Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Nowy Dział Don't Starve


ThePoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Przychodzę z propozycją dodania nowego działu dot. gry Don't Starve. Gra jest dosyć popularna, a ostatnio popularność jej diametralnie wzrosła. Są 2 części tej gry Don't Starve oraz Don't Starve Together. Ta druga różni się tym, że posiada Multiplayer oraz co jakiś czas pojawiają się w niej wszelakie Eventy. Jeśli propozycja zostałaby zaakceptowana, dobrym rozwiązaniem byłoby zrobienie podziału w dziale Don't Starve na te 2 części. 

Opublikowano

Moim zdaniem nie ma mowy o wprowadzaniu nowych działów w tym stanie forum. Dopóki nie zostanie (a to potrwa pewnie jeszcze x miesięcy) przywrócona płynność forum, to i tak nowe działy nikogo nie przyciągną.

Opublikowano

Był ten dział, nie przetrwał. Lubię grę, ale nie ma tu wielu graczy tej gry.

Opublikowano
18 godzin temu, iAnty napisał:

Był ten dział, nie przetrwał. Lubię grę, ale nie ma tu wielu graczy tej gry.

Chodziło Ci o to?: 

Ta sugestia została napisana w 2013 roku. Wtedy ta gra dopiero wyszła i była mało popularna. Teraz nabrała dużej popularności, patrząc na recenzje tej gry na Steam. Można spróbować i dodać ten dział dla testu. Jak będzie w nim pusto to się go usunie.

Opublikowano

Przecież widzisz, że ta propozycja została odrzucona, więc jasne, że nie ta.

Społeczność tej gry siedzi na grupie facebookowej, a nie MPC z lagami.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...