Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Baza + xBot - Łatwe! - Poradnik który ci na pewno pomoże!


Catha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak skorzystać z opcji admin meeting bo nie za bardzo rozumiem?

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@TeJkuu

 

 

 

'admins_meeting' => array
(
'enabled' => true,
'info' => array
(
'admins_server_groups' => array(2,209,208,207,206,204), /ID RANG ADMINISTRACYJNYCH
'channel_id' => 19046, // ID KANAŁU ZEBRAŃ
'channel_name' => '╠═➤ Zebranie Adminów [x]', //[x] - wpisujesz zamiast [DATE NAPRZYKŁAD] -> ╠═➤ Zebranie Adminów  [18.02.2017 18:00] )
'information_before' => true, //informing admins `time_to_meeting` seconds before meeting
'time_to_meeting' => 900, //in seconds
'move_admins' => true, //move admins to meeting channel on time

 

1.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Ktos wie czemu bot dziala przez pierwsze 10sec a potem nic


 

:: Wczytywanie pliku konfiguracyjnego

:: Wczytywanie funkcji

:: Pomyślnie wczytano: 3 pluginy

:: Pomyślnie wczytano: 4 eventy

:: Wczytywanie klasy TS3 Admin Class

 

Konsola:

29-04-2017 13:55:31  [sYSTEM] Bot nie mógł nawiązać połączenia z serwerem!

 

Opublikowano

@Catha Nie spiesz się tak

* apt-get instlal php5 - Jeżeli chcesz żeby działał ci xbot ( Tylko jeżeli chcesz ) 

Popraw komendę na install ;D

 

Dzięki, pomyliło mi się za szybko pisałem pewnie :*

1.png

Opublikowano

Wszystko fajnie bot i kopia zarąbista ale jest problem wywala mnie z rangi CEO Co zrobić :D

 

Musisz dodać swoje unique id

fPdC8vF.jpg

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

GDY CHCE POBRAC 

 

Niestety, wystąpił problem

Strona, którą chcesz wyświetlić niestety nie istnieje.

Kod błędu: 1S160/2

Specjalista
Opublikowano

Najważniejszy link działa z bazą oraz botem. Trzeba go jedynie bezpośrednio skopiować.

 

https://www.mediafire.com/?bqa1szvwwimtvq0

  • 5 tygodni później...
Opublikowano


root@vps3467:~# apt-get install php5
Reading package lists... Done
Building dependency tree
Reading state information... Done
Package php5 is not available, but is referred to by another package.
This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
is only available from another source

E: Package 'php5' has no installation candidate
root@vps3467:~#
 

:/

Opublikowano
3 godziny temu, MichqPL napisał:


root@vps3467:~# apt-get install php5
Reading package lists... Done
Building dependency tree
Reading state information... Done
Package php5 is not available, but is referred to by another package.
This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
is only available from another source

E: Package 'php5' has no installation candidate
root@vps3467:~#
 

:/

Wyskakuje ci coś jak wpiszesz php -v?
Napisz też jaki masz system ubuntu/debian

fPdC8vF.jpg

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie chce tu odkopywać postu jednak czytając cały poradnik znalazłem 2 błędy a może i nie aby nadać premissie ja wpisywałem chmod -r 777 starter.sh jednak to nie działało trochę pogrzebałem i wpisałem chmod 777 starter.sh i uprawnienia zostały nadane bez problemu a co do drugiej rzeczy to "apt-get udpate" chyba raczej "apt-get update"

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mógłby mi ktoś napisać komende na restart xbota i wyłączenie oraz włączenie bo wpisuje ./starter.sh restart i nie działą mi

 

Opublikowano
20 godzin temu, Daksiu napisał:

Mógłby mi ktoś napisać komende na restart xbota i wyłączenie oraz włączenie bo wpisuje ./starter.sh restart i nie działą mi

 

Jak Ci nie działa to wpisz ./starter.sh stop , ./starter.sh start

 

A jak chcesz resetowanie co jakiś czast to dodaj do crontaba.

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...