Witajcie.
Skoro to dział specjalnie dla sugestii, to zacznę od razu od konkretu. Proponuję by na forum powstał dział nowo stworzonej gry pt. "Don't Starve". Gra obecnie jest w wersji BETA, ale autorzy gry ciągle dodawają coś nowego, średnio co 2 tygodnie wychodzi nowy update. "Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" - gra jest płatna, bodajże 11$ na Steam, ale jak to z grami bywa, tak i w tym przypadku da się ją ściągnąć nie płacąc za nią ani grosza (oczywiście nie namawiam do piraceni