzucić w twoją stronę obelgę oraz hejt, powinieneś wiedzieć czemu.

Kopiując fragment tekstu z mojej prezentacji to jest trochę przesada ;)

Brakuje już wam nazw na domenę dla serwera? (Te-es, TSowo, teraz Teesik)

Nie polecam do przesiadywania na serwerze.

Dnia 21.12.2018 o 20:32, Yaesthy napisał:

Może byś pierwsze jakieś argumenty dał? Bo na razie wystawiłeś pustą opinię ;)

@topic

Serwer ładnie wykonany, przejrzysty, banner również ładny :) 

Właściciel wie co robić :) Polecam.

A co tu się dzieje.

Kolejny twój projekt, nie wróży nic dobrego skoro reszta padła. Ale jeśli były to problemy finansowe etc. to w sumie jeszcze nie tak strasznie.

Serwer fajny - jak każdy inny, można posiedzieć, pogadać, lagów nie ma, więc działa jak powinien.

Bez nazwy-2.png

Dnia 3.02.2019 o 10:23, xOstateczny napisał:

Kolejny twój projekt, nie wróży nic dobrego skoro reszta padła. Ale jeśli były to problemy finansowe etc. to w sumie jeszcze nie tak strasznie.

Serwer fajny - jak każdy inny, można posiedzieć, pogadać, lagów nie ma, więc działa jak powinien.

Witaj,

Projekt powstał 31 października 2018 roku i nieustannie dążymy do polepszenia oferowanych przez nas usług. Nasz sukces opiera się na precyzji oraz pasji. Naszym priorytetem było stworzenie klimatycznego, stabilnego, pozbawionego spamu serwera głosowego, który docenią głównie gracze szukający spokoju i stabilności. Poprzednie projekty, które prowadziłem to niestety, ale dobranie nieodpowiedniej administracji spowodowało zamknięcie projektu lub sprzedaniem. Teesik jest to dobrze rozwijający się projekt przez nie byle kogo. Nasza administracja to osoby o dużym doświadczeniu na scenie TS3 oraz Metin2. 

Dziękujemy za opinie serwera.

Z poważaniem,

`.Łukasz.

Nie polecam ścierwa i tego śmiesznego Łukasza któremu jak napiszesz w grze że chuja robi mentalem, to dzieciak sfrustrowany wejdzie na ts i powie Tobie że na jego "WIELKIM TS XD" ( 50 osób ) nie będziesz przebywać, wiec uważajcie na tego tumana. PS, jak już robisz ts dla 2 serverów MT2 gdzie masz łączeni 50 userów, to weź chociaż zastanów który ma na tyle nasrane w głowie żeby podejmować się tak idiotycznego pomysłu.

Zresztą twoje "projekty" i tak były zawsze gówniane i raczej bez polotu, także pal wroty.

bgfp marvelia.png

10 godzin temu, Protektor napisał:

Nie polecam ścierwa i tego śmiesznego Łukasza któremu jak napiszesz w grze że chuja robi mentalem, to dzieciak sfrustrowany wejdzie na ts i powie Tobie że na jego "WIELKIM TS XD" ( 50 osób ) nie będziesz przebywać, wiec uważajcie na tego tumana. PS, jak już robisz ts dla 2 serverów MT2 gdzie masz łączeni 50 userów, to weź chociaż zastanów który ma na tyle nasrane w głowie żeby podejmować się tak idiotycznego pomysłu.

Zresztą twoje "projekty" i tak były zawsze gówniane i raczej bez polotu, także pal wroty.

Zacznijmy od tego, że jesteś bardzo dyskusyjną osobą i dobrze wiesz, że od dłuższego czasu toczy się kłótnią między nami na tym forum.. W prawdę mówiąc, dostałeś się jakimś cudem na Moderatora Forum a już od samego początku, wiedziałem, że będą z Tobą problemy - Nie myliłem się. W innym przypadku, twoje korzystanie z mojego serwera byłoby szybciej skrócone. Projekt powstał 31 października 2018 roku i jak na takie statystyki, jakie nasz serwer osiąga jesteśmy zadowoleni. 

Mówisz, że moje projekty były gówniane, ale korzystałeś z nich.. W dodatku, każesz mi ''palić wroty'' A to Ty zaczynasz dodawać bezsensowną troszku opinie serwera, która w każdym stopniu nie pokazuje tego, co napisałeś.. Aczkolwiek, jestem osobą, która nie będzie dyskutować z tak niską osobą, jaką jesteś.

Jeżeli chodzi o Twoją ocenę, to uważam, że każdy ma prawo do niej. Tylko wypadałoby dodać coś więcej niż samo napisanie ''gówniane'' Bo akurat w tym przypadku, zabrakło Ci troszeczkę wymienienia czegoś, co Ci brakowało u Nas. 

20 godzin temu, Protektor napisał:

hmm... zauważ, że teesik.pl współpracował z Iveya, wiec nie wiem czemu oceniasz teamspeaka pod względem serwera metina. Zastanów się następnym razem nad swoją wypowiedzią, wypowiadasz się wszędzie gdzie popadnie, dlatego, ze zostales wywalony z teamu Iveya, chciałes sprzedać konto za PLNy na którym były SMy za to, ze byłes w teamie... Wyzywałeś ludzi w grze i do tego na teamspeaku, myślałeś, że na luzie będziesz mógł okradać serwer i zarabiać na lewo? Kończe swoją wypowiedz i mam nadzieje, ze ty tez juz wiecej nie będziesz się pogrążał ;] 

Pozdrawiam Administrator Iveya, oraz Teesik (to tak na marginesie jakby ludzie nie byli w temacie) 

Zikoosi

• 2 tygodnie później...

Nie polecam serwera głównie z powodu osoby, która go prowadzi. Udaje zawsze i wszędzie wielkiego człowieka, który myśli, że chwaląc się w internecie swoimi pieniążkami coś osiągnie. 

Spoiler

image.png

image.png

Nie polecam go również dlatego, że owy serwer jest słabo zabezpieczony jak i również  nie wiadomo, który projekt tej samej osoby.

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Przemyśl swoje zachowanie jakie w tej chwili prezentujesz bo wpływa to na opinię o Twoim serwerze.

18 godzin temu, SMileWorldToYou napisał:

Nie polecam serwera głównie z powodu osoby, która go prowadzi. Udaje zawsze i wszędzie wielkiego człowieka, który myśli, że chwaląc się w internecie swoimi pieniążkami coś osiągnie. 

Ukryj treść

image.png

image.png

Nie polecam go również dlatego, że owy serwer jest słabo zabezpieczony jak i również  nie wiadomo, który projekt tej samej osoby.

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Przemyśl swoje zachowanie jakie w tej chwili prezentujesz bo wpływa to na opinię o Twoim serwerze.

Zacznijmy od początku.

Jeżeli login via był odblokowany i zalogowałeś się do YatQA na guest to ty dużo nie zdziałasz. Teraz jedynie to możesz mnie cmoknąć w pompkę bo już dodałem firewall <3 

Mówisz, że się chwale swoimi pieniędzmi, bo je mam i mam do tego prawo i nie będziesz mi amatorku mówił co mam robić i jak mam się zachowywać.. Nie chcesz, nie korzystaj z moich usług.. Mam w Ciebie wyjebane jak i to co piszecie.. Mało co mnie to rusza.. TS3 to tylko komunikator a głównie działam w Metinie i ts3 dla mnie jest tylko, żeby porozmawiać z ludźmi a nie jak u Ciebie, całe życie 24h patrzysz się w logi i jak ktoś przechodzi z kanał na kanał XDD 

Weź lepiej się bloszek nie wypowiadaj amatorze. Pilnuj lepiej się tam z Emoskiem <3 

Dziękuje za opinie. 

Pozdrawiam Cię z podłogi ;D 

47 minut temu, `.Łukasz. napisał:

Zacznijmy od początku.

Jeżeli login via był odblokowany i zalogowałeś się do YatQA na guest to ty dużo nie zdziałasz. Teraz jedynie to możesz mnie cmoknąć w pompkę bo już dodałem firewall <3 

Mówisz, że się chwale swoimi pieniędzmi, bo je mam i mam do tego prawo i nie będziesz mi amatorku mówił co mam robić i jak mam się zachowywać.. Nie chcesz, nie korzystaj z moich usług.. Mam w Ciebie wyjebane jak i to co piszecie.. Mało co mnie to rusza.. TS3 to tylko komunikator a głównie działam w Metinie i ts3 dla mnie jest tylko, żeby porozmawiać z ludźmi a nie jak u Ciebie, całe życie 24h patrzysz się w logi i jak ktoś przechodzi z kanał na kanał XDD 

Weź lepiej się bloszek nie wypowiadaj amatorze. Pilnuj lepiej się tam z Emoskiem <3 

Dziękuje za opinie. 

Pozdrawiam Cię z podłogi ;D 

Skoro myślisz, że jestem Bloszkiem to grubo się mylisz i najwyraźniej dostałeś słabe info. Jeśli masz "wyjebane" we mnie i w osoby, które piszą opinie na temat Twojego serwera to po co go prowadzisz? Przecież najlepiej mieć na wszystko wywalone. Jak tam Twoja autorska aplikacja, która miała wyjść?

10 godzin temu, SMileWorldToYou napisał:

Skoro myślisz, że jestem Bloszkiem to grubo się mylisz i najwyraźniej dostałeś słabe info. Jeśli masz "wyjebane" we mnie i w osoby, które piszą opinie na temat Twojego serwera to po co go prowadzisz? Przecież najlepiej mieć na wszystko wywalone. Jak tam Twoja autorska aplikacja, która miała wyjść?

Nie robię serwera dla takich dzbanów i kretynów jak Ty, od tego zacznijmy.. Więc mam wyjebane na Ciebie. ;3 

Poszedłem w innym kierunku i zarabiam $$$$$$ <3 

Również nie polecam.

Jestem ciekaw, ile jeszcze nowych serwerów założysz albo kiedy przestaniesz reklamować się na innych serwerach ^-^

Taki pseudo-technik, a nawet zainstalować bota nie potrafi (Widocznie każdy mógł zostać na tym forum Technikiem TS3). Nawet boje się pomyśleć co to za firewall :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mam nadzieję, że wyjebiesz się dosyć szybko <3

Dnia 22.02.2019 o 02:27, Vosly napisał:

Również nie polecam.

Jestem ciekaw, ile jeszcze nowych serwerów założysz albo kiedy przestaniesz reklamować się na innych serwerach ^-^

Taki pseudo-technik, a nawet zainstalować bota nie potrafi (Widocznie każdy mógł zostać na tym forum Technikiem TS3). Nawet boje się pomyśleć co to za firewall :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mam nadzieję, że wyjebiesz się dosyć szybko <3

Puste słowa zamień na dowody.. Używamy bota query to raczej potrafię zainstalować bota oraz go skonfigurować pod serwer. Proponuje wymyslec sobie co innego, aby móc ocenić mój projekt negatywnie. Osoby z którymi współpracuje znają moje umiejętności oraz doświadczenie i jak najbardziej korzystają i pomagają mi w rozwoju serwera. Krytyka zawsze jest i będzie, żyjemy w Polsce i zauważyłem, że większość osób ocenia projekty tylko po tym, jak dana osoba się zachowuje a nie to, jak dobrze zabezpiecza serwer oraz dba o niego. Ale spokojnie, nie będę się tutaj rozpisywać, gdyż uważam, że jak najbardziej masz prawo do tego, żeby oceniać w ten sposób serwer tylko zaznaczę, są to puste słowa, które każdy może napisać i nikogo nie interesuje twoja opinia. Teoretycznie mógłbym poprosić administracje o zamknięcie tematu ale właśnie stworzyliśmy go żeby się nie nudzić i rozpisywać ludziom a co za tym idzie? Większy rozgłos serwera ;) 

Dzieki za opinie,

pozdrawiam.

Edytowane przez `.Łukasz.

1 godzinę temu, `.Łukasz. napisał:

Puste słowa zamień na dowody.. Używamy bota query to raczej potrafię zainstalować bota oraz go skonfigurować pod serwer. Proponuje wymyslec sobie co innego, aby móc ocenić mój projekt negatywnie. Osoby z którymi współpracuje znają moje umiejętności oraz doświadczenie i jak najbardziej korzystają i pomagają mi w rozwoju serwera. Krytyka zawsze jest i będzie, żyjemy w Polsce i zauważyłem, że większość osób ocenia projekty tylko po tym, jak dana osoba się zachowuje a nie to, jak dobrze zabezpiecza serwer oraz dba o niego. Ale spokojnie, nie będę się tutaj rozpisywać, gdyż uważam, że jak najbardziej masz prawo do tego, żeby oceniać w ten sposób serwer tylko zaznaczę, są to puste słowa, które każdy może napisać i nikogo nie interesuje twoja opinia. Teoretycznie mógłbym poprosić administracje o zamknięcie tematu ale właśnie stworzyliśmy go żeby się nie nudzić i rozpisywać ludziom a co za tym idzie? Większy rozgłos serwera ;) 

Dzieki za opinie,

pozdrawiam.

Puste słowa? Proszę bardzo:

Te osoby które znają Twoje ,,umiejętności'' widocznie ledwo nauczyły się jak uruchomić komputer :D

Pozdrawiam.

15 godzin temu, Vosly napisał:

Puste słowa? Proszę bardzo:

Te osoby które znają Twoje ,,umiejętności'' widocznie ledwo nauczyły się jak uruchomić komputer :D

Pozdrawiam.

No niestety, jestem osoba która nie wspomoże czyjegoś projektu, skoro się nie lubię z autorem, który ją napisał. 

Logiczne : ) 

1 godzinę temu, `.Łukasz. napisał:

No niestety, jestem osoba która nie wspomoże czyjegoś projektu, skoro się nie lubię z autorem, który ją napisał. 

Drogi Łukasz'u, tutaj nie chodzi o wspieranie kogoś projektu :)

Posty: #52-56 pokazują, że Ty nie ogarniasz podstaw. Napisał Ci treść błędu (brak zainstalowanego PHP) a Ty podajesz mu kolejne komendy związane z wykonaniem pliku PHP

Edytowane przez Vosly

2 godziny temu, `.Łukasz. napisał:

Ty nie pomagasz autorowi Bota, tylko osobie która z niego korzysta, gdybyś był fachwocem w tej dziedzinie byś sie umówił na PW i załatwił sprawę.

Postepujesz w ten sposób nieprofesjonalnie jak na miare osoby majacej taka rangę na forum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Teesik.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...