Skocz do zawartości

[Dyskusja] Biznes-Host.PL

Rekomendowane odpowiedzi

https://mintshost.pl/start/vps-root/

To jest to samo tylko taniej.

Powinno wytrzymać bez problemu tylko nie podawaj ip osobom co by chciały cię ddosować bo te maszyny nie mają zadnej osłony

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

Nie ma informacji o zabezpieczeniach a że to to samo co mintshost czyli 0 zabezpieczeń. Po promocjach widać, że to pewnie overselling jak u miętowych. Pod ts na dzień dzisiejszy jak dla mnie to hosteam, lvl.up (ovh game).

@slimako - ip widać przy połączeniu

Pomogłem? Daj Like'a

:)

Mintshost.pl jest własnością Biznes-host.pl Ochrona leży u nich totalnie dlatego odradzam trzymanie u nich aplikacji TeamSpeak3 która jest celem ataków. Lepiej zainwestować w lvlup.pro, dedishops bądź Blazingfast.io i być spokojnym o serwer który nie wyłoży się z byle gówna.

Ja polecam na mintshost.pl KVM za 35 zł na biznes-host się nie opłaca kupować bo to jest to samo

Serwer TeamSpeak 3 + AVNBot działa bez zarzutów.

6 Instacji sinusbot najnowsza wersja + skrypty maszyna w ogóle nie laguje.

-> System Debian 8 64 bit

Więc z mojej strony mogę polecić :P

Posiadam w sumie serwer (VPS KVM) w Mintshost.pl a wiec to samo co Biznes-Host i mogę polecić :)

Hostuję tam: 
Serwer TS3 (40 osób )
Stronę WWW
ABota (wersja płatna)
Sinusbot 6 instancji

Wszystko śmiga bez problemu a opóźnienia użytkowników do serwera to ok. 9 ~ 14 ms.
Dodam że poprzednio hostowałem serwer w BlazingFast ale coś zjebali i serwery same padały.

Posiadam w sumie serwer (VPS KVM) w Mintshost.pl a wiec to samo co Biznes-Host i mogę polecić :)

Hostuję tam: 

Serwer TS3 (40 osób )

Stronę WWW

ABota (wersja płatna)

Sinusbot 6 instancji

Wszystko śmiga bez problemu a opóźnienia użytkowników do serwera to ok. 9 ~ 14 ms.

Dodam że poprzednio hostowałem serwer w BlazingFast ale coś zjebali i serwery same padały.

A jak sobie radzą z atakami?

Pytam, bo kiedyś posiadałem już serwer (90-100os) i nie chce, aby jakiś pseudo ddoser mi gasił co chwile serwer ;)

Hostuję tam: 

Serwer TS3 (40 osób )

Stronę WWW

ABota (wersja płatna)

Sinusbot 6 instancji

A jak sobie radzą z atakami?

Pytam, bo kiedyś posiadałem już serwer (90-100os) i nie chce, aby jakiś pseudo ddoser mi gasił co chwile serwer ;)

Z atakami to bywa czasami dobrze a czasami źle, sam musisz sobie zabezpieczyć maszynę, ale przy bardzo dużych atakach będzie ciężko :P

Na 100% tak łatwo zgasić się nie da :P

Odradzam stawiać serwera na bizneshost.

Jeżeli serwer ma być 20/30 osób to polecam jakiś VPS z lvlupa/HT.

Ewentualnie, jeżeli nie potrzebujesz dostępu SSH to serwer slotowy np. w MultiGaming.pl z głowy masz DDoSy. Możesz dowolnie manipulować slotami w zależności od zapotrzebowania.

Ewentualnie, jeżeli nie potrzebujesz dostępu SSH to serwer slotowy np. w MultiGaming.pl z głowy masz DDoSy. Możesz dowolnie manipulować slotami w zależności od zapotrzebowania.

Serwer ma być na +100 osób :)

Kiedyś miałem vps-a w biznes-host, ale co jakiś większy atak blokowali mi ip, aż do momentu gdyż otrzymałem ładny email że usługa została trwale zablokowana z powodu tego że jest za dużo ataków które zagrażają ich infrastrukturze, nawet nie mogłem nic skopiować z vps-a. Nie wiem jak jest tam teraz bo ja korzystałem ponad rok temu, ale ja już z ich usług nie skorzystam, raz się przejechałem i wystarczy.

Po tej przygodzie przeniosłem się do net-speak i jest spokój, dlatego polecam każdemu kto ma problem z ddos-ami, dla mnie to najlepsza firma jeżeli chodzi o ochronę ddos.

Serwer ma być na +100 osób :)

Polecam ci LVLUP (KVM) , BlazingFast lub Hosteam (najlepiej KVM) 

• 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja] Biznes   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...