Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S6E3][x500] GreatMuOnline [START 12.12.2020 20:00 CET]


Melissa92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy ! :)
Dla Wszystkich którzy czekają na nową edycję pragnę poinformować, że prace nad nią trwają ! :)

Już niedługo... zaprosimy Was na testy całkowicie nowego balansu.

Pozdrawiamy ! :)

  • Odpowiedzi 369
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 19.02.2018 o 14:47, Melissa92 napisał:

Witam :)

Test serwer jest uruchomiony cały czas i każdy może wejść po testować. W tej chwili balans pvp jest w trakcie ustawiania.
Przebieg prac związanych z balansem można śledzić tutaj : http://forum.greatmuonline.com/viewtopic.php?f=3&t=39

Pozdrawiam :)

to Polski serwer? i w marcu na początku czy pod koniec? jak z reklamą będzie jakaś? polecam zostawić gg a może dogadamy się w sprawie reklamy

Opublikowano
13 godzin temu, Pentlik napisał:

to Polski serwer? i w marcu na początku czy pod koniec? jak z reklamą będzie jakaś? polecam zostawić gg a może dogadamy się w sprawie reklamy

Witam,

tak to Polski serwer, dokładny termin nie jest Nam jeszcze znany ale będzie to marzec. Już niedługo pojawi się więcej informacji odnośnie startu serwera.
Mamy już przygotowane pewne zaplecze pod reklamę aczkolwiek każda reklama jest cenna, zapraszamy Cię do kontaktu na Nasz fanpage :)

Pozdrawiam

Opublikowano

The 9th edition is coming, and in fact a few changes and new features.
General settings such as experience, etc. they have not been changed.
We've made a completely new character balance, That everyone can knowingly choose which class to choose. All class has been written in detail on our board.
Characters descriptions: http://forum.greatmuonline.com/viewforum.php?f=25

As always we added some new features, i.e.

  • Additional Quests (No more monotony)
  • Client update (Server Time, Store interface)
  • Premium account (More information)

Changes:

  • Marrytrace will cost 1,000,000 zen
  • Access to Vulcanus from 100 level.
  • Materials for mix BC/DS invitation has been removed from NPC.
  • Delay from use potion has been removed

The 9th edition will be start on 
16/03/2018 at 18:00 CET
Until the start, we invite everyone to our TestServer.

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

Bardzo miła atmosfera, duze zainteresowanie ze strony administracji, na pewno wbije i polecam kazdemu

Opublikowano

Ja wbijam na bank, jeden z najlepszych serwerow na jakich gralem, jak nie najlepszy. Ludzie przyjaźnie nastawieni, pomocni, administracja szybko reaguje na wszystkie sytuacje. Polecam kazdemu kto chce pograc na profesjonalnym serwerze w milej atmosferze!!! Pozdro Krychu ps. Jakie to bylo oczywiste ze dragon w tym samym czasie zrobi reedycje^^ bo hajs sie musi zgadzac;p

Opublikowano

"Zainteresowanie ze strony administracji"?? Dobre żarty, edycje trwają miesiąc i nie widać żadnych prób ich wydłużenia. Administracja zbiera kasę ze startu i po tygodniu ma wszystko głęboko w d... 

Opublikowano

też wbije :)

ps yebac DragonMU (gorszego syfu nie widzialem, no moze widzalem ale to i tak syf ^^

Opublikowano

Jak zwykle chłopaki robia dobra robotę, sama PREZENTACJA servera mówi sama za siebie, wszystko wypunktowane, opisane, zdjecia, screeny, opcje których nie znajdzie sie  na innych serverach...nic tylko grać! ;)  

 Pozdrawiam, też zajrzę ! 

ZooD ;)

Opublikowano
1 godzinę temu, matias475 napisał:

to niezle, ze ostatnia edycja trwala 4 miesiace i pod koniec bylo 60 online caly czas :D

Chyba zyjesz w innej czasoprzestrzeni ^^ po miesiacu bylo juz ledwo 50 online, a potem juz ponizej 10 :D haha i poza tym jakie 4 miechy trwala jak start byl 3 miesiace temu z hakiem ^^ omijam to gowno szerokim łukiem, wiecej razy na pewno nie dam sie nabrac. Wbijcie lepiej na Warius i zobaczcie jak wyglada prawdziwe zaangazowanie at.

Opublikowano
3 godziny temu, vegeta92 napisał:

"Zainteresowanie ze strony administracji"?? Dobre żarty, edycje trwają miesiąc i nie widać żadnych prób ich wydłużenia. Administracja zbiera kasę ze startu i po tygodniu ma wszystko głęboko w d... 

Z każdej edycji staramy się wyciągać wnioski i tak naprawdę robimy wszystko by sprostać oczekiwaniom graczy. Aczkolwiek to czy gracze zostaną na dłużej zależy już tylko od nich.. Nikogo na siłę nie zatrzymamy. "Administracja zbiera kasę ze startu..." Mój drogi może jakieś argumenty które za tym przemawiają? Donate na GreatMuOnline jest znikomy bo nie jesteśmy serwerem komercyjnym.. Tak jak inne, gdzie kupisz dosłownie wszystko. Dlatego naprawdę uważaj na to co piszesz. Na serwerze jesteśmy przez całą edycje i nie ma na to wpływu czy gra 200 ludzi czy 10.

55 minut temu, vegeta92 napisał:

Chyba zyjesz w innej czasoprzestrzeni ^^ po miesiacu bylo juz ledwo 50 online, a potem juz ponizej 10 :D haha i poza tym jakie 4 miechy trwala jak start byl 3 miesiace temu z hakiem ^^ omijam to gowno szerokim łukiem, wiecej razy na pewno nie dam sie nabrac. Wbijcie lepiej na Warius i zobaczcie jak wyglada prawdziwe zaangazowanie at.

Twoje wypowiedzi nic tu nie wnoszą i jeżeli nie potrafisz w jakikolwiek sposób uzasadnić swoich wypowiedzi to po prostu się nie wypowiadaj :-)
W każdym bądź razie zapraszam Ciebie jak i wszystkich na start 16.03.2018 o 18:00 ;-)
 

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano
1 godzinę temu, vegeta92 napisał:

Chyba zyjesz w innej czasoprzestrzeni ^^ po miesiacu bylo juz ledwo 50 online, a potem juz ponizej 10 :D haha i poza tym jakie 4 miechy trwala jak start byl 3 miesiace temu z hakiem ^^ omijam to gowno szerokim łukiem, wiecej razy na pewno nie dam sie nabrac. Wbijcie lepiej na Warius i zobaczcie jak wyglada prawdziwe zaangazowanie at.

Panie, Warius mu to serwer duchów. Skoro działa tam komenda /offlevel to liczyć się trzeba, że przy 400 online żadna żywa osoba nie odpowie na twój /post :D

Opublikowano

Nie rozumiem wypowiedzi niektorych osob,co to w ogole za slowa rzucane w strone administracji......???????????  HAJS z otwarcia??????  Brak zainteresowania serwerem ze strony administracji??????  KPINA i jakis zart.... Sa zawsze i dbaja o serwer.... Jedyne co draznilo na ostatniej edycji to balans postaci,ktorym sie teraz zajeli..... Z mojej strony polecam jak najbardziej i widzimy sie 16   :12_slight_smile:

Opublikowano

Polecam :)  Czysta rywalizacja bez WS. Najlepsza administracja obecna na serwerze każdego dnia, potrzebujesz pomocy? Napisz na fanpage odpowiedz otrzymasz naprawdę błyskawicznie. Takich rozwiązań jak na GMO nie znajdziesz nigdzie!! 

Wbijaj zapraszaj znajomych dobra zabawa gwarantowana ;) 

Pozdrawiam administracje najlepszego  polskiego serwera MU :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...