Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War of Glory Retro | SEASON 6 EP3 / exp: 1000x / drop: 60%! / Start 6 October 5PM /


glorasek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Weekend Boost Event! Market is ON!

 

be627fe8c5bf63236533deed35c27558.png

 

BOOST EXP (x2) AND MORE CREDITS (20%)!


EVENT START 26 OCTOBER 07.00PM - END 29 OCTOBER 07.00AM


EXP NORMAL: 2000x

 

Bonus credits (20%) for donate I add manual (waiting time to 24 hours) to your account.

 

New Module Market is enabled on web!

Opublikowano

Zapraszam server godny polecenia, wejdz i sprawdź nie bedę zbytnio go reklamował bo nie trzeba :> ciągle więcej online, server się rozwija, zacznij dziś bo Event z większym expem :> 

Opublikowano

retro.jpg

 

 

EVENT START 31 OCTOBER 7.00PM - END 03 NOVEMBER 7.00AM

 

1. Double Experience on all Sub Servers.

 

2. Aditional 50% Donate Bonus. Bonus credits will be added in 24H after donate.

 

3. Event Find and Kill the Ghost:

- Halloween ghost event take place on pvp server in Dungeon. For every killed Ghost Mob (respawn time 20 minutes) you will be rewarded by 1 wcoin, 1 guild point and 1 event credit (you can check you kill count on EXbank in game).

Top 5 killers will be rewarded by:

TOP1: Socket Set +15+28+seeds
TOP2: Set 380 +15+28+FO
TOP3: Wings 3lvl 15+FO + Black or Blue Fenrir
TOP4: 500 WebCredits
TOP5: 500 WcoinC
 

4.  Halloween pumpkins are now available in drop.

 

From pumpkins you can get Rare Item Ticket 1,2,3,4,5.

After collecting all of them, you can exchange it for Gold Fenrir.

 

5. New Party system is available now in game "Up" menu.

Opublikowano

be627fe8c5bf63236533deed35c27558.png

 

BOOST EXP AND MORE CREDITS!


EVENT START 11 NOVEMBER 9.00AM - END 14 NOVEMBER 9.00AM

 

1. EXP NORMAL: 2000x

2. 50% more credits for Grand Resets!

3. Bonus Credits (50%) for donate I add manual (waiting time to 24 hours) to your account (only for paypal and hotpay).

4. Hide Info Module Price -50%!

Opublikowano

dno dno i jeszcze raz dno admin nie ogarnia serwera woogole zglasza mu sie blad a on niewie nawet jak sie do tego zabrac.. a bledow jest multum pvp to jedno wielkie nieporozumienie.. niech wkoncu wypowiedza sie prawdziwi gracze a nie podstawieni ludzie pisza posty..

Opublikowano
Dnia 11.11.2018 o 17:13, xSivvy napisał:

dno dno i jeszcze raz dno admin nie ogarnia serwera woogole zglasza mu sie blad a on niewie nawet jak sie do tego zabrac.. a bledow jest multum pvp to jedno wielkie nieporozumienie.. niech wkoncu wypowiedza sie prawdziwi gracze a nie podstawieni ludzie pisza posty..

 

Prawdziwy gracz grający MG - Polecam grać na tym serwerze.

Opublikowano

Każdy ma inną opinię na ten temat. Glory jak glory hajs musi się zgadzać. Po co miałby słuchać opinii innych. Jak dla mnie żenada - edycja za edycją. ŚMIECH.

Opublikowano
13 godzin temu, Znajduch napisał:

Każdy ma inną opinię na ten temat. Glory jak glory hajs musi się zgadzać. Po co miałby słuchać opinii innych. Jak dla mnie żenada - edycja za edycją. ŚMIECH.

Dobrze gadasz ziomek 

Opublikowano
Dnia 15.11.2018 o 11:49, Badi1990 napisał:

Dobrze gadasz ziomek 

 

Widze ze udzielasz sie w innym temacie wiec pewnie to twoj serwer, pewnie nawet nie grales na retro ;)

Dnia 14.11.2018 o 21:59, Znajduch napisał:

Każdy ma inną opinię na ten temat. Glory jak glory hajs musi się zgadzać. Po co miałby słuchać opinii innych. Jak dla mnie żenada - edycja za edycją. ŚMIECH.

 

 

Kolejny z konkurencji? Bo widze tez udzialasz sie gdzies indziej wiec raczej na wogu nie grasz.

 

Dnia 11.11.2018 o 17:13, xSivvy napisał:

dno dno i jeszcze raz dno admin nie ogarnia serwera woogole zglasza mu sie blad a on niewie nawet jak sie do tego zabrac.. a bledow jest multum pvp to jedno wielkie nieporozumienie.. niech wkoncu wypowiedza sie prawdziwi gracze a nie podstawieni ludzie pisza posty..

 

 

Powiem tak gadasz bzdury, ale jak to w zwyczaju lepiej pisac pierdoly i zniechecac ludzi niz napisac prawde. Kazdy bug byl naprawiany od reki, jezeli nie dalo sie go naprawic byl raportowany. Jezeli robicie wlasny serwer to mnie wlazcie na publikacje innych serwerow tylko spamujcie i osiagnijcie cos sami, a nie poprzez spam w innych publikacjach, to malo profesjonalne.

 

be627fe8c5bf63236533deed35c27558.png

 

BOOST EXP AND MORE CREDITS!


EVENT START 17 NOVEMBER 9.00AM - END 20 NOVEMBER 9.00AM

 

1. EXP NORMAL: 2000x

2. 50% more credits for Grand Resets!

3. Bonus Credits (50%) for donate I add manual (waiting time to 24 hours) to your account (only for paypal and hotpay).

ff7276dfcdebcbc9ee9f75189eaa81bd.png

 

New Wings is available!

 

We added 4 spots to Vulcanus Map on all sub-servers.

Only on this map drop Talisman of Wings Box.

PK is enabled on this map.

 

Talisman of Wing Box drop:

 

97% chance to zen
3% chance to Talisman of Wings 1,2,3,4,5,6

 

After collecting all of them, you can exchange it for Wings of Conqueror+FO or Wings of Angel and Devil+FO.

 

Opublikowano

Swego czasu trochę grałem na wogu, widzę publikacje pobieram, uruchamiam a serwer offline. Ktoś wie co się dzieje? Często tak jest ?

 

@edit

widzę, że już online ale antycheat mnie zablokował :( no to pograne hehe

Opublikowano

Ostatnio połowa ludzi zrezygnowała z gry na tym serwerze przez wzgląd na to, że administrator w ogóle nim się nie zajmuje - faktycznie, osoby online z 140 spadły do 50, a niektóre gildie, które były w czołówce odeszły na Globala czy inne privki, najwidoczniej @glorasek coś jest na rzeczy.

Sam dalej gram na serwerze, ale aktywność drastycznie poleciała w dół.


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Glory jeżeli byś nie był tak chytry na pieniądze to może wog byłby najlepszym polskim serverem.. ale niestety nigdy to nie nastąpi. Stary underground ma więcej klimatu i jakości niż twój WOG.. twoje edycje są tylko kolejnymi workami na pieniądze niczym innym. 

Opublikowano

Podzielam twoje zdanie Polacy tulają sie po zagranicznych serwerach bo ani wog,soul,great czy inny serwer nie potrafia przyciagnac graczy na dluzej,te krotkie edycje to jest porazka...zaczyna sie narzekanie ze gracze odchodza ale odchodza bo jest nuda,zjebane pvp i inne tematy,tu niestety chodzi tylko o łatwą kasę

Opublikowano

Jezeli chodzi o krotkie edycje, WOG medium dziala od maja tego roku, sadze ze i zagraniczne serwery juz w tym czasie z 2 razy startowaly, a nie sorry, tam jest po 5 serwerow od 10x po 100, 1000x 5000 i 9999 konczac na pvp i co 2 tygodnie startuje inny :) na wogu jest mniej itemow do kupienia niz na innych zagranicznych serwerach, ale widocznie taka moda ze jak zagraniczny to moze byc full WS z socketami i cala reszta, a w pl przeszkadza zwykly kamien exe czy item. Nic na to sie nie poradzi jakas taka dziwna moda nastala ze to co nasze sie hejtuje. Dla tych co graja, zostal zwiekszony drop pudelek do wingow 4 lvl oraz zwiekszona szansa do 3% na drop Talisman of Wings.

Opublikowano

Glory juz pracuje nad s13 i zebra o pomoc na prv.. chyba doskonale wie ze nikt juz dobrowolnie nie wejdzie na to gowno ale jak zawsze podbije sztucznie licznik online prawda jest taka ze chlop sie cos tam stara dopoki donate leci pozniej juz wyjebka totalna pomijam juz fakt ze niema on zadnego pojecia o czym kolwiek to wlasnie jeden z tych adminow co kupuje pliki i jedyne co jest w stanie to nieudolnie je ustawic 

Glorasem to jest twoj koniec czas zejsc ze sceny muonline.

Opublikowano

ale Wy gadacie jak nakręceni, pokazcie mi polski serwer gdzie jest lepiej zbalansowane pvp, bo kurva ja to przerobilem wszystkie już te Soule, Dragony, Greaty i jakoś tam kurva nie było lepiej a wręcz taki Soul to mi obrzydził grę tą swoją komuną która tam panowala, zobaczcie ile jest online na greacie a kiedy wystarowal, potraficie tlyko hejtować a gówno macie pojęcie, prawda jest taka że ten serwer siada bo Cannabisy sobie odpusciły i odeszli wszyscy, zostało gth z absolutami gdzie jest ally 100 osób a opozycja to jakies niedobitki od canabów które zostały. Csy mogą byc dalej są ludzie którzy chcą wychodzic, więc skończcie juz gadać bezsensownie, tak to wyglada w tych czasach. Fakt pracuje nad s13 i co z tego gościu skoro serwer stoi od maja i już umiera? To co ma nie pracować i trzymać go dla rumunów którzy tam zostali i sklepów w devias? Serio jak widze co Wy wypisujecie to wątpie w każdy nowy serwer który powstaje z takimi graczami. 

 

edit: dla zaczynających polecam gens V dojdzcie pomóżcie im, róbcie sumki, idzcie na cs, ludzie czekają tu na bitki.

pozdrawiam, gazowany.

Opublikowano
Dnia 20.11.2018 o 15:14, xSivvy napisał:

Glory juz pracuje nad s13 i zebra o pomoc na prv.. chyba doskonale wie ze nikt juz dobrowolnie nie wejdzie na to gowno ale jak zawsze podbije sztucznie licznik online prawda jest taka ze chlop sie cos tam stara dopoki donate leci pozniej juz wyjebka totalna pomijam juz fakt ze niema on zadnego pojecia o czym kolwiek to wlasnie jeden z tych adminow co kupuje pliki i jedyne co jest w stanie to nieudolnie je ustawic 

Glorasem to jest twoj koniec czas zejsc ze sceny muonline.

 

WIdac ze dlugiego stazu na MPC nie masz ale to dobrze ze cos piszesz przynajmniej podbijasz publikacje. Nie zebram nikogo o pomoc to raz. Nie ma znaczenia czy robie s13 czy nie, to nie ten dzial i nie ta publikacja, s13 robie na medium tutaj mamy retro wiec po raz kolejny fail. To ze mam pliki premium to znaczy ze nie wiem jestem gorszy bo ktos mi cos ustawia? Nikt ci plikow nie ustawi jezeli sadzisz ze sa nieudolnie ustawione masz takie prawo to twoje zdanie, chetnie zobaczyl bym jak sa ustawione twoje ;) Kiedys gdzies czytalem taka ciekawa mysl ze jezeli nie jestes hejtowany w necie znaczy ze gowno znaczysz, chyba cos w tym jest. Ja nie wchodze na serwery, na publikacje nie spamuje nie robie sobie w ten sposob reklamy, gram fair jak widac nie all potrafia ;) Placzesz na ustawienia a byles chociaz na serwerze? Moze podaj nick to to sprawdzimy ;) Niestety tak jak pisalem wczesniej, to co polskie wszystko jest be, a na zagranice nikt nic nie napisze chociaz tam wiekszosc to default gdzie wszystko sicaga sie na hita. I to nie pisze tylko o WOGU, wiekszosc starszych rodzimych serwerow wlasnie tak jest oceniana jako BE. Tam im nie przeszkadzaja full webshopy, defaultowe konfigi, resy acc co 2-3 miesiace, tam wszystko jest cacy. Koncze to bo bezsensu nawet o tym pisac.

 

 

 

 

 

b263f491880955f127ee5e67175577e7.png

 

WAR OF GLORY RETRO - BLACK FRIDAY

EVENT START 23 NOVEMBER 9.00AM - END 26 NOVEMBER 9.00AM

1. DOUBLE EXP NORMAL AND MASTER: 2000x / 1000x

2. BONUS CREDITS (100%) for donate I add manual (waiting time to 24 hours) to your account (only for paypal and hotpay).

3. AUCTION IN GAME (wcoin)! Everyday at 7PM sub PvP. Unique items to win

  • Aive odblokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...