Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

iWATL.PL || Od Graczy dla Graczy | [Wejdź] i się przekonaj !


vDeziqn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
48 minut temu, Hackstalk napisał:

Hmmm "Od graczy dla graczy" nie żeby coś ale to hasło jest hamsko skopiowane z mojego TS'a ?

Skopiowane? W tym temacie nie kopiowalem NIC od innych uzytkownikow wiec zastanow sie zanim cos napiszesz oraz zapraszam do obejrzenia mojego starego postu tam mozesz zobaczyc ze rowniez uzylem ''Od graczy dla graczy'' ;)

Opublikowano
3 minuty temu, Hackstalk napisał:

Sluchaj mój ts istnieje już od grubo ponad roku. I to hasło cały czas było ?

Bez obrazy kolego ale każdy może napisać takie coś...

Tak samo

" Stabilny, Darmowy, Profesjonalny"

"Tworzony z Pasją" itp itd.. można dużo wymieniać

 

Co do samego serwera:

brak regulaminu, tabeli kar

Różne style ikon

Fajny nawet układ kanałów lecz popraw administrację serwera..

Nie wiem po co jest tyle kanałów

"Ogłoszenia do Administracji"

 

lubie-to-png.png

Opublikowano

Serwer ładnie się zapowiada 

ale mam jedną prośbę ściszcie bota na poczekalni 

i doprowadźcie ikony do ładu bo wygląda to nie estetycznie 

ale to tylko moja osobista ocena możesz ją wysłuchać i coś poprawić na lepsze :P 

Kontakt

Serwer: TS3.YT

Email: [email protected]

 

Opublikowano
7 godzin temu, zdzichu13221 napisał:

Serwer ładnie się zapowiada 

ale mam jedną prośbę ściszcie bota na poczekalni 

i doprowadźcie ikony do ładu bo wygląda to nie estetycznie 

ale to tylko moja osobista ocena możesz ją wysłuchać i coś poprawić na lepsze :P 

Okej Dzieki Bardzo :)

Opublikowano
  1. Bot na poczekalni za głosny, idzie dostać zawału.
  2. Po co tyle botów na kanałach administracyjnych? xD
  3. Nie wiem po co tak wszystko jest rozdzielone. 
    Automatyczne CP i Biuro - trochę głupie rozwiązanie.
    Informacje do administracji, po co? Możesz zrobić to w lepszy sposób. 
  4. Banner taki sobie, trochę nierówno są liczby: http://prntscr.com/foewm2

 

Tak to nie ma, aż takiej tragedii ;p


k4L2ZMS.png

Opublikowano
  • Na serwerze jest dostępnych 21 użytkowników z tego ok. 15 boty muzyczne,
  • Mogłeś bardziej postarać się nad prezentacją serwera, gdyż to jest jednym słowem portfolio serwera,
  • Kanały publiczne są źle wykonane,
  • Bot muzyczny przydałoby się lekko przyciszyć. 

Ogólna ocena: 2/10

Opublikowano
Dnia 6/26/2017 o 18:49, Lukass napisał:
  • Na serwerze jest dostępnych 21 użytkowników z tego ok. 15 boty muzyczne,
  • Mogłeś bardziej postarać się nad prezentacją serwera, gdyż to jest jednym słowem portfolio serwera,
  • Kanały publiczne są źle wykonane,
  • Bot muzyczny przydałoby się lekko przyciszyć. 

Ogólna ocena: 2/10

Boty Muzyczne: 9 czyli nie 15 ;)
z reszta niewiem czemu z liczba osob jest problem wlasnie po to robi sie reklame, zeby wchodzilo wiecej osob :)

I nie rozumiem twojego ''Kanały publiczne są źle wykonane''

 

Bot Muzyczny Nie jest glosny, a po za tym jest opcja Zmiany Glosnosci. 

Opublikowano
3 godziny temu, vDeziqn napisał:

Boty Muzyczne: 9 czyli nie 15 ;)
z reszta niewiem czemu z liczba osob jest problem wlasnie po to robi sie reklame, zeby wchodzilo wiecej osob :)

I nie rozumiem twojego ''Kanały publiczne są źle wykonane''

 

Bot Muzyczny Nie jest glosny, a po za tym jest opcja Zmiany Glosnosci. 

A czy przypadkiem nie powinieneś przystosować się do propozycji użytkownika? Bot gra za głośno więc polecalbym ściszyć o ile umiesz. Serwer jak serwer dla mnie kolejne przysłowiowe "gó**o" :)

  • 4 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...