Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo-mpc.jpg

 

Start: 07.07.2017

O godzinie: 18:00

 

Z racji iż forum miewa ostatnio trudności z odtwarzaniem obrazków, prezentacje możecie zobaczyć na naszym forum:

http://forum.pangeayt2.eu/index.php?/topic/82-prezentacja-serwera/

 

Fanpage bardzo dużo konkursów na darmowe Smocze Monety:

https://www.facebook.com/PangeaYt2pl/

 

Grupa na facebooku:

https://www.facebook.com/groups/1774615202867355/

 

Strona główna:

http://pangeayt2.eu/

 

Forum (za rejestracja darmowe Smocze Monety):

http://forum.pangeayt2.eu/

 

Support:

http://pangeayt2.eu/support

 

Aktualnie na fanpage wystartowaliśmy z różnymi konkursami! Dla tego warto uczestniczyć i wygrać darmowe kody na SM!!!

 

SS weryfikacyjne:

v1.jpg

 

v2.jpg

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
25 minut temu, Marek69x napisał:

Dawajcie start jutro to zagram do 30 bo potem inny serwerek elo.

Musisz wybrać swoje miejsce :) Start 07.07.2017 reklama już poszła nie możemy od tak sobie tego zmienić. Pozdrawiamy

Opublikowano

Kilka pytań

Czy bodziak będzie dobry w pvp i czy nie będzie 60%+ bloku jak to na innych serwerach teraz przez co wychodzi postać fizyczna która daje dupy w hitach 

Ile będzie tarcz pvp 1 wojna czy 2/2 

Jaki jest najniższy % na ulepszenie 

Ile wchodzi kd w tarcze

57902b28774feb9a0301c579530ab27f.jpg

Opublikowano
2 minuty temu, PPaN napisał:

Kilka pytań

Czy bodziak będzie dobry w pvp i czy nie będzie 60%+ bloku jak to na innych serwerach teraz przez co wychodzi postać fizyczna która daje dupy w hitach 

Ile będzie tarcz pvp 1 wojna czy 2/2 

Jaki jest najniższy % na ulepszenie 

Ile wchodzi kd w tarcze

Postaramy się żeby tak nie był, balans postaci jest bardzo trudno wykonać nawet dla największego technika etc. Jeśli chodzi o blok ciosów to aż takich wartości nie ma. 

Są dwie tarcze do pvp. Wojownik Ninja oraz Sura Szaman.

Najniższy procent na ulepszenie to 30%, musimy jednak wspomnieć o skilu pasywnym który na maksymalnym poziomie dodaje +10, oraz specjalnym metalu który dodaje 20% na ulepszenie :)

W każdej tarczy można umieścić 3 KD.

Opublikowano

Niech mi ktoś wytłumaczy sens dawania na serwerze skili G1 a potem do P kamolami? Jaki to ma sens? Sztuczne utrudnienie? Zapchanie czasu graczowi? Przecież to jest idiotyczne. Każdy serwer easy w ostatnim czasie tego używa. 

Opublikowano
Przed chwilą, Fret12345 napisał:

Nie ma to jak dawać nazwe serwera, który już stał i nie jest podobny do poprzedniego xD

Wizualnie może nie jest podobny ale klimat został :) Serwer jest przemyślany jak jego wcześniejsza wersja.

Opublikowano
1 minutę temu, Medrzec_NoName napisał:

Wizualnie może nie jest podobny ale klimat został :) Serwer jest przemyślany jak jego wcześniejsza wersja.

Chuja prawda nie ma żadnego kurwa klimatu, bo klimat tworzą LUDZIE a nie serwer.

Kiedy wy to kurwa zrozumiecie japierdole.

 

Opublikowano
Przed chwilą, Fret12345 napisał:

Chuja prawda nie ma żadnego kurwa klimatu, bo klimat tworzą LUDZIE a nie serwer.

Kiedy wy to kurwa zrozumiecie japierdole.

 

W cześć się z tobą zgadzam, jednakże serwer który jest przemyślany i trzeba poświęcić trochę czasu na grę przyciągnie inną grupę odbiorców niż jakiś totalny pvp / 4fun, czy hard. Spróbuj pomyśleć o tym w ten sposób.

Opublikowano
1 minutę temu, Medrzec_NoName napisał:

W cześć się z tobą zgadzam, jednakże serwer który jest przemyślany i trzeba poświęcić trochę czasu na grę przyciągnie inną grupę odbiorców niż jakiś totalny pvp / 4fun, czy hard. Spróbuj pomyśleć o tym w ten sposób.

Bierzecie nazwe legendarnego serwera tak legendarnego bo nie jedna osoba czeka na PRAWDZIWĄ PANGE'E a nie na marną "podróbe", która wmawia, że jest podobna, a kto ogarnięty grał na starej pangei bedzie miał to samo zdanie.

Robisz inny projekt to po co bierzesz nazwe legend?

Poza tym jebać serwery na których ludzie tworza nowe konta wiem ze surek mial fanpage pangei to macza tu palce wiec pozdrawiam

Opublikowano
2 minuty temu, Fret12345 napisał:

Bierzecie nazwe legendarnego serwera tak legendarnego bo nie jedna osoba czeka na PRAWDZIWĄ PANGE'E a nie na marną "podróbe", która wmawia, że jest podobna, a kto ogarnięty grał na starej pangei bedzie miał to samo zdanie.

Robisz inny projekt to po co bierzesz nazwe legend?

Poza tym jebać serwery na których ludzie tworza nowe konta wiem ze surek mial fanpage pangei to macza tu palce wiec pozdrawiam

Grałeś na becie? Myślę że nie, gdybyś zagrał sam byś się przekonał.

Jeśli chodzi o surka to owszem miał on fanpage pangei jak i część plików. To co miał odkupiliśmy za nie małą kwotę, także taki to udział surka.

Opublikowano
Przed chwilą, Medrzec_NoName napisał:

Grałeś na becie? Myślę że nie, gdybyś zagrał sam byś się przekonał.

Jeśli chodzi o surka to owszem miał on fanpage pangei jak i część plików. To co miał odkupiliśmy za nie małą kwotę, także taki to udział surka.

Wystarczy, że widze prezentacje serwera i śmiało moge stwierdzić. Nie będe wchodził w coś co widze, że nie jest podobne. Proszę nie wmawiaj że to jest stara pangea albo, że jest podobna, bo grałem tam długo i co tu jest wspólnego? 6/7 i oponki na mapie? Na starej pangei ludzie chodzili na dt ulepszać eq to pozwolilo przynajmniej mi troszkę wrócić do starszych czasów gdzie sie tak ulepszało eq. Nie było żadnych szarf i innych gówien, a wy co reprezentujecie to kolejny serwer pod IS i nie mów, że nie bo jak wam zależało to byście zrobili stara pange'e i swoje zarobili, ale wy jako polaczki jak zwykle chcecie jak najwiecej zarabiac jak najwiecej gówien najebać byle by były większe zyski z ISU.

Taki chuj surek nie sprzedaje plików wiem, że jest tutaj administratorem poza tym tam gdzie macza palce surek to tam jest zabq i nie, nie wmawiaj mi że u niego reklame kupiliscie, bo surek to kupil i nie ukrywaj go, bo to kłamstwo tak samo jak go nie było na neliosie ostatnim, a jednak był c:

Opublikowano

Prezentacja, bardzo dobrze przedstawia aspekty serwera, lecz widzę tu pewien problem. Każdy kto wczytał się w prezentację zauważył pewnie masę błędów ortograficznych wykonawcy prezentacji. Jak wiadomo nie zawsze H@ może wykonywać takie rzeczy, ale się zastanawiam czy administracja nie ma 12-13 lat, czy po prostu ktoś jest ze Śląska, albo nie zna się na ortografii.

Wraz z przeczytaniem prezentacji rodzi się pytanie, jak wygląda sprawa z expieniem u ninjy, czy ma jakąś przybliżoną łatwość, do expienia na mobkach co pozostałe klasy, czy oczywiście będzie to postać, którą najciężej wyexpić?

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano
2 minuty temu, Fret12345 napisał:

Wystarczy, że widze prezentacje serwera i śmiało moge stwierdzić. Nie będe wchodził w coś co widze, że nie jest podobne. Proszę nie wmawiaj że to jest stara pangea albo, że jest podobna, bo grałem tam długo i co tu jest wspólnego? 6/7 i oponki na mapie? Na starej pangei ludzie chodzili na dt ulepszać eq to pozwolilo przynajmniej mi troszkę wrócić do starszych czasów gdzie sie tak ulepszało eq. Nie było żadnych szarf i innych gówien, a wy co reprezentujecie to kolejny serwer pod IS i nie mów, że nie bo jak wam zależało to byście zrobili stara pange'e i swoje zarobili, ale wy jako polaczki jak zwykle chcecie jak najwiecej zarabiac jak najwiecej gówien najebać byle by były większe zyski z ISU.

Taki chuj surek nie sprzedaje plików wiem, że jest tutaj administratorem poza tym tam gdzie macza palce surek to tam jest zabq i nie, nie wmawiaj mi że u niego reklame kupiliscie, bo surek to kupil i nie ukrywaj go, bo to kłamstwo tak samo jak go nie było na neliosie ostatnim, a jednak był c:

Widzę że nie ma sensu z tobą wchodzić w konwersacje, ty wiesz najlepiej wszystko.

1 minutę temu, NPPr napisał:

Prezentacja, bardzo dobrze przedstawia aspekty serwera, lecz widzę tu pewien problem. Każdy kto wczytał się w prezentację zauważył pewnie masę błędów ortograficznych wykonawcy prezentacji. Jak wiadomo nie zawsze H@ może wykonywać takie rzeczy, ale się zastanawiam czy administracja nie ma 12-13 lat, czy po prostu ktoś jest ze Śląska, albo nie zna się na ortografii.

Wraz z przeczytaniem prezentacji rodzi się pytanie, jak wygląda sprawa z expieniem u ninjy, czy ma jakąś przybliżoną łatwość, do expienia na mobkach co pozostałe klasy, czy oczywiście będzie to postać, którą najciężej wyexpić?

Nie wziąłeś pod uwagę dysleksji :)

Jeśli chodzi o ninje oraz ogólnie o sprawy expenia to doświadczenie zdobywa się bardzo łatwo nawet na tej klasie. 

Opublikowano
4 minuty temu, Medrzec_NoName napisał:

Widzę że nie ma sensu z tobą wchodzić w konwersacje, ty wiesz najlepiej wszystko.

Nie wziąłeś pod uwagę dysleksji :)

Jeśli chodzi o ninje oraz ogólnie o sprawy expenia to doświadczenie zdobywa się bardzo łatwo nawet na tej klasie. 

Faktycznie, może się zdarzyć, że dyslektyk to pisał nie mieszam się w to dalej :)

Dodatkowo pytanie jeszcze odnośnie ninjy. Jako że u biologa można zdobyć 50% odporności na truciznę dodając jeszcze bonus 10% w kolczykach, to czy ninja z trującą chmurką bądź strzałą, będzie wgl. efektywna w pvp, jeżeli trucie wroga to ich jedyna efektywna rzecz do walki?

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano
2 minuty temu, NPPr napisał:

Faktycznie, może się zdarzyć, że dyslektyk to pisał nie mieszam się w to dalej :)

Dodatkowo pytanie jeszcze odnośnie ninjy. Jako że u biologa można zdobyć 50% odporności na truciznę dodając jeszcze bonus 10% w kolczykach, to czy ninja z trującą chmurką bądź strzałą, będzie wgl. efektywna w pvp, jeżeli trucie wroga to ich jedyna efektywna rzecz do walki?

Będzie, pisałem wcześniej iż dążymy cały czas do zbalansowania postaci, jednakże jest to bardzo trudne nawet dla największych.

Opublikowano

Śledzę was od jakiegoś czasu na FP - tzn. samo się wyświetla, to tak trochę jak by na siłę te SM.
Ogólnie jak na Easy, to nic nie brakuje, wszystko będzie zależało od reklamy, powodzenia.

Opublikowano
58 minut temu, Medrzec_NoName napisał:

Grałeś na becie? Myślę że nie, gdybyś zagrał sam byś się przekonał.

Jeśli chodzi o surka to owszem miał on fanpage pangei jak i część plików. To co miał odkupiliśmy za nie małą kwotę, także taki to udział surka.

Wiesz powiem tak - "miliony" już mówiły ze "coś od Surka odkupiły" a poźniej się okazywało ze to gówno prawda i surek w serwerze siedzi i palce macza a w kwestii surka nie można nikomu na słowo wieżyć bo ta kanalia siedzi w większości serwerów- więc może przestańcie mówić takie rzeczy bo sami chcąc nie chcąc możecie się w pewnym momencie pogrążyć :D Na miejscu tych co stawiają serwery dałbym prezkę i zamknął ryj - nie mydląc ludziom oczu czu nie pisząc bzdur w tak "wyniosłym stylu" :) Bo im więcej piszecie  i im więcej wymyślacie tym gorzej dla was :D Wybicie się na starej dość dobrej marce = idiotyzm :)

Opublikowano
4 godziny temu, Fret12345 napisał:

Nie ma to jak dawać nazwe serwera, który już stał i nie jest podobny do poprzedniego xD

Masz racje

Albo taki Diamondmt2 mowi ci cos?

Gość Lajk™
Opublikowano
5 minut temu, RAvOO napisał:

Masz racje

Albo taki Diamondmt2 mowi ci cos?

Szukasz podobieństw pod względem uptime'u czy ogarniętej administracji? xD

Powodzenia panowie. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...