Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

#17 POTM - kwiecień - Głosowanie


PGS

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

5096614768877851446248.png

KWIECIEŃ

 

Zgłoszone projekty:
1) "XBOT" - Przenieś

2) "MineShop" - Przenieś








Głosować może każdy (również autorzy powyższych prac).

Użytkownik może oddać tylko jeden głos, na jedną z powyższych prac.

Ważne jest, aby głos był uzasadniony! W innym przypadku będzie on niezaliczony.

Wszelkie posty zawierające opinie, hejty, itp. nt. projektu będą uważane za offtop i odpowiednio nagradzane a głos unieważniony.

 

Nagrody za wygraną:

- plakietka widoczna na całym forum 68-AwardImgMaster-1428328923.png,

- specjalny prefiks, wyróżniający projekt 9Vxy8qz.png,

- zdjęcie z paska 10% ostrzeżeń,

 

Termin głosowania: od 22 do 28 kwietnia.

 

Powodzenia!

 

Więcej informacji:

http://www.mpcforum....nkurs-w-dziale/

Opublikowano

Głosuje na xbota!

Dlaczego?

- Cały czas się rozwija

- Jest bardzo dobrze napisany

- Potrzebuje bardzo mało zasobów

- Automatyczne dawanie rang (zarejestrowany, zarejestrowana)

- Automatyczne dawanie kanałów (dzięki temu użytkownicy nie zawracają głowy administratorowi aby dał im kanał)

- No i ostatni update wprowadza informacje o ddos, co na pewno się przyda gdy mamy atak

Opublikowano

Xbot - bardziej rozwinięty i użyteczniejszy od MineShopa

 

Chociaż i tak jestem za Discordem.

"It's time to ditch Skype and TeamSpeak 3."

...

Opublikowano

Głosuję na XBot!

Jest cały czas wspierany, zawiera ciekawe funkcje, które będą rozwijane w dalszych update'ach. Jest zdecydowanie bardziej zoptymalizowany niż np Abot DARMOWY. (bez obrazy dla twórcy bo wiadomo, że darmowa wersje nie są idealne). Szybka i skuteczna pomoc dla użytkowników. 

Opublikowano

Głosuję na XBot'a ! 
- Świetny bot
- Funkcjonalny

- Bardzo szybki

- Częste aktualizacje

- Bardzo dobry support 

- Ciekawe i jedyne w swoim rodzaju funkcje 

- Darmowa wersja jest naprawdę obszerna jeżeli chodzi o funkcje 

banner1.gif

Opublikowano

Xbot!

- Cały czas się rozwija

- Optymalizacja na +

- Małożerność

- Całokształt pracy, naprawianie bugów + szybka pomoc autora!

Opublikowano

Zdecydowanie Mineshop!

* Bardzo dobry pomysł

* Jedyny taki projekt na mpc

* przede wszystkim darmowy

 

Botów do ts'a jest już dużo więc nie potrzeba zaśmiecać kolejnym botem..

"Życie jest okrutne. Dlaczego życie po życiu miałoby być lepsze?" ~ Davy Jones

Opublikowano

MineShop... iż jest mała ilość takich sklepów które w swoim kodzie zawierają PSC, PayPal itp... Zdecydowanie ten projekt! :) 

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

 

 

Opublikowano

Zdecydowanie XBOT. Może jeszcze nie dorównuje do abota i mbota, ale jego największą zaletą jest, że to bierze bardzo mało zasobów. Wierzę, że @Catha wzbogaci tego bota o jeszcze kilka funkcji 

Opublikowano

xBOT - Wiele przydatnych funkcji, ciągle się rozwija, zoptymalizowany, na pewno zostanie wykorzystany przez niejednego teamspeak'a. :)

Opublikowano

Głosuje na Xbota bo nie ma żadnej alternatywy.

 

PS: Osobiście uważam, że głosowanie autorów na własną pracę jest niepoważne (to, że nie zabrania tego regulamin nie oznacza, że powinno się tak robić).

Opublikowano

Zagłosuję na mineshop.

 

Dlaczego?

Uważam, że jest to ciekawy projekt - rzadko spotyka się tak ciekawe projekty rozwijane za darmo, szczególnie tutaj, na MPC.

 

Pozatym, głosowanie na swój własny projekt to chyba jakaś porażka.

Ja rozumiem, że można i zakazu nie ma, ale bez przesady, czyżby aż takie ważne to było? xD

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...