Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DarkVision The Game - unity (Projekt w trakcie realizacji)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://deadkeysstudio.honor.es/ 

Po 1 Strona nie skończona więc gówno tam jest i wygląda jak gówno.

Po 2 No niestety opuściło nas trzech członków bo to było tak, oni mieli wielkie plany, zrobić gre typu h1z1, w sumie nadal je mają i próbują, a nawet ja tak  wielkich planów nie mam, wszystko przez naszego grafika który przekonał dwóch innych, a reszta się teraz śmieje z nich. No ale za 10 lat zobaczycie pewnie alphe ich gry.

I niestety strona przepadła a ja nie jestem doświadczony w robieniu stron ale próbuje. Nie poddajemy się i nie mamy zamiaru, mamy ludzi na ich miejsce więc spokojnie :)

 

Za kilka dni powinniście dostać więcej infa :)

 

//edit zapomniał dodać że narazie mam to na darmowym hostingu ale reklam nie ma więc nie przeżywać :P

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

No to masz nauczkę ^_^

Pierw mozolna praca samemu lub z jedną osobą, którą najlepiej znasz od dłuższego czasu, a dopiero wtedy rekrutuj nowe osoby i siej zamęt w necie.

Odwiedź mój profil aby zobaczyć adres mojego bloga o projektowaniu gier!

Opublikowano

nawet za 20 lat nie zobaczymy Iki ich gry...

 

tworzenie stron nie wymaga doświadczenia... wszystko co potrzeba aby zrobić jako tako stronę masz tu: http://cssvalues.com/

metoda prób i błędów najlepsze co tylko człowiek może robić ^_^... lel...

 

tak samo nawet za 20 lat raczej nie zobaczymy ukończonej grywalnej versji twojej gry :P

ale chcesz to próbuj... ale ale... wydawało mi się ze twój "team" liczy właśnie 3 osoby ;x... ty i 2 jakiś innych ^_^

 

 

 

więc z projektu odeszły 3 osoby ? xDDD

chyba że wcześniej jeszcze dołączyły kolejne ;x...

 

//Edit:

 

3 - 3 = 0 :P

jakby co xDDD

Opublikowano

Więc teraz oprócz kiepskich stron, całej masy zapowiedzi i słabych trailerów będziemy się jeszcze dowiadywać o perypetiach twojego zespołu?

Opublikowano

http://deadkeysstudio.honor.es/

Po 1 Strona nie skończona więc g****o tam jest i wygląda jak g****o.

Po 2 No niestety opuściło nas trzech członków bo to było tak, oni mieli wielkie plany, zrobić gre typu h1z1, w sumie nadal je mają i próbują, a nawet ja tak wielkich planów nie mam, wszystko przez naszego grafika który przekonał dwóch innych, a reszta się teraz śmieje z nich. No ale za 10 lat zobaczycie pewnie alphe ich gry.

I niestety strona przepadła a ja nie jestem doświadczony w robieniu stron ale próbuje. Nie poddajemy się i nie mamy zamiaru, mamy ludzi na ich miejsce więc spokojnie :)

 

Za kilka dni powinniście dostać więcej infa :)

 

//edit zapomniał dodać że narazie mam to na darmowym hostingu ale reklam nie ma więc nie przeżywać :P

Zapomniałeś też dodać, że sam wymyśliłeś takowy projekt oraz zapomniałeś dodać, że wcale nie wszyscy poszli go realizować... Potwierdź info zanim dodasz lel ^^

 

//Edit

Jak na razie to all śmieje się z ciebie :P

Kiedyś to było... Kurrrrłaa

Opublikowano

A jest Trailer?!

DarkVision umarło na rzecz podróby Goadt Simulator :>

Kiedyś to było... Kurrrrłaa

Opublikowano

Więc teraz oprócz kiepskich stron, całej masy zapowiedzi i słabych trailerów będziemy się jeszcze dowiadywać o perypetiach twojego zespołu?

Tak, przeszkadza ? Wyjdź :P

 

nawet za 20 lat nie zobaczymy Iki ich gry...

 

tworzenie stron nie wymaga doświadczenia... wszystko co potrzeba aby zrobić jako tako stronę masz tu: http://cssvalues.com/

metoda prób i błędów najlepsze co tylko człowiek może robić ^_^... lel...

 

tak samo nawet za 20 lat raczej nie zobaczymy ukończonej grywalnej versji twojej gry :P

ale chcesz to próbuj... ale ale... wydawało mi się ze twój "team" liczy właśnie 3 osoby ;x... ty i 2 jakiś innych ^_^

 

 

 

więc z projektu odeszły 3 osoby ? xDDD

chyba że wcześniej jeszcze dołączyły kolejne ;x...

 

//Edit:

 

3 - 3 = 0 :P

jakby co xDDD

Uda się spokojnie, zespół liczył 8 osób - 8-3 = 5 + 1 ( nowy grafik,zaufany ) = 6 osób. Reszta co teraz mam jest zaufana. Jak chcesz się pośmiać to napisz na pw wyśle ci fajne ssy :P 

Gre skończymy bo nie bierzemy się za coś co wymaga dużo czasu, poprostu śmieszna gra. Już ogarniam mniej więcej co i jak, no ale od strony nie oczekujcie ode mnie niczego super. Jeśli chodzi o mechanike.

 

http://deadkeysstudio.honor.es/

Po 1 Strona nie skończona więc g****o tam jest i wygląda jak g****o.

Po 2 No niestety opuściło nas trzech członków bo to było tak, oni mieli wielkie plany, zrobić gre typu h1z1, w sumie nadal je mają i próbują, a nawet ja tak wielkich planów nie mam, wszystko przez naszego grafika który przekonał dwóch innych, a reszta się teraz śmieje z nich. No ale za 10 lat zobaczycie pewnie alphe ich gry.

I niestety strona przepadła a ja nie jestem doświadczony w robieniu stron ale próbuje. Nie poddajemy się i nie mamy zamiaru, mamy ludzi na ich miejsce więc spokojnie :)

 

Za kilka dni powinniście dostać więcej infa :)

 

//edit zapomniał dodać że narazie mam to na darmowym hostingu ale reklam nie ma więc nie przeżywać :P

Zapomniałeś też dodać, że sam wymyśliłeś takowy projekt oraz zapomniałeś dodać, że wcale nie wszyscy poszli go realizować... Potwierdź info zanim dodasz lel ^^

 

//Edit

Jak na razie to all śmieje się z ciebie :P

 

smiejesz się ze mnie, emm nie ja wymyśliłem sam takowy projekt bo cie nawet przy tym nie było to się nie odzywaj. Kedart wymyślił i przegłosowali. Widziałeś plany pitfona? Nie oszukujmy się, to nie ma szans bytu, już prędzej zaczne tego darkvision od nowa, Projekt nie jest usunięty tylko zawieszony :)

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

 

Więc teraz oprócz kiepskich stron, całej masy zapowiedzi i słabych trailerów będziemy się jeszcze dowiadywać o perypetiach twojego zespołu?

Tak, przeszkadza ? Wyjdź :P

 

nawet za 20 lat nie zobaczymy Iki ich gry...

 

tworzenie stron nie wymaga doświadczenia... wszystko co potrzeba aby zrobić jako tako stronę masz tu: http://cssvalues.com/

metoda prób i błędów najlepsze co tylko człowiek może robić ^_^... lel...

 

tak samo nawet za 20 lat raczej nie zobaczymy ukończonej grywalnej versji twojej gry :P

ale chcesz to próbuj... ale ale... wydawało mi się ze twój "team" liczy właśnie 3 osoby ;x... ty i 2 jakiś innych ^_^

 

 

 

więc z projektu odeszły 3 osoby ? xDDD

chyba że wcześniej jeszcze dołączyły kolejne ;x...

 

//Edit:

 

3 - 3 = 0 :P

jakby co xDDD

Uda się spokojnie, zespół liczył 8 osób - 8-3 = 5 + 1 ( nowy grafik,zaufany ) = 6 osób. Reszta co teraz mam jest zaufana. Jak chcesz się pośmiać to napisz na pw wyśle ci fajne ssy :P 

Gre skończymy bo nie bierzemy się za coś co wymaga dużo czasu, poprostu śmieszna gra. Już ogarniam mniej więcej co i jak, no ale od strony nie oczekujcie ode mnie niczego super. Jeśli chodzi o mechanike.

 

http://deadkeysstudio.honor.es/

Po 1 Strona nie skończona więc g****o tam jest i wygląda jak g****o.

Po 2 No niestety opuściło nas trzech członków bo to było tak, oni mieli wielkie plany, zrobić gre typu h1z1, w sumie nadal je mają i próbują, a nawet ja tak wielkich planów nie mam, wszystko przez naszego grafika który przekonał dwóch innych, a reszta się teraz śmieje z nich. No ale za 10 lat zobaczycie pewnie alphe ich gry.

I niestety strona przepadła a ja nie jestem doświadczony w robieniu stron ale próbuje. Nie poddajemy się i nie mamy zamiaru, mamy ludzi na ich miejsce więc spokojnie :)

 

Za kilka dni powinniście dostać więcej infa :)

 

//edit zapomniał dodać że narazie mam to na darmowym hostingu ale reklam nie ma więc nie przeżywać :P

Zapomniałeś też dodać, że sam wymyśliłeś takowy projekt oraz zapomniałeś dodać, że wcale nie wszyscy poszli go realizować... Potwierdź info zanim dodasz lel ^^

 

//Edit

Jak na razie to all śmieje się z ciebie :P

 

smiejesz się ze mnie, emm nie ja wymyśliłem sam takowy projekt bo cie nawet przy tym nie było to się nie odzywaj. Kedart wymyślił i przegłosowali. Widziałeś plany pitfona? Nie oszukujmy się, to nie ma szans bytu, już prędzej zaczne tego darkvision od nowa, Projekt nie jest usunięty tylko zawieszony :)

 

Ale czy ja napisałem, że ja?! Napisałem all :P

 

Odzywać się lubię i będę ^_^

 

Byłem przy połowie tego co Ty mówiłeś xD

 

Widziałem plany i rzeczywiście trochę im to zajmie, ale prawa bytu nie ma pseudo "Goat Simulator. Version: Kogut By: DeadKeys"

 

Kolego, sam nie dasz rady xD. Sam się Marca pytałeś co w tym skrypcie napisałem na latarkę... A niby taki dobry w te sprawy jesteś... xDD

 

PS. Zdziwiłbyś się co z Marciem i paroma ludźmi od CB pisaliśmy ... xdd

Kiedyś to było... Kurrrrłaa

Opublikowano

 

 

Więc teraz oprócz kiepskich stron, całej masy zapowiedzi i słabych trailerów będziemy się jeszcze dowiadywać o perypetiach twojego zespołu?

Tak, przeszkadza ? Wyjdź :P

 

nawet za 20 lat nie zobaczymy Iki ich gry...

 

tworzenie stron nie wymaga doświadczenia... wszystko co potrzeba aby zrobić jako tako stronę masz tu: http://cssvalues.com/

metoda prób i błędów najlepsze co tylko człowiek może robić ^_^... lel...

 

tak samo nawet za 20 lat raczej nie zobaczymy ukończonej grywalnej versji twojej gry :P

ale chcesz to próbuj... ale ale... wydawało mi się ze twój "team" liczy właśnie 3 osoby ;x... ty i 2 jakiś innych ^_^

 

 

 

więc z projektu odeszły 3 osoby ? xDDD

chyba że wcześniej jeszcze dołączyły kolejne ;x...

 

//Edit:

 

3 - 3 = 0 :P

jakby co xDDD

Uda się spokojnie, zespół liczył 8 osób - 8-3 = 5 + 1 ( nowy grafik,zaufany ) = 6 osób. Reszta co teraz mam jest zaufana. Jak chcesz się pośmiać to napisz na pw wyśle ci fajne ssy :P 

Gre skończymy bo nie bierzemy się za coś co wymaga dużo czasu, poprostu śmieszna gra. Już ogarniam mniej więcej co i jak, no ale od strony nie oczekujcie ode mnie niczego super. Jeśli chodzi o mechanike.

 

http://deadkeysstudio.honor.es/

Po 1 Strona nie skończona więc g****o tam jest i wygląda jak g****o.

Po 2 No niestety opuściło nas trzech członków bo to było tak, oni mieli wielkie plany, zrobić gre typu h1z1, w sumie nadal je mają i próbują, a nawet ja tak wielkich planów nie mam, wszystko przez naszego grafika który przekonał dwóch innych, a reszta się teraz śmieje z nich. No ale za 10 lat zobaczycie pewnie alphe ich gry.

I niestety strona przepadła a ja nie jestem doświadczony w robieniu stron ale próbuje. Nie poddajemy się i nie mamy zamiaru, mamy ludzi na ich miejsce więc spokojnie :)

 

Za kilka dni powinniście dostać więcej infa :)

 

//edit zapomniał dodać że narazie mam to na darmowym hostingu ale reklam nie ma więc nie przeżywać :P

Zapomniałeś też dodać, że sam wymyśliłeś takowy projekt oraz zapomniałeś dodać, że wcale nie wszyscy poszli go realizować... Potwierdź info zanim dodasz lel ^^

 

//Edit

Jak na razie to all śmieje się z ciebie :P

 

smiejesz się ze mnie, emm nie ja wymyśliłem sam takowy projekt bo cie nawet przy tym nie było to się nie odzywaj. Kedart wymyślił i przegłosowali. Widziałeś plany pitfona? Nie oszukujmy się, to nie ma szans bytu, już prędzej zaczne tego darkvision od nowa, Projekt nie jest usunięty tylko zawieszony :)

 

Ale czy ja napisałem, że ja?! Napisałem all :P

 

Odzywać się lubię i będę ^_^

 

Byłem przy połowie tego co Ty mówiłeś xD

 

Widziałem plany i rzeczywiście trochę im to zajmie, ale prawa bytu nie ma pseudo "Goat Simulator. Version: Kogut By: DeadKeys"

 

Kolego, sam nie dasz rady xD. Sam się Marca pytałeś co w tym skrypcie napisałem na latarkę... A niby taki dobry w te sprawy jesteś... xDD

 

PS. Zdziwiłbyś się co z Marciem i paroma ludźmi od CB pisaliśmy ... xdd

 

Paroma ludźmi, jeśli ci o to chodzi to wszystko widziałem, i gdzie masz te pare osób, ezir już tam cisnął plany pitfona po cichu.. ;__; To jest rozmowa na priv. A nie na forum ogólnym.

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

 

 

Więc teraz oprócz kiepskich stron, całej masy zapowiedzi i słabych trailerów będziemy się jeszcze dowiadywać o perypetiach twojego zespołu?

Tak, przeszkadza ? Wyjdź :P

 

nawet za 20 lat nie zobaczymy Iki ich gry...

 

tworzenie stron nie wymaga doświadczenia... wszystko co potrzeba aby zrobić jako tako stronę masz tu: http://cssvalues.com/

metoda prób i błędów najlepsze co tylko człowiek może robić ^_^... lel...

 

tak samo nawet za 20 lat raczej nie zobaczymy ukończonej grywalnej versji twojej gry :P

ale chcesz to próbuj... ale ale... wydawało mi się ze twój "team" liczy właśnie 3 osoby ;x... ty i 2 jakiś innych ^_^

 

 

 

więc z projektu odeszły 3 osoby ? xDDD

chyba że wcześniej jeszcze dołączyły kolejne ;x...

 

//Edit:

 

3 - 3 = 0 :P

jakby co xDDD

Uda się spokojnie, zespół liczył 8 osób - 8-3 = 5 + 1 ( nowy grafik,zaufany ) = 6 osób. Reszta co teraz mam jest zaufana. Jak chcesz się pośmiać to napisz na pw wyśle ci fajne ssy :P 

Gre skończymy bo nie bierzemy się za coś co wymaga dużo czasu, poprostu śmieszna gra. Już ogarniam mniej więcej co i jak, no ale od strony nie oczekujcie ode mnie niczego super. Jeśli chodzi o mechanike.

 

http://deadkeysstudio.honor.es/

Po 1 Strona nie skończona więc g****o tam jest i wygląda jak g****o.

Po 2 No niestety opuściło nas trzech członków bo to było tak, oni mieli wielkie plany, zrobić gre typu h1z1, w sumie nadal je mają i próbują, a nawet ja tak wielkich planów nie mam, wszystko przez naszego grafika który przekonał dwóch innych, a reszta się teraz śmieje z nich. No ale za 10 lat zobaczycie pewnie alphe ich gry.

I niestety strona przepadła a ja nie jestem doświadczony w robieniu stron ale próbuje. Nie poddajemy się i nie mamy zamiaru, mamy ludzi na ich miejsce więc spokojnie :)

 

Za kilka dni powinniście dostać więcej infa :)

 

//edit zapomniał dodać że narazie mam to na darmowym hostingu ale reklam nie ma więc nie przeżywać :P

Zapomniałeś też dodać, że sam wymyśliłeś takowy projekt oraz zapomniałeś dodać, że wcale nie wszyscy poszli go realizować... Potwierdź info zanim dodasz lel ^^

 

//Edit

Jak na razie to all śmieje się z ciebie :P

 

smiejesz się ze mnie, emm nie ja wymyśliłem sam takowy projekt bo cie nawet przy tym nie było to się nie odzywaj. Kedart wymyślił i przegłosowali. Widziałeś plany pitfona? Nie oszukujmy się, to nie ma szans bytu, już prędzej zaczne tego darkvision od nowa, Projekt nie jest usunięty tylko zawieszony :)

 

Ale czy ja napisałem, że ja?! Napisałem all :P

 

Odzywać się lubię i będę ^_^

 

Byłem przy połowie tego co Ty mówiłeś xD

 

Widziałem plany i rzeczywiście trochę im to zajmie, ale prawa bytu nie ma pseudo "Goat Simulator. Version: Kogut By: DeadKeys"

 

Kolego, sam nie dasz rady xD. Sam się Marca pytałeś co w tym skrypcie napisałem na latarkę... A niby taki dobry w te sprawy jesteś... xDD

 

PS. Zdziwiłbyś się co z Marciem i paroma ludźmi od CB pisaliśmy ... xdd

 

A  i nie pytałem się co jest w skrypcie na latarce tylko jakie jest jego zdanie, bo nie chciało się mi wrzucać tego skryptu bo mieliśmy już, a  według mnie to nie powinno działać. I update do którego nawet pewny nie byłeś, 10 linijek kodu i " napisze swój własny skrypt później bo tera czasu nie mam " ... A angielskiego nie umiesz że całość napisana po angielsku a kogut napisałeś po polsku?

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

 

 

 

Więc teraz oprócz kiepskich stron, całej masy zapowiedzi i słabych trailerów będziemy się jeszcze dowiadywać o perypetiach twojego zespołu?

Tak, przeszkadza ? Wyjdź :P

nawet za 20 lat nie zobaczymy Iki ich gry...

 

tworzenie stron nie wymaga doświadczenia... wszystko co potrzeba aby zrobić jako tako stronę masz tu: http://cssvalues.com/

metoda prób i błędów najlepsze co tylko człowiek może robić ^_^... lel...

 

tak samo nawet za 20 lat raczej nie zobaczymy ukończonej grywalnej versji twojej gry :P

ale chcesz to próbuj... ale ale... wydawało mi się ze twój "team" liczy właśnie 3 osoby ;x... ty i 2 jakiś innych ^_^

 

 

 

więc z projektu odeszły 3 osoby ? xDDD

chyba że wcześniej jeszcze dołączyły kolejne ;x...

 

//Edit:

 

3 - 3 = 0 :P

jakby co xDDD

Uda się spokojnie, zespół liczył 8 osób - 8-3 = 5 + 1 ( nowy grafik,zaufany ) = 6 osób. Reszta co teraz mam jest zaufana. Jak chcesz się pośmiać to napisz na pw wyśle ci fajne ssy :P

Gre skończymy bo nie bierzemy się za coś co wymaga dużo czasu, poprostu śmieszna gra. Już ogarniam mniej więcej co i jak, no ale od strony nie oczekujcie ode mnie niczego super. Jeśli chodzi o mechanike.

 

http://deadkeysstudio.honor.es/

Po 1 Strona nie skończona więc g****o tam jest i wygląda jak g****o.

Po 2 No niestety opuściło nas trzech członków bo to było tak, oni mieli wielkie plany, zrobić gre typu h1z1, w sumie nadal je mają i próbują, a nawet ja tak wielkich planów nie mam, wszystko przez naszego grafika który przekonał dwóch innych, a reszta się teraz śmieje z nich. No ale za 10 lat zobaczycie pewnie alphe ich gry.

I niestety strona przepadła a ja nie jestem doświadczony w robieniu stron ale próbuje. Nie poddajemy się i nie mamy zamiaru, mamy ludzi na ich miejsce więc spokojnie :)

 

Za kilka dni powinniście dostać więcej infa :)

 

//edit zapomniał dodać że narazie mam to na darmowym hostingu ale reklam nie ma więc nie przeżywać :P

Zapomniałeś też dodać, że sam wymyśliłeś takowy projekt oraz zapomniałeś dodać, że wcale nie wszyscy poszli go realizować... Potwierdź info zanim dodasz lel ^^

 

//Edit

Jak na razie to all śmieje się z ciebie :P

smiejesz się ze mnie, emm nie ja wymyśliłem sam takowy projekt bo cie nawet przy tym nie było to się nie odzywaj. Kedart wymyślił i przegłosowali. Widziałeś plany pitfona? Nie oszukujmy się, to nie ma szans bytu, już prędzej zaczne tego darkvision od nowa, Projekt nie jest usunięty tylko zawieszony :)

Ale czy ja napisałem, że ja?! Napisałem all :P

 

Odzywać się lubię i będę ^_^

 

Byłem przy połowie tego co Ty mówiłeś xD

 

Widziałem plany i rzeczywiście trochę im to zajmie, ale prawa bytu nie ma pseudo "Goat Simulator. Version: Kogut By: DeadKeys"

 

Kolego, sam nie dasz rady xD. Sam się Marca pytałeś co w tym skrypcie napisałem na latarkę... A niby taki dobry w te sprawy jesteś... xDD

 

PS. Zdziwiłbyś się co z Marciem i paroma ludźmi od CB pisaliśmy ... xdd

A i nie pytałem się co jest w skrypcie na latarce tylko jakie jest jego zdanie, bo nie chciało się mi wrzucać tego skryptu bo mieliśmy już, a według mnie to nie powinno działać. I update do którego nawet pewny nie byłeś, 10 linijek kodu i " napisze swój własny skrypt później bo tera czasu nie mam " ... A angielskiego nie umiesz że całość napisana po angielsku a kogut napisałeś po polsku?
A no widzisz, kogut napisany po Polsku miał zaznaczyć, że to jest tylko mizerny projekt polskiego studia :))

 

Angielskiego nie umiem!? Ocho! Chcąc nie chcąc język Lua, w którym pisałem aplikacje to GŁÓWNIE angielska składnia xD

 

Ezir cisnął plany Pitfona? A ch*j mnie Ezir? Nawet o nim nie wspomniałem więc nie wiem skąd ta wzmianka o nim?

 

Bo nie mam czasu. Ciężko zrozumieć? Sam pisałeś, że jak czasu nie mam to do kwietnia poczekasz, a teraz najlepsze! Dokładnie 8 kwietnia miałem Ci go dostarczyć sam mi tak kazałeś xD

 

Screeny Ci dostarczyć na rozmowie prywatnej z Marciem? A zresztą nie będę Cię ośmieszać bo sam robisz to tak jak Giuseppe Pizze ^^

 

//Edit

 

Widzisz! Sam nie wiesz kto tak naprawdę resztę odłączył od Ciebie xD

 

Proszę Cię - korzystaj z opcji "edytuj" bo nie chce mi się skrolować twojej wypowiedzi tylko po to, żeby zobaczyć drugą odpowiedź :)

 

//Edit 2

 

A jak to jest być liderem studia gier i wymagać od swoich ludzi zaufania i robienia tylko tej jednej gry i w międzyczasie robić samemu platformówke?

Kiedyś to było... Kurrrrłaa

Opublikowano

Poprostu koniec tematu, admin nas po banuje a tego nie chce napisz na pw jak chcesz coś wyjaśnić.

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

Poprostu koniec tematu, admin nas po banuje a tego nie chce napisz na pw jak chcesz coś wyjaśnić.

Argumentów brak hihi

 

Sam pisałeś, że admini tutaj nie zaglądają xP

 

//Edit

 

Ale ok, już jestem cicho

Kiedyś to było... Kurrrrłaa

Opublikowano

@JasiekkPL @Ziebaa Inc[/size]

O takich tematach możecie rozmawiać na Priv. Spamicie i się kłócicie. Trochę kultury! To jest Forum a nie Rakowisko!

Co do tego ostatniego to bym się zastanowił.

Opublikowano

@ThePoc

 

Chyba wyżej napisałem, że już kończę konwersacje z Jasiem...

 

Tak a propo temat miał być zamknięty chyba 3 dni temu :P (Takie przypomnienie dla admina)

Kiedyś to było... Kurrrrłaa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...